Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Hmm anladım. Peki kıyafet simli taşlı vs. Parıl parıl bişey. Sizce mat ruj güzel durur mu?

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bence kesinlikle nude tonlarda ruj güzel durur. Hafif parıltılı da olabilir. Göz makyajını pırıltılı yaptırırsan, rujun mat olsun bence :)

Ne kadara aldın canım ?
Benim saçlarım kızıl ya kaşlarıma hangi tonda almam gerekir ki farı ? Kalemde kahverengi kullanıyorum kötü durmuyo ama :26:

$P7200225-.jpg
ben bunu kullanıyorum. normal far paleti diye almıştım ama far sürmediğim için kaşlarıma kullanıyorum
kahverenginin her tonu var. en koyusu oluyor bana.sanada bir yada iki açığı olur
fiyatıda uygundu :KK34:

Eki Görüntüle 1075110
ben bunu kullanıyorum. normal far paleti diye almıştım ama far sürmediğim için kaşlarıma kullanıyorum
kahverenginin her tonu var. en koyusu oluyor bana.sanada bir yada iki açığı olur
fiyatıda uygundu :KK34:

Aaa bu da güzelmiş hem her tonu var kahvenin :) Göz farı olarakta kullanırım. Sim falan yok değil mi canım ?

Bence kesinlikle nude tonlarda ruj güzel durur. Hafif parıltılı da olabilir. Göz makyajını pırıltılı yaptırırsan, rujun mat olsun bence :)

Önerebilceğiniz parıltılı bi far var mı? Ama simlileri sevmiyorum. Flormarın olabilir mesela :)

bence de kıyafetin çok parıltılıysa mat ruju tercih et :KK34:

Bencede :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Canım şu elsevin saç için olan sıvısını begendınmı nasıl uyguladın ve ne gibi faydasını gördün?

Tatlim ben abartisiz ayildimmm mucize gibi bir yag :) dustan snra sryorum saclarimi acmk icin cok kolay aciyo baska zamanlarda saclrmi krttktan snra iki fis aliyorum kabarn saclarma inan sabh kalkyrmm kabarma yok duz duruyo brde duzlestrdkyen snra kllnyrm bu kdar ii oldgnu blmydm ayricaa parlakligida ayri kokuusu harika :)
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tatlim ben abartisiz ayildimmm mucize gibi bir yag :) dustan snra sryorum saclarimi acmk icin cok kolay aciyo baska zamanlarda saclrmi krttktan snra iki fis aliyorum kabarn saclarma inan sabh kalkyrmm kabarma yok duz duruyo brde duzlestrdkyen snra kllnyrm bu kdar ii oldgnu blmydm ayricaa parlakligida ayri kokuusu harika :)

anladım canım bende aldım aynısından duştan sonra nemli saçaa uyguluyorum evet kokusuu cok hoşş :) sıktıkça sıkasım gelıyorr

Merhaba garnierin yeni cikan bb kreminin farki nedir? Benim cildim yagli uzun tupte olani kullaniyorum bu daha mi iyi acaba yagli cilt icin?

Son düzenleme:
X