Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ilarzu yurtdışından sipariş edilen ürünlerin kaybolup gelmemesinden bahsedioruz bende bi siteden sipariş vericektim ondan sordum ürünleri kaybolan var mı die chocolatestarın kiler kaybolmuş. Chocolatestar 45 gün sora yeniden gönderiolarsa yine iyi bu sdc o site için mi geçerli yoksa internetten alışveriş gereği böle bi düzenleme mi var?

almagester canim iyi günlerde kullan

su uriage yi bende merak ettim simdi resim ekleyebilirmisin nerden bulunuyor ben burda hic görmedim

chcolate star cim ben e bay den de alsam baska yerdende hep abd kargosu oduyorum ve APO kargosu army post office ile 7 gun veya 10 gun icerisinde gelmis oluyorlar adanaya. hic kaybolan esyam olmadi. esim yabanci ve military de calistigi icin oyle bir kiyak olma durumu var:KK70: mac in hello kity serisine baktim. iste ruju sadece 30 dolardi! ayni su senin aldigin pembeden. lip gloss 30 dolar civari. oje 25 dolar.pudra 35, allik 30 dolar civari.hadi pudra allik neysede digerleri cok asiri pahali geldi ya. senin aldigin gibi bir set alsam e bayden rahat en az 200 tutacak herhalde. ne biliyim suruncemede kaldim. hele ruj ve oje tarzi seylere aciyorum cok para verirken. ama pudra alirsam veya hani paraya kiyilcak birsey iyi bir far kapatici gibi daha iyi hissediyorum. psikolojik sanirim:KK70: alirsam gene pudra veya allik alicam sanirim. kiyamam bir ruja 30 dolar vericeksem daha iyi markalar var ondan alirim:KK70:

koy da görelim görmeden alamayızzzzbenneyaptımki

Clarie'ste makyaj ürünlerinde indirim vardı,renk renk parlatıcılar ışıl ışıl farlar bir kaç bişey aldım özellikle farlarından çok memnun kaldım haberiniz olsun kokoş hatunlarım kaydirigubbakcemile5

evet yaa koyda bakaalımmmmm :))) :asigim: Şeniz süprizzzzz :1rolleyes:

bumu acaba???
4440931uriage.jpg

yaklasik 4 Euroya var internette

denizcim tşk ederim. dediğim ürün şu canım

http://img49.imageshack.us/img49/8396/4352428.jpg

bunu ben geceleri yatmadan sürüyorum sabah hala dudaklarım nemli oluyor.:dance::dance: ruj altına ise 20 spf li roc un bi ürünü var stick şeklinde onu sürüyorum mutlaka dudaklarımı hiç bi ruj kurutmuyor. roc un ürünüde alta koydum.bunu burun üstüne de sürebilyosun ve 50 faktöre kadar çıkıyor.

ur1931436208948876.jpg

valla arkadaslar sayisiz siparis verdim hic kaybolan olmadi en gec gelen 2 haftada burdaydi. eger kaybolduysa bilin ki gumrukte bi kazaya ugramistir o paketler. benim aldigim urunlerin kargosu turk kargosuyla gelmiyor askeri ucakla buraya sevkiyatla geliyor.askeri kargo sayildigi icinde hic gumruge ugramadan direk buraya ulastiriliyor. gumruge gittiyse ki acip kontorol de ediyorlarmis. yani paketleri acma yetkileride var kesin birsey olmustur. gormuslerdir mini mini gzl kozmetik malzemesi millet hediye ederiz die dusunuyodur esine dostuna.

ne zahmeti hulicim ŞenizŞeniz ya kızlar revlona kafayı takmış durumdayım şu fondötenini çok övüyolar ebaydan alcam galiba başka sitede göremedim. hemde öle uçuk fiyatı yok

pfacecsmucomboilylg.jpg

tesekkur ederim almagestercim, yillar once dudaklarim cok kotuyken la roche posay kullanmistim, o iyi gelmisti bu kesin daha bile iyidir.
missplayful, ben de gumrukten supheleniyorum canim, o yuzden tekrar gondermeyi kabul ederlerse takipli rica edicem... parasini odiycem yani ustune...
layzaa, aslinda yeniden gondericeklerinden pek emin degilim halime acimalarina bagli cunku bir nevi kaybolma sorumlulugunu kabul etmis oluyorsun. ebayden alirsan en azindan sikayet etme hakkin var, insanlar orada reputation kaybetmek istemedikleri icin parani geri oduyorlar...

almagester kizzzzzzzzzzzzzz brigitte de var bu fondötennnnn bir baka bakalim h

kızlarrr ben bugün biçok alışveriş yaptım ama arkadaşımın makinasından çekmiştim doğru düzgün gönderememişim sadece bunlar gelmiş

farlarım kalemlerim kaldı senağlama

140320091621.jpg

bu allık far olarakta kullanılıyormuş birsürü şey aldım diye kız hediye verdi kalplide manikür seti

14032009165.jpg

manikür setinin içini açıpta çektim

140320091661.jpg

hulicim evet baktım fiyatınada baktım aynı hemen hemen ama bu site nasıl burcinn alışveriş yapmıştı dimi memnun kalmışmıydı acaba bi sormak lazımsositosositosositososito

canım normal siyah dediğin zaman boyamaları lazım, mavi siyah istemediğini belirtirsen sorun olmaz bence...
pakedine cok uzuldum, haberlestin mi siteyle?

yok tatlım henüz mail göndermedim biraz daha geçsin dedim üf yaa:çok üzgünüm:

tşk ederim tatlımŞeniz canım ben çay ağacı serisinin nemledniricisi kadar güzel hafif ve matlaştıran bir nemlendirici görmedim. süper süper süper. bu arada sakın siyah tarzı bi renge boyama. ben bi kere yaptım o hatayı,sıkılınca değiştirmek için kesinlikle o boyayı akıtman gerekecek ve saçların inanılmaz yıpranacak. ben saça en zararszı şekilde akıtttımayı denedim en iyi kuaförlerden birinde dünya para döktüm ama en az iki ay soyatarı gibi gezdim.ynede sonrasında ne boya tuttu bi süre ne kendine geldi. siyah çok çok kötü bi renk. eğer sürekli siyah boyayacaksan boya derim. değilse koyu kahve gibi bi renge boya ki zaten ondan sıkılınca kolayca üstüne boya tuttsun. benim yaptığım en kötü şeydir saçlarımı siyah yapmak. -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

çay ağacını aklıma soktun canım benim gittiğimde alırım artıkkaydirigubbakcemile5
siyah konusundada iyice kafam karıştı yaaa napsam zaten bu kararsızlıkla bir kaç ay daha böyle gezerim ben kaydirigubbakcemile3 sonrada fikrim değişir sanırsam :nazar:
aldıklarını güle güle kullan:eek:

denizcim ya harika şeyler alıp koyma şuraya içim gidiyor ya alamasamda gidip bakmak isterdim mağazada onuda yapamıyorum iyice içime oturuyor :mymeka: çok şeker görünüyolar bitanem güzel günlerde kullan
hulicim sende setin çok şirin missplayfull pastel farın rengi göz alıcı en sevdiğim 2 ton

X