Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bu yeni siteye baktım, resmen ruj sitesi :roflol:
çok güzel rujlar var, özellikle M.A.C in ürünlerini denemek amaçlı alınabilir sanki değil mi ?şutarafagitti

kızlar siteyi bende gezdim (brigettesboutiqua) burcinn anladığım kadarıyla bu siteden alış veriş yaptın değilmi, güvenilir bir sitemi, loreal gözfarlarını cok beğendim dediğiniz gibi de fiyatları cok uygun bu siteden menun kaldıysanız bende sipariş vermke istiyorum bilgilerinizi heyecanla bekliyorum

nisan papatya sağolun kızlar :1hug: buarada kajucum ben termal su sıkıyorum sonra biodermanın nemlendricisini sürüyorum tavsiye ederim. bende biodermanın kızarıklık giderici kremi var biraz yğlı gibi ama güzel. ya brcinn hangi site o yaa ben neden bilmiyom:dilcikar::dilcikar:

canım biodermnın kreminden alıcam bugün hatta hep aynı eczaneden aldığım için bana bol bol tester da veriyo arkadaş sağolsun:içelim: termal suyu bilemedim ama murad'ın hydrating toner diye bişeyi var bende su gibi işte yüze püskürtülüyo ama süper bişiy diyemiycem bi de sende bi sandık gördüm ben sanki:uhm: ben de böyle ceviz düz orta ebat bi sandık arıyorum işlemesiz falan nerde olur ki öptüm:1hug:

yahu burası resimli satın alınanlar bölümüymüş yanlış yere yazdım sanırım ben bu siteyi çözene kadar artıkın :))

cumartesi siparişini verdigim estee lauderin prime fx pro concealment kit
bu hafta elimde olur canlı canlı ceker eklerim :lepi:

06905580614.jpg

otlakçı babadan sonra kocamda otlakçı çıktı aybike banada sık şu termal sudan iyiymiş bu diyo
3 tel saçı var john frida yı bende kullanıyom paraldı demi saçlarım diyoo
hatta utanmaz geçen gün şu sivilceme kapatıcı sür bile dediiidelikafadulden

kaydirigubbakcemile3 Kızlar süpersiniz yaaa
Ama dikkat edin adamlarıda bozacaksınız bu gidişle-tatlicadiarzu- Sonra benim evlendiğim adam b değildi demeyin
Benden söylemesi:jeyyar:

Bide genel olarak şu fiyatlara hakimiyetinize bayılıyorum
Ne nerde ne kadar nerde ucuz nerde pahalı
:lepi:

öncelikle söyliyim ürünlerin gerçek olup olmadıgını bilmiyorum alışveriş yapanların çoğu gerçek oldugunu söylüyolar bazılarıda sahte diyor ama ben ürünleri gelince görücem aslında gelsede gerçekmi değilmi anlayabilirmiyim onuda bilmiyorum ya. ben deneme amaçlı bi sipariş verdim kapatıcı ve allık istedim kargo takipsiz oldugu için risk yüksek ne zamana gelir bilmiyorum.:1no2: site sahibinin ebayda dükkanı varmış ve yorumlarıda iyiymiş benim ingilizcem çok iyi olmadıgı için giripte yorumlarını okumadım. ama güvenesim geldi güzel şeyleri görünce. ürünler gerçek boylarıymış sample falan değil yani

sabuncum parfümü başka siteden aldım oda bi gelsin siteyi söyler tavsiye ederim :1hug:

brcinn bu yeni siteyle ilgili dörtgözle yorumlarını bekliyorum hihoyyyt

cok merak ettim ürünleri

Kızlar pek karşılaştıracak fiyat bilgim olmamasına rağmen bu yeni site çok ucuuz
Neden acaba Bi bit yeniği olmasın sonra
Bide kargo işi nasıl oluyor Ucuz ucuz derken semeriyle seksene maal olmasın

Hanımlar . . .
Termal sulandım bende sayenizde Avene aldım Uriage istiyordum halbuki . . .Fakat Traboznda Uriage yokmuş . . .
:çok üzgünüm:
Sıkıp sıkıp durdum ofiste Pc nin yanına koydum . . . Ferah bi oluşum . . .
:asigim:

10 TL 50ml

kızlar termal suyu ilk defa burda duydum :KK43: tonik benim için vaçgeçilmez bir ürün anladığım kadarıyla termal su da cildi nemlendiriyor değilmi, ve püskürtme yoluyla öyle değilmi artık bende denemek istiyorum cok merak ettim gerçi şu püskürtme olayı biraz beni uğraştıracağa benziyor

kızlar ben sitedeki ürünler ile ürünlerin orjinal sitelerindekileri karşılaştırdım
malesef ürünlerin isimleri ve kodları tutmuyor birbirini
mesela ben Mac pigment almak istiyordum, sitede 18.50$, orjinali 19.50$
üstelik renkleri sitede yok :bbo:

kaydirigubbakcemile3 Kızlar süpersiniz yaaa
Ama dikkat edin adamlarıda bozacaksınız bu gidişle-tatlicadiarzu- Sonra benim evlendiğim adam b değildi demeyin
Benden söylemesi:jeyyar:

Bide genel olarak şu fiyatlara hakimiyetinize bayılıyorum
Ne nerde ne kadar nerde ucuz nerde pahalı
:lepi:

biz bozmuyoz ki adamlar kendini bozuyo:jeyyar:

gurbaam çok güzel profesyonellerin paleti gibim vallacokacimcoook

gamzeli sende güle güle kullan ürünlerini bende john frida kullanıyorum brunette volume serisi
senin ki ne içündür?:uhm:

aybikecim teşekkür ederim Şeniz
luxurious volume yoğun hacim kazandıran benimkisi canım.henüz kullanmaya başlamadım herbal glo serisini kullanıyorum şu anda,bunlar bitince başlıycam sabırsızlanıyorum valla kaydirigubbakcemile2
sen memnun musun?

gamzeli gurbik güle güle kullanın. ay çok merak ettim ben şu paleti grubik gelince hemen ekle lütfendelikafadulden

kaju--sabun--kararsız ben termal suyu cildimi temziledikten sonra püskürtüyorum çünkü içinde mineraller olduğu için cildi besliyo diye düşünüyorum ve günlük bakımımın bi parçası haline geldi. :teytey::teytey:

bu arada bende bugün bodyshop tan kaş ve göz şekillendirme seti aldım, çok beğendimdelikafadulden

1002421zg8.jpg

kıslar cicilerinizi ii günlerde kullanın almagestercm ne işe yarıo şimdi bu aldığın tam olarak bitanem bilgilendir benüüü:):)

damlasss canım bu kitle kaşlarını kalemsiz renklendiriyosun. bi nevi kalemin işini görüyo ama çok daha doğal duruyor kalemle çok belli oluyo ama bu dolduruyor resmen. bide aynı set far olarakda kullanılıyordelikafadulden

anladım cnm bende bazen kullanıorm kaş farı kalemden çok daha doğal duruo evt memnun kaldıysan ne mutlu bende uğradığımda deniyim çok güselmş ii günlerde kullan tatlım

aştınız kızlar yhaa hepimiz profesyonel makyöz olucaz bu gidişleyerimseniben
güle güle kullan almam
kız damla senin kaşların güzeldi uğraşma(almam seninkileri görmediğim için yorum yapamıyorum kuşum kusra bakma ya)

gamzeli benimkide hacim kazandırıyo çok memnunum bu şampuan sayesinde saçıma saç kremi sürmektn kurtuldum ve ışıl ışıl parlıyo saçlarım kaydirigubbakcemile
(piloşum sağolsunsenağlama)

X