Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çikolatacım yazın istanbuldayım ozmn stok yapıcam senide çok görmek isterim tabi geldiğimde :)
bide bişi sorucam inglot duralinler ne kdr kızlar memnunmsnz kullanışlımı
bide bideee:) çikolatacım mac den aldıklarında rujun yanındaki lipblm tarzında duran şey krem ruj mu allık fln mı ?:emir_bebek:

çikolatacım yazın istanbuldayım ozmn stok yapıcam senide çok görmek isterim tabi geldiğimde :)
bide bişi sorucam inglot duralinler ne kdr kızlar memnunmsnz kullanışlımı
bide bideee:) çikolatacım mac den aldıklarında rujun yanındaki lipblm tarzında duran şey krem ruj mu allık fln mı ?:emir_bebek:

lipbalm canim =D dudaklarim cok catladigi icin aldim, cok iyi geldigini soyluyorlar hem 15 faktor gunes korumali...
duraline 19 lira canim.
gelirsen insallah gorusuruz gideriz beraber mac'e =D

ben mac lerimi hep istiklal den almisitm ogrenciyken bende izmirliyim ve simdi esimin isi icin adanaya tasindik cok sanssizisim be... zaten izmirde yoktu. oysaki en kokos hatunlar izmirde olur. acsinlar bir mac bakin nasil tiklim tiklim oluyor:KK70: kendileri bilirlr cok sey kaciriyorlar:KK70:

hhhhhhhhm cnm izmirli olrak buna katılamıcam cokta kokoş oldugumuz soylenemez =) keske acsalar alsancakta acabilme durumları varmıs yer arıyorlarmıs diye duymustum =)

kızlar bildiğim kadarıyla MAC e telefonla sipariş verip havale yoluyla ödeme yapılarak da ürün alınıyormuş

ya bugün gittim inglota ilk defa ama ya canım almak istemiodu yada pekte beğenemedim almadan bişi çıktım dönerken aklıma geldi duralin off çok gıcık oldum banada çok ters forum ama hemende almak istiorm bi çare bulmalıyım buna:):):)
kullanımı nasıl çikolatacım onun memnunmsn

tatlım ist subesine mı telefon acıp oluyormus ?

valla ben bi yerde okumuştum bir kız MAC in ist şubesini arayıp ürünlerin siparişini veriyormuş aradığında Mac zaten hesap numaralarını veriyormuş o numaraya havale yoluyla tutarı ödeyince kargoyla 1-2 günde yolluyorlarmış
ben böyle okudum

valla ben bi yerde okumuştum bir kız MAC in ist şubesini arayıp ürünlerin siparişini veriyormuş aradığında Mac zaten hesap numaralarını veriyormuş o numaraya havale yoluyla tutarı ödeyince kargoyla 1-2 günde yolluyorlarmış
ben böyle okudum

tatlım cok sagol ...bi arastırayım nasıl oluyormus ozellikle mac ın studio fix powder cok merak ediyorum ...aslında brigettesboutique mac urunlerinin fiyatları cok uygun...
yalnız ist dan da gelse yurtdısından da gelse denemeden alacagız ...

tatlım cok sagol ...bi arastırayım nasıl oluyormus ozellikle mac ın studio fix powder cok merak ediyorum ...aslında brigettesboutique mac urunlerinin fiyatları cok uygun...
yalnız ist dan da gelse yurtdısından da gelse denemeden alacagız ...

hı hı MAC i arayıp bir sor istersen daha ayrıntılı bilgi verirler mutlaka valla ben de okuduğum kişinin yalancısıyım:)

ya bugün gittim inglota ilk defa ama ya canım almak istemiodu yada pekte beğenemedim almadan bişi çıktım dönerken aklıma geldi duralin off çok gıcık oldum banada çok ters forum ama hemende almak istiorm bi çare bulmalıyım buna:):):)
kullanımı nasıl çikolatacım onun memnunmsn

canim memnunum, biraz kagit havlunun uzerine pigment dokuyorum, en rahat pigmentle oluyor cunku, ama normal sikistirilmamis farlarla da guzel oluyor... terracotta farlarla pek uyumlu degil. neyse biraz duralini pigmentin uzerine damlatiyorum bir ya da iki damla, karistiriyorum, sonra eyeliner fircasiyla suruyorum... cok guzel oluyor bir ara yapayim da koyayim resmini =)

lipbalm canim =D dudaklarim cok catladigi icin aldim, cok iyi geldigini soyluyorlar hem 15 faktor gunes korumali...
duraline 19 lira canim.
gelirsen insallah gorusuruz gideriz beraber mac'e =D
ya tatlım sende benim gibi MAC Maniac oldugun sana creme sheenlerden boy baiti oneriyorum .goren hasta oluyor.dene bir canım.bak hakıkaten cok seveceksin!
yoksa aldın mı coktan :)))

nasil yani ebayden de nasil buldun onu tatlim hangi kelime ile aratip buldun ?

shop sucheye brigette yaz cikiyor canim hemde euro olarak ama bakmadim henüz fiyatlari falan nasil bi arastirmak lazim cok pahaliysa niye alim a.s

evet strawberry sonradan kapatilmis

canim simdi yeni gördüm acinca diyorki almanya ve italyaya gönderim yapmiyoruz bu ne adalet ya :KK43:

Son düzenleme:
chocolatestar bebeğim güle güle kullan çok güzel malzmeler almışsın pigmentinin rengi pek hoş bibeeemm:)))

yeşilgöslümeleğimm canım carminanın o allğını bana da hediye vermişlerdi devam ediyor hala demek ki

ben de o allğın en açığını far olarak kullanıyorum canısı çok güzel duruyor yaaaa:)))

chocolatestar bebeğim güle güle kullan çok güzel malzmeler almışsın pigmentinin rengi pek hoş bibeeemm:)))

yeşilgöslümeleğimm canım carminanın o allğını bana da hediye vermişlerdi devam ediyor hala demek ki

ben de o allğın en açığını far olarak kullanıyorum canısı çok güzel duruyor yaaaa:)))

ilarzu sen hangi marka sürsen yakışır tabi:dilcikar: kıskanç hasetinden çatlayan smileysositososito

ya tatlım sende benim gibi MAC Maniac oldugun sana creme sheenlerden boy baiti oneriyorum .goren hasta oluyor.dene bir canım.bak hakıkaten cok seveceksin!
yoksa aldın mı coktan :)))

canım istinye park'ta cremesheenler bitmiş durumda o yüzden kaldırdılar yetişemedim ben =( ben boy bait'i çok beğenmiştim, belki bir ara ebay'den alırım diyorum...

URL=http://img256.imageshack.us/my.php?image=fotoraf0.jpg]
fotoraf0.th.jpg
[/URL]

bunlarda benimkiler

verita allık
p2 farlar, essence far, oriflame rimel,essence dipliner ve essence aydınlatıcı kalem

X