Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
mac den prim iste daliah bence hakkettin canım:emir_bebek:
hulişiim burcuuu sabun nerdesnz yaa herkes kayıp:ecrin_bebek:

cnm burdayim akc gündür gelemedim isler yogundu mevlüd var bugün onun hazirligi derken olmadi ama yine cok gzüzel seyler almissiniz hepiniz güle güle kullanin

bunlarda benim gecen gun aldiklarim,

cok güzeller iyi günlerde kullan
far ne kadar ve hangi marka

bugün bende otobüs beklerken bi dükkana girim dedim baktimki ucuzluk var hemen doldurdum zararli ciktim bir sürü birseyler aldim
bu arada rimeli deniyim diye aldim ama rengine hic bakmamisim resim cekerken fark ettim rengi kahveymis neyse bende bi denerim artik
dsc05765z.jpg

dsc05755w.jpg

cnm iyi günlerde kullan essence nin farlarindan memnunmusun kalicimi

kızlaaar hepiniz yeni ürünlerinizi iyi günlerde kullanın, hepsi çook güzela.s.
özellikle almagester06 bayıldım rujuna rengin kodunu söyleyebilirmisin
birde christina aguilera nın varmısın yokmusuna katıldığı gün sürdüğü rujunu hatırlarmısınız bilmiyorum resimde rengi biraz farklı çıkmış, daha koyuydu sanki, sizce markası ne olabilir, yada ona yakın bildiğiniz renk varmıCADIARZU
christina4g.jpg

Bugun aldiklarim kizlar

mac-242.jpeg

MAC 242 firca, concealer ya da krem far gibi krem urunler icin ozel, krem bazlarimi surmek icin aldim

bold_mac_liner.jpg

MAC Penultimate liner, kalemle cizer gibi likit eyeliner suruyorsun, cok pratik

P221302_hero.jpg

Sephora Lip Peeling, eger surekli soyulan dudaklarimin cozumunun 5 dakikalik is oldugunu bilseydim bu kadar senedir dertlenir miydim, onlar soyuldukca ben yolar miydim... Gittim parayi bayildim, sonuc: bebek gibi dudaklar... Cok mutluyum =)
canım hayret ettim valla sen MAC ten bu kadar az urun ıle cıkmıssın :1shok:
gule gule kullan canım..eyelineri gercekten sahane..
ilarzu kararsız elis ve deniz iyi günlerde kullanın kızlar. süper şeyler almışsınızdelikafadulden bende bugün burcumun rujlarından aklımda kalmıştı golden rose un rujları,( öpüyorum onu iyiki önermiş) benim hç yoktu , bu rengi ordaki kız çok yakıştırdı bide kalem aldım bu renge uygun. sonra bende çok beğendim üstelk çok ucuz yadelikafaduldendelikafadulden

denizcim fırça manyağı biri olarak fırçayı kaça aldın acabakaydirigubbakcemile5

1002513.jpg

1002516f.jpg
sanırım bu rujdan bendede var.cok guzel tonu.gule gule kullan canım.

bugün bende otobüs beklerken bi dükkana girim dedim baktimki ucuzluk var hemen doldurdum zararli ciktim bir sürü birseyler aldim
bu arada rimeli deniyim diye aldim ama rengine hic bakmamisim resim cekerken fark ettim rengi kahveymis neyse bende bi denerim artik
dsc05765z.jpg

dsc05755w.jpg
ya ben farların sekline bittim yiyesim geldi :eek:
kızlaaar hepiniz yeni ürünlerinizi iyi günlerde kullanın, hepsi çook güzela.s.
özellikle almagester06 bayıldım rujuna rengin kodunu söyleyebilirmisin
birde christina aguilera nın varmısın yokmusuna katıldığı gün sürdüğü rujunu hatırlarmısınız bilmiyorum resimde rengi biraz farklı çıkmış, daha koyuydu sanki, sizce markası ne olabilir, yada ona yakın bildiğiniz renk varmıCADIARZU
christina4g.jpg
canım bende bu rujdan var MAC ın pink nouveau

ilarzu kararsız elis ve deniz iyi günlerde kullanın kızlar. süper şeyler almışsınızdelikafadulden bende bugün burcumun rujlarından aklımda kalmıştı golden rose un rujları,( öpüyorum onu iyiki önermiş) benim hç yoktu , bu rengi ordaki kız çok yakıştırdı bide kalem aldım bu renge uygun. sonra bende çok beğendim üstelk çok ucuz yadelikafaduldendelikafadulden

denizcim fırça manyağı biri olarak fırçayı kaça aldın acabakaydirigubbakcemile5

1002513.jpg

1002516f.jpg

06ımmmmmmmmm güle güle güzelleş canım . . .

ve burcucuğum ve denizciğim inanmayacaksınız ama che spaişim geldiiiiiiiiiiiiiiiiii delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

tam 1 ay sonra hemde . . .
parfümü yarın güvendiğim bi satış temsilcisine göstereceğim orjinalliğini teyid etmek için çünkü bana biraz çabuk uçtu gibi geldi . . . kokusu hala aktif sıkılan yerde ama etkin değil . . .
yarın kodunu menşeini falan karşılaştırır gelişmelerden haberdar ederim . . .

daliah çok sağol canım benim fiyatı ne kadardır biliyomusun ben genelde ebaydan alıyorum burda makulse hiç uğraşmayım ebayla

chocolatestar sende eyelinerın fiyatını yazabilirmisin canım çok beğendim güle güle kullan

Son düzenleme:
ozlemcim eyeliner 36 lira canim...
sabuncum cok sevindim, ben de dun sana mesaj atacaktim, onun yerine baska bir urun yollamak istemeyebilirler diyecektim, bankanla konustun mu diye soracaktim, cok sevindim geldigine =)
benim brigette gelmedi, 30 mart'da hala gelmemis olursa yenisini yollayacaklar sanirim, mail attilar bana... umarim bu seferki gelir...
simdi amerika'dan herhangi birsey ismarlamaya korkar oldum cok begendigim ojeler vardi :S
daliahcim valla bu sefer oyle oldu, artik bir listem var, onceliklerine gore gerekli seyleri yazdigim... onun disinda almiyorum =)

Son düzenleme:
sehnsucht eyeliner 36 lira canim...
sabuncum cok sevindim, ben de dun sana mesaj atacaktim, onun yerine baska bir urun yollamak istemeyebilirler diyecektim, bankanla konustun mu diye soracaktim, cok sevindim geldigine =)
benim brigette gelmedi, 30 mart'da hala gelmemis olursa yenisini yollayacaklar sanirim, mail attilar bana... umarim bu seferki gelir...
simdi amerika'dan herhangi birsey ismarlamaya korkar oldum cok begendigim ojeler vardi :S

coco çekilen bedeli karta yüklediklerinden bahsetmişlerdi değil mi canım şimdi ne yapacağız ? du ben mesajı sana tekrar atiim . . .

az evvel bagno di roma'larımı aldım :Asigim:
3 adet :asigim:

sonracııma bi de estee lauder double wear concealer

dsc00061ndt.jpg

güle güle kullan canım:asigim:
siyah kutudaki bagno di roma neyli:ecrin_bebek:
bitanem o fiord çamurlu masaj sabunu

selulit tedavisinde
aşırı yaglı ve akneli cilt problemlerinde fiord camurunun sıkılaştirici tonik ve peeling etkisi için duş altında kullanılıyormuş

canım benim güle güle yıkan paklan kuzum =)) Şeniz
sen bana pis demek mi istiyon :CüvCüv:

bitanem o fiord çamurlu masaj sabunu

selulit tedavisinde
aşırı yaglı ve akneli cilt problemlerinde fiord camurunun sıkılaştirici tonik ve peeling etkisi için duş altında kullanılıyormuş

sen bana pis demek mi istiyon :CüvCüv:

yok ben seni yimek istiyom cokacimcoook
hazır ballı sabunla falan da yıkancan oh tadından yenmessin delikafadulden

yok ben seni yimek istiyom cokacimcoook
hazır ballı sabunla falan da yıkancan oh tadından yenmessin delikafadulden

safinazın tekiyim olm etim budum ne ki benim cokacimcoook

yalnız nisanım ballı sabun cidden harikalar yaratıyo
cemil ipekci de bunu kullanıyomuş kaydirigubbakcemile2
3,75e aldım kanımca kipadan ballıynan biberiyeliyi
bi tek siyah kutuda olan ecük fazlaydı
bi kaç kurus kadar hihoyyyt

gurbaa'cim gule gule kullan =)
turkiye'ye lush da gelmis, dogal kozmetik urunleri satan bir marka, cevahir'de koctas'in ust katinda satiliyor... onun da sabunlari harika kizlar bilginize...

X