Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aksesuar olarak da
22122ra5.png
_
22123uh6.png
_
22126ft4.png

[/B][/QUOTE]

fırçalardan bende almak istiyodrum ama bu aralar istanbula gideceğimi pek sanmıyorum pöff desene kampanyayı kaçırdım:a015:

off ben almayı düşündüklerimi koysamm ohooo ama zaten sadece düşünüyorum icraata pek geçmiyoo

canım ben kullanmıyorum da, i.d bare ve everyday minerals e iyi diyorlar. everyday in fiyatları çok uygun. bide duyduğum kadarıyla i.d bare in fondotenleri everyday e kıyasla daha sarımsıymış tonları. laelaelaelaelae

canım ben kullanmıyorum da, i.d bare ve everyday minerals e iyi diyorlar. everyday in fiyatları çok uygun. bide duyduğum kadarıyla i.d bare in fondotenleri everyday e kıyasla daha sarımsıymış tonları. laelaelaelaelae

canım benim teşekkür ederim hemen bakınayım hihoyyyt
bu, everyday minerals Türkiyede satılıyor mu?

Son düzenleme:
Avon'un bu ayki katalogunda 46. sayfadaki ojelerin renklerini çok beğendimmm. Onlardan sipariş vereceğim galiba. Bir de gene aynı katalogtan wish of peace ve wish of love'ı da denemeyi düşünüyorum.

ya kızlar bana fikir verin karma bir cildim var yağlıya dönük ve hassastır.nemlendirici olarak ne tavsiye edersiniz?şutarafagitti

bende kapatıcı ıstıorum cenemde sureklı sıvılce cıkıor:KK43: Bu yuzdfen tum yuzumde fondoten olsun ıstemıorum

Kızlar, shiseido nun göz kalemini aldım. Tekin acardan 36 YTL Pilar haklı rengi çok güzel, koyu net bir siyah. Sabahtan gece yarılarına kadar makyajlı gezmek zorunda kaldığım bir dönemde kullanmamla bir ilgisi olabilir mi bilmiyorum azıcık akma problemi yaşadım. Bu hafta daha stabil yaşayacağımı umuyorum. İzlenimlerimde bir değişiklik olursa yazarım.

Başka bir topicte beyu göz kalemlerinden çok kalıcı diye bahsediliyordu. Almayı düşündüklerim listesine bal ve buğday sabunu ile birlikte eklendiler

arkadaşlar neutrogena nemlendirici kullanan var mı aranızda?kullananlar memnun kaldımı acaba?

arkadaşlar neutrogena nemlendirici kullanan var mı aranızda?kullananlar memnun kaldımı acaba?

ben vücut nemlendiricisini kullanıyorum. her banyodan sonra tüm vücuduma kullanıyorum. özellikle kışın bacaklarım baya kuru oluyor ve neutrogena'dan çok memnunum gayet güzel nemlendiriyor gamyoncuiremsu
ebbk31870762va5.jpg

w300.png

Kızlar, shiseido nun göz kalemini aldım. Tekin acardan 36 YTL Pilar haklı rengi çok güzel, koyu net bir siyah. Sabahtan gece yarılarına kadar makyajlı gezmek zorunda kaldığım bir dönemde kullanmamla bir ilgisi olabilir mi bilmiyorum azıcık akma problemi yaşadım. Bu hafta daha stabil yaşayacağımı umuyorum. İzlenimlerimde bir değişiklik olursa yazarım.

Başka bir topicte beyu göz kalemlerinden çok kalıcı diye bahsediliyordu. Almayı düşündüklerim listesine bal ve buğday sabunu ile birlikte eklendiler

akıyor mu canım yaa adam kesinlikle akmaz şeklinde anlatıyordu. senağlama peki eyeliner olarak kullanılacak 1 ürün mü canım, yani yumuşak mı ucu göz kapağına çekmek için? iyi günlerde kullan canım Şeniz

Göz kapağına çok rahat sürülüyor, çok da güzel görünüyor. fakat akşama doğru biraz dağıldığını farkettim, göz kenarlarımı temizlemek zorunda kaldım. Ama dediğim gibi sıradışı bir dönemdi kalemi kullandığım günler. Sabah yaptım makyajımı gece yarısı sildim. Bu kadar uzun süre olmasa bekli sorun çıkarmayacaktı.

estee lauderin sprey fondötenini ve lancome un 5 li rujlarından almayı planlıorm biri beni durdursuunn:)

She yeşil rimel
Beyu ve Emily göz kalemleri
Loreal volume brush exact brush rimel
Badem yağı ve Hint yağı
Bikaç güzel far almak istiyorum bi de ama markaya karar veremedim
:kızgın:

estee lauder double wear,,beyu göz kalem ve far paleti,,uçuk pembe ışıltılı allık,,kırmızı ruj ...ohoo var da var yani:jeyyar::jeyyar:

bende diorshow ve Artdecodan rimel, Lancome hypnose parfüm vede bahsettigim catrice markadan bir kac ürün almayi planliyorum, insallah persembe günü

almayı düşündüklerim, incelicem daha doğrusu, ona göre :lepi:

0401qq1.png
_
08566829402ry3.jpg
_
clq619m250mx8.jpg
_
vv6m23030000byj8.jpg

mac in bu renk farı (gleam)
0401acm8.png

bide beyu ve isadora incelicem hihoyyyt bidee rimele ihtiyacım var ama seçemedim daha. :nazar:

bende clinique renkli nemlendirici ve beyu dan allık almayı planlıorm artık alcak şey bulamıorm resmen :)