Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aritsst hülyalı bambusi pnlp edaykin busejik cemresu kızlar süper şeyler almışsınız yaaa renkli renkli bayıldımmm iyi günlerde kullanın:sm_cool::sm_cool:

burcucum ben kapatıcılarıda o bildğimiz kabuki varya sendeki baby olan ben onla sürüyorum bu defa pempe tarzı istedim çok tatlı oldu. pembe göz altlarını daha güzel gözteryo daha aydınlık gözteriyo. ben bi spreyli şişeye gazı kaçmış maden suyu koydum canım onu pıs pıs sıkıyorum fırçaya daha güzel oluyo. kapatıyorum gözlerimi aynı fondöten sürer gibi sürüyorum. çünkü ben netten baktım diğerleride böle sürüyoŞenizŞenizben böyle free kit lerle istediğim renklere bakıp sonra büyüyğünü isticem. ay bide allık sample göndermişler :dance::dance:

Muhteşemsiniz kızlar!! :)) :emir_bebek:

kaydirigubbakcemile5

hepiniz mutlu mutlu kullanın, öpüyorum kocaman! :)) :1rolleyes:

damlass kuzum ben Pastel'in terracota allığını almıştım o hediye setinden, vücut ışıltısı hediyeli olanından, allık süper ötesi yani o kadar diyim =) ışıl ışıl ve çok naturel.

canım pembeli turunculu olan far mı allığına bayıldım markası ne hayırlı olsungamyoncuiremsu

cnm, pembeli turunculu olan pastel in allığı. normalde allık ama far olarak da kullanılırmış(yapısı uygun). hafif simli. kalıcılığını test edemedim ama renkleri çok güzel canım. :asigim:

damlasss;
ben çok beğendim. :asigim:

kıslar yenilerinizi ii günlerde kullanın
bence maybelline everfresh concelar maybelline likit fondöten ve golden rose 57 numara ruj aldım sabah resimlerini eklicem ilk iş
pastelin ponponlu allığına bakıcam yarın yada bambusicuğm aldığına bakıcam

aritsst hülyalı bambusi pnlp edaykin busejik cemresu kızlar süper şeyler almışsınız yaaa renkli renkli bayıldımmm iyi günlerde kullanın:sm_cool::sm_cool:

burcucum ben kapatıcılarıda o bildğimiz kabuki varya sendeki baby olan ben onla sürüyorum bu defa pempe tarzı istedim çok tatlı oldu. pembe göz altlarını daha güzel gözteryo daha aydınlık gözteriyo. ben bi spreyli şişeye gazı kaçmış maden suyu koydum canım onu pıs pıs sıkıyorum fırçaya daha güzel oluyo. kapatıyorum gözlerimi aynı fondöten sürer gibi sürüyorum. çünkü ben netten baktım diğerleride böle sürüyoŞenizŞenizben böyle free kit lerle istediğim renklere bakıp sonra büyüyğünü isticem. ay bide allık sample göndermişler :dance::dance:

almagester cnm baby kabukim yolda daha gelemedi:roflol: benim everdayden sadece allık fırçam var onla idare ediyorum şimdilik. concealrı ben göz altıma uygulayamadım canm ya fazla aydınlık oldu onu yanaklarıma ve dudak kenarlarıma sürüyorum daha çok aydınlık versin die şimdi daha naturel bi renk istedim bakalım o nasıl gelicek
free kit bencede çok iyi bi uygulama henüz bende hangisi cildime uygun ona karar veriyorum daha sonra gelsin büyükler:eek:

damlam benim beğendiğim allıkta pastelindi carminanın renkleri soluk gibi pasteli sordum yani
keşke burdada olsaydı hemen alırdım çok güzel duruyor karşıdan:nazar:

bambusi aşkım aşkım sana bişi sorcam ayıp olmassa

1. turkuaz mavi ve mor farın markası
2.beyaz simli farın markası
3.turkuaz mavi eyeliner ın markası

biliorum çok oldum ama sorryyy :çok üzgünüm:

bambusi aşkım aşkım sana bişi sorcam ayıp olmassa

1. turkuaz mavi ve mor farın markası......... carmina
2.beyaz simli farın markası ..... beyaz far yok içlerinde, yeşilin tonları. tekli 3 farın markası da flor mar
3.turkuaz mavi eyeliner ın markası ..... pastel in simli eyeliner ı

biliorum çok oldum ama sorryyy :çok üzgünüm:

markaları alıntıda yanlarına yazdım canım. ürünlerin hepsini beğendim.

KK hatunları olarak makyaj malzemeleriyle bozduk kafayı:roflol:

hepiniz aldıklarınızı güle güle kullanın kızlarr...

my.php
[/URL][/IMG]
kıslar aldıklarımm hepisünede bayıldumhihoyyyt

sürdüm bebeğim sürmem mi inanılmaz güsel rengi çok yağlı bi ruj diil ama kullandıkça daha yumuşak bi hal alıo bende bayıldım hemen aldım asıl rengini görsen daha harika:)

mac'den 2 adet palet bir de estee lauderden shimmering jewel powder almış bulunmaktayım kızçelerim hihoyyyt
gitti yine paracıklarım hihoyyyt

kendileri pazartesi - salı elimde olcak
orcinallerini o zaman eklerim hihoyyyt

estee lauder - shimmer'im bu olmakte :nazar:
saygıyla opuyorum kendilerini :lepi:
W0WP01_311x311.jpg

mac'den 2 adet palet bir de estee lauderden shimmering jewel powder almış bulunmaktayım kızçelerim hihoyyyt
gitti yine paracıklarım hihoyyyt

kendileri pazartesi - salı elimde olcak
orcinallerini o zaman eklerim hihoyyyt

estee lauder - shimmer'im bu olmakte :nazar:
saygıyla opuyorum kendilerini :lepi:
W0WP01_311x311.jpg

bu kız zengin hee ben söyleyim :nazar:

gule gule kullan tatlım:teytey:
teşekkürrr ederim bebeimmm muckkkss

yellowcanary markalarını verdiğin için tşk ederim ben bugün o turkuaz mavi ve mor farın markası flormar olanı nı aldım terracotta ama eve geldim düştü ve kırıldı nasıl üzüldüm bi bilsenizzzz resmini koyim de görün aklım kaldı onda yaaaaa

bidaha almayı düşünüyorum aynısından bu tonda far kullananlar varmı sizce almama değermi bi kez daha

Son düzenleme:
cnm hem hayırlı hemde geçmiş olsun diorm insanın siniri bozuluo böle olunca bence almana gerek yok sadece kir kısmı kırılmş kırılan kısım da dağılmadıysa eğer yerine koy kullan ne gerek var başka renk alırsın aynısını alıcağınayerimseniben

kızlar ayrıca bugün aldığım diğer makyaj malzemelerini de sizlerle paylaşam yivrilerim aldığım farın kırılmasından dolayı üzgünüm hala ama olsun o gitti kalan bunlar kalan sağlar bizimdir bacılarr

nivea body lotion
saç köpüğü
saç spreyi

göğüs şekillendirici krem :eek:
dove krem

ju-di marka iki tane far aldım tanesi 2 ytl

bi tane gümüş renk simli kalem
flormar dipliner
flormar simli eyeliner
göz kalemi
makyaj süngerleri

cnm hem hayırlı hemde geçmiş olsun diorm insanın siniri bozuluo böle olunca bence almana gerek yok sadece kir kısmı kırılmş kırılan kısım da dağılmadıysa eğer yerine koy kullan ne gerek var başka renk alırsın aynısını alıcağınayerimseniben

kırılan yer iice tuz gibi oldu ve toz halinde dağıldı yere silerken içim yandı yaaaaaaa ben süremeden yer sürdü kalan bu kadarı öle göründüğüne bakma turkuaz yeri hiç sürülmüo altındaki dibi gelio bi mor kısmından az bişi kaldı işte okadar

X