Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
deme ya aboooooooooooooooooooooooooodelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldenhihoyyythihoyyythihoyyyt

anam bu site ne ucuzmuşşş acaba neden ki tester mı yoksa bunlar yaaa... tühhh neden erkenden görmedim ben bunu:1shok::1shok:

ayyy yaaa dalın kızlar hücummmm ama fazla dalmayın malum dolar bide bakıyouz çok tutmuş kargo aldıklarınızza göre artıyor en az 5 dolar die biliyorum benimki o kadar tuttu yani. offf mac alıcam ordan en kısa zamanda bakalım ürünler bi gelsinde

ay tutamadım kendimi az önce parfüm siparişi verdim hatta 2 tane alıcaktım ama zaman farkıyla fiyat 5 dolar kadar değişince vazgeçtim bakalım o kaç günde gelicek:sm_cool:

Son düzenleme:
ayyy yaaa dalın kızlar hücummmm ama fazla dalmayın malum dolar bide bakıyouz çok tutmuş kargo aldıklarınızza göre artıyor en az 5 dolar die biliyorum benimki o kadar tuttu yani. offf mac alıcam ordan en kısa zamanda bakalım ürünler bi gelsinde

ay tutamadım kendimi az önce parfüm siparişi verdim hatta 2 tane alıcaktım ama zaman farkıyla fiyat 5 dolar kadar değişince vazgeçtim bakalım o kaç günde gelicek:sm_cool:

sen bu sitedenmi aldin?
parfüm göremedim de ben henüz?

kızlar dün bensiz kaynatmışsınız aşk olsun:mymeka:
girdim bakındım ama bana tuhaf geldi makyaj temizleme suyum bitmek üzereolduğu için
ilk ona baktım ve garip geldi orjin gibi değil benim kini kapağı gri ve kapaktada lancome yazıyo
bu düz beyaz uyduruktan bi kapak,hiç alış veriş yapan oldumu?

nireye kactin ki sende dün :)))))
ya valla orijinaligi beni de süphelendirdi,, resimleri büyültüp baktim hep ingilizce yaziyor sanki paketler falan daha farkli bilemiyecegim
birde bende L`oreal`in alligi var, bu sitedeki alliklar daha farkli görünüyor kutusu falan

nireye kactin ki sende dün :)))))
ya valla orijinaligi beni de süphelendirdi,, resimleri büyültüp baktim hep ingilizce yaziyor sanki paketler falan daha farkli bilemiyecegim
birde bende L`oreal`in alligi var, bu sitedeki alliklar daha farkli görünüyor kutusu falan

eşim ingilice kursuna başaldı dün geldi ben çok geriyim bana ders çalıştır dedi pc i mi elimden aldı kapattısırnaşık şey
bcrinn almış bişiler gelsin söyler bize hakkatten ucuz yani almaya değer ah bide yelpazesi geniş olaydı:çok üzgünüm:

eşim ingilice kursuna başaldı dün geldi ben çok geriyim bana ders çalıştır dedi pc i mi elimden aldı kapattısırnaşık şey
bcrinn almış bişiler gelsin söyler bize hakkatten ucuz yani almaya değer ah bide yelpazesi geniş olaydı:çok üzgünüm:

eeeee Ingilizce de önemli ama demi delikafadulden
evet yelpazesi pek genis degil malesef belki ileride olur, belkide site daha yneidirkaydirigubbakcemile2

ya kızlar dünden beri bakamamıştım siteye kaç sayfa geriden okudum başım döndü çok tatlısınız çok güldüm. Almagaster ve aybike güle güle kullanın cicilerinizi.

burçincim neler sipariş ettin bu siteden
kıslar bugün boynerde bourjios allık denedim 11 numara kahverengi yanılsama die geçio çilektede bayıldım tavsiye ederm sipariş edicem:)boynerde 35 tl idi bende içimden al sen onu kendin sür dedim 17,50 çilekte :):):)

Son düzenleme:
öncelikle söyliyim ürünlerin gerçek olup olmadıgını bilmiyorum alışveriş yapanların çoğu gerçek oldugunu söylüyolar bazılarıda sahte diyor ama ben ürünleri gelince görücem aslında gelsede gerçekmi değilmi anlayabilirmiyim onuda bilmiyorum ya. ben deneme amaçlı bi sipariş verdim kapatıcı ve allık istedim kargo takipsiz oldugu için risk yüksek ne zamana gelir bilmiyorum.:1no2: site sahibinin ebayda dükkanı varmış ve yorumlarıda iyiymiş benim ingilizcem çok iyi olmadıgı için giripte yorumlarını okumadım. ama güvenesim geldi güzel şeyleri görünce. ürünler gerçek boylarıymış sample falan değil yani

sabuncum parfümü başka siteden aldım oda bi gelsin siteyi söyler tavsiye ederim :1hug:

X