Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aşık olduğum adamdan aşık olduğum koku jesti :asigim:

haftasonu aldıgım yeni ürünler var şekerlerim
ama yalnızca bunu çekmeye vaktim oldu dün gece :asigim:
gerisi yarın inşallah...

dsc00065vgk.jpg

vay be şöle bi herüfte biz bulamadık ya getti:nazar::nazar:
bizi bulsa bulsa hesapları bile ödeten züğürtün teki bulur ama çok çaılışacağım artık number one bulana kadar....delikafadulden

canım hepsi harika görünüyor güle güle kullanhihoyyytzaten benim en sevdiğim renkerli alımışın hep:eek:

canim benim cok tesekkür ederim, daha iyileri senin olsun sekerimmm

Huliii, 4 lü fara bayıldım yau, Türkiyede var mıdır ki bu marka ??
tsk sekerparem, bilmiyorumki varmidir acaba, benim bildigim bir alman markasi bu heryerdede bulunmuyor, istersen bir bak

huli tatlışım güle güle kullann hihoyyyt

tsk fistik

çok iyiymiş, iş ki satan yere denk gelelim:)

evet cok iyi, belki bulursun tr de varmi bilmiyorum iste

ay bide ne diycem o gün kuzenimin nişanına gittik ben tabe süsülendim şaç baş makyaj kırmızı rujumu da sürdüm( kırmızı rucdan aklımageldi) sonradan dediilerki kaç tane görücü çıkmış bana beni bekar zannetmişler:)))) çoçuğuda götürmemiştim eşimlede uzak oturmuştuk anamlaydım biz tabi gülfük geçtik bi ara eşime söyledim çok sinirlendi çok çatladı :)))))

ayy cok güzel yaaa :roflol: :roflol: tabi makyaj yapma der :1rolleyes:

bende h.sonu bunları aldım kızlar..
ek olarak bir sürü makyaj süngeri aplikatör vs ıvır zıvırda aldım..
my.php
[/URL][/IMG]

kız cadııı.ben senin kardeşin olayımmıııııııııııııııı...
senin odaya bi dalsam kıyafetler,makyaj malzemeleri....
uçarım valla....

çok dogru diyon gurbişim..
ve kadın bakımlı oldukça erkekte onun kadar kendine özen göstermeye başlıo..kadının yanında eksik kalmamak için..ve sizi bilmem ama benim ck hoşuma gidio bu durummmm :asigim: Şeniz

evlendikten sonra da aynı performansı bekleriz maliş kaydirigubbakcemile2

ona inanan yok zateniye katılıyom gurbağam Şeniz
ben doğumdan çıkar çıkmaz makyaj yapmış kadınım beni kimse yıldırmaz:lepi: anca o çatlasın zaten:mymeka:

helal olsun murgız :lepi:

onu dooru didin gurbaacım...

kadın dediğin, kendine has güzelliklerden sıyrılmamalı nitekim, kırmızı rujunu da sürmeli, tırnağını da boyamalı...=) gamyoncuiremsu

abartmamak lazım la -tatlicadiarzu-
öle makkaja süse püse dalıp eline bi süpürge alıp temizlik etmeyen hatunlara da kızıyorum ben gamyoncuiremsu

oyy kıyamam leeeeee :1hug:
fıstığım benimmm
kurban olsun çıbığın yaradanaaaaaa Şeniz
anam gurbik hakkat bak boyuna posuna bitiyom,sen zayıfım dedikçe gebertesim geliyo seni
biz öle olmak için nasıl aç geziyoz haberin varmı senin
eller narin yımışacık duriyy
saçlar muhteşem,gözler bir içim suu
dudaklar ball :jeyyar:
burun...... burunn :uhm:
burunu bilmiyom delikafadulden

Allahtan bilmedigin bi yerim çıktı çok şükür yarebbim :Saruboceq:
yok valla burnum güzel değildir çıbıgım
kemerli
karakteristik diyiler
ama ben seviyorum seksilik veriyo bana:smiley-cool: (kargaya yavrusu şey gelir misali :roflol:)

ay bide ne diycem o gün kuzenimin nişanına gittik ben tabe süsülendim şaç baş makyaj kırmızı rujumu da sürdüm( kırmızı rucdan aklımageldi) sonradan dediilerki kaç tane görücü çıkmış bana beni bekar zannetmişler:)))) çoçuğuda götürmemiştim eşimlede uzak oturmuştuk anamlaydım biz tabi gülfük geçtik bi ara eşime söyledim çok sinirlendi çok çatladı :)))))

işte bu kaybetme korkusu hep sıcak tutulmalı...
kendimizi önemsemeyi bıraktıgımızda çantada keklik olarak görülüyoruz hanımlar kaydirigubbakcemile2

vay be şöle bi herüfte biz bulamadık ya getti:nazar::nazar:
bizi bulsa bulsa hesapları bile ödeten züğürtün teki bulur ama çok çaılışacağım artık number one bulana kadar....delikafadulden

nası alıştırırsan öyle gider bebişim hihoyyyt

:roflol:
Olur böyle vakalar...
Beni de eşime sormuşlardı... sırnaşık şey

Son düzenleme:

:roflol: süpermiş yaa :)) iyi güzel olmuş valla, sonuçta o da sana aşık olup evlendiğine göre, hala da herkesin sana aşık olma potansiyeli var yani, bunu hatırlamış olması süper kız şutarafagitti
abartmamak lazım la -tatlicadiarzu-
öle makkaja süse püse dalıp eline bi süpürge alıp temizlik etmeyen hatunlara da kızıyorum ben gamyoncuiremsu

Heralde guzum, ben şahsen pirensibimdir, kırmızı rujumu sürmeden bulaşık yıkayamam, alışkanlık bi yerde hihoyyyt :roflol:

helal olsun murgız :lepi:

canım o kaybetme korkusu ister istemez azalıyo erkekte özellikle bebikten sonra ayaklarını tam uzatıyolar:mymeka:kadın zayıf kalsa var ya tüm denetimi ele geçirirler valla bunada dikkat derim
:1shok:

ay seninki daha komik ama eşin eminim komik karşılamamıştırsengözlerimebaksanab

şimal az paçoz ol, yoksa adamı katil ediceksin kocasız kalcan :nazar:

saolasın bebem kaydirigubbakcemile5

Dır dır dır... 1 sene bitirmedi yaw...:mymeka:
Aklına geldikçe de söyler...:nazar:
Artık "Bu karı benim" der gibi peşimden ayrılmıyor...:roflol:

canım o kaybetme korkusu ister istemez azalıyo erkekte özellikle bebikten sonra ayaklarını tam uzatıyolar:mymeka:kadın zayıf kalsa var ya tüm denetimi ele geçirirler valla bunada dikkat derim
:1shok:

canım bu biraz da kadının sucu
cocuk dogduktan sonra kendini tamamen bebege adayınca eşler ihmal ediliyor

neyse konu dağılmasın la nerden nereye geldik :roflol:

buna da katılıyom yau...yok, evlilik bana göre değil korkarım :1no2:
konu dağıldı hihi
Ne anı ama...
Aklıma geldikçe ben gülerim, eşim köpürür...kaydirigubbakcemile3

olsun ama güzel kadınla evli olmak böle bişii =) :lepi:

aslında doğru diyon oda vardırda ama rahatlıyolar diyolarki bebe de oldu artık beni bırakamaz kolay kolay mantık düz maantık tam onlara göre:roflol:
evet konu bi parfümden geldi buralara ama ben hala şimale gülüyom yani benim kociş olsa herhalde kan çıkardıkötükedihüso

X