Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
moto0062p.jpg

kıslar bende avondan sampuan + balsam+saçkremi numune+toz pudra aldım

saç ürünlerini kullandım dünakşam saçlarım hala cok güzel kokuyor ve balsam yumuşacık yaptı hihoyyyt birkaç defadan kullanımdan sonra bakalım fark doğacakmı

:asigim:

kararsız gülügüle kullan canım
şampuanın kokusuna bende hasta oldum mükemmel ya ama benim saçımda güzel kokular barınamadıgı için bununda kokusu fazla kalıcı olmadı :kızgın: yemek sigari vs. kötü kokular yapıştımı saçıma çıkmak bilmiyolar uyus oluyorum -tatlicadiarzu-

cok pardon resimler cok buyuk oldu ama kucultemiyom,
bide sunu soyliyim,tup seklinde olan altin sarisi far cok harika bisey tavsiye ederim:teytey:

brcinnaynı dert bende var işyerinde sigara içenleri yanından kaçar oldum sindimi bu cıkmıyor

ama cok güzel kokuyor şampuanımıda balsamıda cok sevdim

kıslar ii günlerde kullanın çok güseller
kararsız cnm toz pudra nasıl denedin mi çok merak ediorm:)

kıslar ii günlerde kullanın çok güseller
kararsız cnm toz pudra nasıl denedin mi çok merak ediorm:)

damlass denedim denemez olurmuyum güzeldi doğal duruyor ama bana biraz acık geldi esmer tenliyim bende bir arkadaşıma verdim oda sürekli aynı pudradan kullanıyormuş cok sevindi :1rolleyes:

avonun kampanya 4 katologunda colortrend sıkılaştırılmış pudrası var uzun yıllardır onu kullanıyorum rengide güzel ondan alıcam canım

Bugun aldiklarim kizlar

mac-242.jpeg

MAC 242 firca, concealer ya da krem far gibi krem urunler icin ozel, krem bazlarimi surmek icin aldim

bold_mac_liner.jpg

MAC Penultimate liner, kalemle cizer gibi likit eyeliner suruyorsun, cok pratik

P221302_hero.jpg

Sephora Lip Peeling, eger surekli soyulan dudaklarimin cozumunun 5 dakikalik is oldugunu bilseydim bu kadar senedir dertlenir miydim, onlar soyuldukca ben yolar miydim... Gittim parayi bayildim, sonuc: bebek gibi dudaklar... Cok mutluyum =)

ilarzu kararsız elis ve deniz iyi günlerde kullanın kızlar. süper şeyler almışsınızdelikafadulden bende bugün burcumun rujlarından aklımda kalmıştı golden rose un rujları,( öpüyorum onu iyiki önermiş) benim hç yoktu , bu rengi ordaki kız çok yakıştırdı bide kalem aldım bu renge uygun. sonra bende çok beğendim üstelk çok ucuz yadelikafaduldendelikafadulden

denizcim fırça manyağı biri olarak fırçayı kaça aldın acabakaydirigubbakcemile5

1002513.jpg

1002516f.jpg

çikolataa almagester cicilerinizi ii günlerde kullanın
çikolata lip peelingini kaça aldın acaba tatlımm

tesekkur ederim arkadaslar... damla lip peeling'i 30 lira ama gercekten ihtiyacim vardi verdim valla =/
almagestercim fircalarin cok guzel senin biliyorum =) Fircanin fiyati 52 lira canim, uc tane daha MAC firca var almak istedigim, 217, 219, 239... Zamanla bakalim... =)

herkese selam kızlar ilk mesajımı yazıyorum oleyyhihoyyyt zaten bu konudan baska bi yere de yazmam beklenemezdi delikafadulden eger resim yuklemeyi becerebilirsem -ki nasil yapildigini simdilik bilmiyorum bende en kisa zamanda aldiklarimi koymak istiyorum :dance:

herkese selam kızlar ilk mesajımı yazıyorum oleyyhihoyyyt zaten bu konudan baska bi yere de yazmam beklenemezdi delikafadulden eger resim yuklemeyi becerebilirsem -ki nasil yapildigini simdilik bilmiyorum bende en kisa zamanda aldiklarimi koymak istiyorum :dance:

Burcu hoş geldin aramıza canım
Resim eklemek için bu linkten faydalanabilirsin :

http://www.kadinlarkulubu.com/sik-sorulan-sorular-cevaplar/70065-foruma-avatara-resim-ekleme.htmlşutarafagitti

hcr35 hosbulduk canım tesekkur ederim ,hemen simdi ekliyorum. uzum zamandan beri okuyucu olarak takip ediyordum ama artık bi kozmetik canavarı olarak daha fazla kayıtsız kalamadımdelikafadulden

X