Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bioblas Provitaminli Şampuan:Bioblasın şampuanlarına bayılıyorum kesinlikle vaad ettiklerini veriyor benim saçlarıma. Biterse kesinlikle aynısından devam

Bioblas Bakım Maskesi: Haftada 1 kere kullanıyorum ama şampuan kadar başarılı değil... Bütün bir hafta boyunca yumuşak kalmıyor en fazla 2 gün... 2 kere uygulanırsa idare eder...

Dushy Duş Jeli: Bana göre kokusu kalıcı ve yumuşacık.. Ayrıca kokusuna da bayılıyorum. İçinde paraben bulunmuyor bu da bir + puan tabiki

Funda Çiçek Kokulu Bebek Kolonyası: Kokusunu severek bim den aldım seviyorum yumuşak kokuyo..

Rexona: Fresh kokulu tam anlamıyla kokusuna vurularak aldığım bir ürün 20 tl lik alışverişe 3.95 gibi bi fiyatı vardı harika bi daha yakalarsam bundan almaya devam edebilirim

Shela: Pure serisinden aldım bunu da kardeşim beğendi.. kokusu çok yumuşak. pudralı gibi sanki kokusu yani

lady speed: roll-on un katı hali. ben böyle kullanmayı daha çok seviyorum diğer likit olanları sanki yapış yapış yapıyor kokusu ve kalıcılığı harika

Signal: elmalı olan her diş macununa zaafım var arkadaş ama değiştirmeyi düşünüyorum sanki fayda vermiyor gibi

Flormar: 20 li ıslak mendilleri daha yeni aldım kokusu sanki şekerli gibi sevdim...

10'lu blue mendiller: aslında selpaktan başka kullanmıyorum ama fiyatı uygundu denemek istedim mendik işte

mendix: kokusu idare eder- kötü arası. yokluktan elimizi attığımız bi mendil

Scarlet Günlük Ped: kullanımını seviyorum hemde kokusuz...

Queen Elizabeth Salyangoz Kremi: tamamen tavsiye ürünüdür bimden 9 tl gibi bi fiyata aldım ve internetteki yorumları muhteşem harika dedirtecek cinsten sanki bi gecede pufff diye etki ediyor dün gece ilk defa denedim cildim yağlı-karma iyi geldi yağlandırmadı hatta kuruttu bile hoşuma gitti dokusu falan

Rosence Gül suyu: Vazgeçemediğim bi ürün. Tonik niyetine kullanıyorum yumuşacık oluyo yüzüm ve ışıl ışıl duruyor değiştirmeyi düşünmüyorum

Nea Soft Vücuy Losyonu: kokusuna bayıldım o yüzden aldım ellerime kullanıyorum ellerim çok kuruyorlar

Garnier Saf ve Temiz 3'ü 1 Arada: daha kullanmadım bu markanın peeling olanını kullanıyorum bitmek üzere zaten.. ondan memnundum bundan da olurum umarım

çoğu bim ve kilpa ürünü gayet makul fiyatı olan ürünlerdir.. ben kokusundan ve yapısından memnunum çoğunun

Bugün aldığım pudram

Eklentiler

• $image.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 89
  • $image.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 86
gratis % 50 bayram indiriminden aldıklarım

the balm instain allık

maybelline affinitone gözaltı kapatıcısı

maybellinne color tattoo krem far rengine bayıldım çok sevdim.

the balm balm shelter renkli nemlendirici

maybelinne rocket maskara

pastel ojeler

ojeler ve krem far hariç diğerlerini birkaç kez kullandıktan sonra kullanmayı unutacağımı bildiğim halde neden aldım bilmiyorum sanırım indirim görünce dayanamadım. çoğu zaman makyaj yapmayı unutan biri olarak :)

Bugün aldığım allığım..

Eklentiler

• $image.jpg
    84,3 KB · Görüntüleme: 36
  • $image.jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 34

bunu aldim bugün uzun zaman sonra. o kadar sevindim ki ama eve gelince sasirdim.
hypnose dramanin fircasi mi degisti?
hacimli, pufuduk pufuduk bi fircasi vardi
simdi incecik birsey cikti:26:

bunu aldim bugün uzun zaman sonra. o kadar sevindim ki ama eve gelince sasirdim.
hypnose dramanin fircasi mi degisti?
hacimli, pufuduk pufuduk bi fircasi vardi
simdi incecik birsey cikti:26:

güle güle kullan
elimdeki rimeller bitince parayı kıyıp alacağım bu rimelden çok merak ediyorum
bu konu benimde kafamı kurcalıyor
internette bazı resimlerde incecik bazılarında kocaman gösteriyor fırçasını :44:

tsk ederim tatlim... hypnose var bide hypnose drama var... hypnoseun fircasi cok incecik, draminki pofudukdu...
bu set halinde ve indirimdne aldim acaba ondan mi fircasi degisik cikti anlamadim ki....
ben kocaman fircayi istiyorum

Rimeli hic ama hic begenemdim tavsiye etmem kirpikleri birbirine yapistiriyor sevmedim ben

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…