Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlaaaaarrr...bugünn estée lauder nutritous fondoten aldım...aydınlık görünüm veren ciltte ağırlık yapmayan en önemlisi mineralli nar özlü bi fondoten harika oldu yani...
resmini koucaktım ama imagede bi sorun var düzelince koyucam...
estée nin cilt ürünlerinini de testerını aldım...çook beğendim hepsini...kaydirigubbakcemile2delikafadulden

,
,hayırlı olsun bebişim..
kaça aldın annem esteyi sn bakim?

ya bu mineralli fondotön çok güzel galiba..
sürünce pürüzsüz yapıyor cildi..
neyse işe girip, paralanınca minerallisinden, vitaminlisinden hepiciğinden alcam:dilcikar:

tatlim ben o sürmeleri bulamadim bugün dm den ((((

hülim ben buldum hemencik aldim :) kahvesini aldim denemek icin cok güzel renkleri ben begendim.

markasi p2 h2o pearl eye shadow sisenin sekli biraz degisik ama su pigmentler varya ayni onlardan birde bu sekilde kullanirken etrafa sacilmiyor kutulardaki gibi

vakit bulabilsem resim eklicem ama vaktim yok suan

aaaa gercektenmi?
ben yarin carsiya gidecegim bakayim ozaman yine, güle güle kullan tatlim begenmene sevindim

aşık olduğum adamdan aşık olduğum koku jesti :asigim:

haftasonu aldıgım yeni ürünler var şekerlerim
ama yalnızca bunu çekmeye vaktim oldu dün gece :asigim:
gerisi yarın inşallah...

aşık olduğum adamdan aşık olduğum koku jesti :asigim:

haftasonu aldıgım yeni ürünler var şekerlerim
ama yalnızca bunu çekmeye vaktim oldu dün gece :asigim:
gerisi yarın inşallah...

cnmm bn bunu cok merak ediyrumm nasıl bi kokusu var tarif eder msn ??

güle güle kullann Şeniz

kizlar güle güle kullanin hepiniz güzel seyler almissiniz
surmeli canim ben kullanmistim cok güzel, kalemleride süper manhatten benim sevdgim markalar arasindadir
bende bugün kiyafet ve ayakkabi almaya ciktim birsey bulamayinca kendimi makyaja verdim, bunlari aldim

shimmer dust pigment far
herkesin önerisi üzerine yesil kalem aldim manhatten den
catrice golden bronze tekli far
catrice 4 lü far (naturel, yesilli, hafif pembe ve koyu pemne)
birde ArtDeco far base

aldigim kalemle yesil far pek uyumlu degil malesef, tutturammisim baska bakmam lazim

denemek için alacagim bi tane canim begenirsem palet yapacagim bende chocolate gibi kaydirigubbakcemile2
catricenin 4lu fari bendede war

denemek için alacagim bi tane canim begenirsem palet yapacagim bende chocolate gibi kaydirigubbakcemile2
catricenin 4lu fari bendede war

manhattenden bende düsünüyorum palet, ama sanki ArtDeco da daha cok güzel renkler var gibi
catrice baska ürünlerini kullandinmi memnunmusun? Ben tek far kullandim, birde bir kere rimel ama rimeli cöpe gitti hic iyi degildi

cnmm bn bunu cok merak ediyrumm nasıl bi kokusu var tarif eder msn ??

güle güle kullann Şeniz

canım 212sexy benim zaten vazgeçilmez kokularımdandır
diğerleri için bknz: viktor&rolf flowerbomb + armani remix
baharat kokularından hoşlananlar için mükemmel bir seçim

eksi sozlukte şöyle ifade ediliyor;

güle güle kullan canım, far paletini kaça aldın acaba?

evet...
aşkım sefkilim yalnızca onunlayken kullanmam konusunda ısrar ediyor :roflol:

wala işi biliomuşşş enişte..ya zaten erkek dediğin böyle parfüm makyaj malzemesi fln almalıı kaydirigubbakcemile3 şakkıdı
yalnızca onunlayken kullan bencede sonra parfüm aldıgına pişman olmasınn :roflol: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…