Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kıslar ben uzun süredir renkli nemlendirici arıyorum bi türlü bulamadım.yardımcı olabilirmisiniz?
nemlendirici sürüp üzerine pudra sürmek istemiyorum.zaten cildim sorunsuz

canım ben dior - hydraction kullanıyorum renkli nemlendirici olarak, çokkkk memnunum.

kızlar bide resimleri 640x480 boyutunda koysak sayfa kaymaz Şeniz

Peki kızlar beyaz simli pudra markası var mı?benim bronz simli pudram var ama şimdi kışa girince hiç yakışmadı koyu kaldı sanki

canım işte ten rengi nemlendirici. ben ten rengimden azcık daha açığını aldım, yüzü daha aydınlık, güzel gösteriyor. yüzde renk farklılıkları olabiliyor ya, onları düzgün gösteriyor. kapatıcılığı pek olcak birşey değil, çok ince yapısı. makyaja başlamadan sürüyorum ben. hem nemledirici, hem de 20spf güneş koruması var. cildi güzel gösteriyor. bide mükemmel kokuyor bnmki, böyle belirgin yapay 1 koku değile,çk güzel 1 krem kokusu işte :asigim:

canım işte ten rengi nemlendirici. ben ten rengimden azcık daha açığını aldım, yüzü daha aydınlık, güzel gösteriyor. yüzde renk farklılıkları olabiliyor ya, onları düzgün gösteriyor. kapatıcılığı pek olcak birşey değil, çok ince yapısı. makyaja başlamadan sürüyorum ben. hem nemledirici, hem de 20spf güneş koruması var. cildi güzel gösteriyor. bide mükemmel kokuyor bnmki, böyle belirgin yapay 1 koku değile,çk güzel 1 krem kokusu işte :asigim:

bak bu nemlendiriciyi deneyebilirim sen anlıyorsun bu işlerden sanırım...peki kimyasallığı çok değil di mi?bu arada evet ykm kızılaydan bahsediyorum canım..o birinci kattan arkadaslarla uzaklaşamıyoruz..su an body shop indirimde evet ..ama takılarına da bak girişte cok begeniyorum ben, haremin takıları ve cok uygun...e artık çarpışabiliriz orda...sırnaşık şey

cnm normal 1 nemlendiricinin kimyasallığı nasılsa bunların da öyledir.
zaten makyaj yapmadan nemlendirici sürmek lazım cilt için diye biliyorum ben.
cilde fondotenden pudradan çok daha zararsızdır bence. :lepi:

Teşekkür ederim pilar çok fazla makyaj yapmadığım için bu tür şeyleri pek bilmiyorum :eek:hangi markayı kullanıyorsun bugün bende bakayım denemek isterim

arkadaşlar peki bu renkli nemlendiriciler karma- yağlıya dönük ciltler için de uygun mudur acaba?
gamyoncuiremsu

Bunlarda benimkiler:

Dior forever makeup-fondöten
Dior diorshow siyah rimel
Dior mini 5 color far
Manhattan faraltı bazı
Essence metalik simli siyah far
Essence siyah simli gözkalemi
ve Golden rose terracotta glitter far altın rengi

Fondöten ve rimel anacığımın hediyesi sağolsun:dance:

arkadaşlar bu renklı nemlendiriciler hakkında biraz daha bılgi edinmek istiyorum anlatırmısınız?beyaz tenlı olduğum için yüzümde kırmızılıklar oluşuyo sabah yüzüm felaket oluyo bende pudra kullanmak zorunda kalıyorum.suan barbara bortun pudrasını kullanıyorum mennunum ama olsun anlatın bana yıne de. bide isimlerini fiyatlarını yazar mısınız merak ettım de yardımcı olursanız sevınırım.güle güle kullan serapcım çok güsel şeyler almışsın.

Son düzenleme:
annem1melek cnm ben önceki sayfada bildiğim kadarıyla anlattım, kırmızılıkları çok örtceğini sanmıyorum açıkçası, yapısı çok ince birşey. hatta 2. sayfaya koymuşum canım nemlendiricimin resmini bakabilirsin. 67e almıştım ben.

serap bayıldım aldıklarınaa :1shok: ben kendimi tutmaya çalışıyorum buaralar sakinim, daha doğrusu aldıklarını görene kadar sakindim senağlama

kızlar renkli nemlendiriciyle ilgili gelen yoğun sorulardan dolayı :lepi::lepi:

benim montitörümün parlaklığı ve renkleri biraz enterasan olduğu için düzgün çıkıp çıkmadığından emin değilim fotoların, kolumda yuvarlak hafif parlak 1 alan var renkli nemlendiricinin uygulandığı, inşallah belli oluyordur.:lepi:

eveeeeeeeeeeeeett haftasonuuuuuuu

clinique super fit fondöten (soft finish alacaktım ama cilt tipime uymadığı için bunu verdi kız)
clinique concealer
clinique 109 no pink love allık
clinique dolgun gösteren gloss ve
christian dior dior show black out maskara aldımmmmmkaydirigubbakcemile2:lepi:

foto koyamadım çünkü eşimden gizli aldım,görürse çıldırır herhalde artık
clinique ürünlerine bayıldımmmmm
ayrıca diorshowa daaa muhteşem yaaa:asigim:

fırsat bulduğum en kısa zamanda koyucam fotoları

Son düzenleyen: Moderatör:
çubuk clinique concealerdan memnunmusun cnm
ben de kullanmıştım da
gözaltındaki ince çizgilere doluyordu benim.
çizgi çizgi görünüyordu gözaltım, bütün psikolojimi bozmuştu hatta gurbaaya bile mesaj atmıştım gözaltı çizgilerim oluştu ne kullansam diye :roflol:
sonra farkettim kapatıcı öyle gösteriyormuş :dilcikar:

canım diorshow blackout mu aldın?? nasıl? simsiyah yapıyor mu :jeyyar:

çubuk clinique concealerdan memnunmusun cnm
ben de kullanmıştım da
gözaltındaki ince çizgilere doluyordu benim.
çizgi çizgi görünüyordu gözaltım, bütün psikolojimi bozmuştu hatta gurbaaya bile mesaj atmıştım gözaltı çizgilerim oluştu ne kullansam diye :roflol:
sonra farkettim kapatıcı öyle gösteriyormuş :dilcikar:

canım diorshow blackout mu aldın?? nasıl? simsiyah yapıyor mu :jeyyar:

canım valla çok beğendim ben
saha önce hiç concealer kullanmamıştım,gerekte duymamıştım belkide bilmediğimden
ama sabah sürdüm mesela çok hoş duruyor
bakışlarım değişti sankii çok beğendimmmhihoyyyt

rimelide blacout aldım ama öle çok abartı bi siyah gibi gelmedi bana
yada ben daha siyah beklediğim için öle geldi ma dolgunluk ve yapıştırmaması harikaaa:asigim:

ha bide max factor 2000 calori maskarada aldımmm:jeyyar:

şimdiki hedefim clinique renkli nemlendiriciii
clinique şeftali renki allıkk (evdekiler hep şeftali diye pembe aldım ama şeftalid kaldı aklım)

kızlar bunlar bugün aldıklarım.rimellerin markası çıkmamış.maybeline.maybeline de bir rimel alana ikincisi %50 indirimli.

s8000064of9.jpg

X