Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
orjinal canım, toptancı firmalar stand açmış, bende lancome'nin farı duruyor sabahtan beri gözümde, süper hiçbir sorun yok, pudralar, rimelleri parfümler de var ama farlar oldukça ucuz :)

nasıl yaaa:1shok:
inanılmaz ciddennn
ben de gidiorum kesinsositososito

canımsım bu nedir merak ettim:eek:

canım duralin,böyle bi sıvı, 1 damla damlatıyorsun mesala 1 kaba, üstüne fırçanla istediğin renk farından katıyorsun biraz, o sıvıyla karıştırdığında bildiğin eyeliner oluyor. 1 duralin aldınmı evdeki tüm farların kadar eyeliner ın oluyor yani :roflol: Şeniz

ya ankarada ucuza satıolarda bizim başımıs kel mi yaneee izmire nie gelmiolarkineee:):):)

ankarada oturan arkadaşlar, atatürk kültür merkezindeki fuarda lancome'un ve loreal'in 7'li farları 10, teklileri 2 ytl, ayrıca da lorealin kalıcı rujlarının 3 tanesi 10 ytl, duyurulur :)

sahtedir canım onlar sahte
adamlar kopya işini öyle ilerlettilerki hele en büyük sahte bu markalara satılıyo
zaten farı deneyin anlarsınız
o fiyata vede 7 lisi asla :bbo:laelaelaelaelae

bende indirimli veya kampanyada neler var önce onları görmek istiyorumsositososito
tekinacar ikinci parfüm alışverişine %70 indirim yapmış ama parfüm ihtiyacım yok
boynerde mail atmış
estee lauder den büyük boy parfüm alışverişine 325 liralık profesyonel makyaj setini 119 liraya veriyomuş
ama dediğim gibi parfüm ihtiyacım yok işte size resmi:dilcikar: aslında baya güzel

mail_05.jpg

ankarada oturan arkadaşlar, atatürk kültür merkezindeki fuarda lancome'un ve loreal'in 7'li farları 10, teklileri 2 ytl, ayrıca da lorealin kalıcı rujlarının 3 tanesi 10 ytl, duyurulur :)

aaaa hemen gtmeliim =) gerçi orjinal olcağnı pek sanmıorum o fiyata ama ???:eek:

ay ben gitcem valla, alırım yanıma orjinal lancomelarımı, sahteyse anlarım zaten herhalde. :lepi: bana da çok zor geliyor o fiyata ama bakmaktan zarar gelmez :lepi:

ay ben gitcem valla, alırım yanıma orjinal lancomelarımı, sahteyse anlarım zaten herhalde. :lepi: bana da çok zor geliyor o fiyata ama bakmaktan zarar gelmez :lepi:

gelmez tbi =) sen bi git test et haber verirsin bze :1hug:

ay ben gitcem valla, alırım yanıma orjinal lancomelarımı, sahteyse anlarım zaten herhalde. :lepi: bana da çok zor geliyor o fiyata ama bakmaktan zarar gelmez :lepi:[/B][/Q
canım daha önceki bir fuarda ben bakmıştım hatta içim gitmişti ay çok güzel ucuzda diye sahte değil gibi duruyodu çin malı falanda yazmıyodu ama güvenip alamadım çünkü aynıları sosyetedede var.bence sahtedir fiyat uçurumuna baksanaa.s

pilarcım gittin mi kültür merkezine :)

yok canım ya hastalandım senağlama okula bile gidemedim, uyuyorum boyuna, arada uyanıp buraya geliyorum :lepi: bide orjinal olcağına inanmıyorum yaa, ayırt edemezsem diye de korkuyorum, kalitesizliğini vs geçtim alerjik olabilcek bir insanım, şişirmesin gözümü falan :1shok: o yüzden de çok istekli değilim açıkçası Şeniz

body shopun c vitaminli göz jelini almak istiyorumm bide vanilyaaa kokan hoşuma giden bi parfüm bulursam hemen alıcam. artıı clınıque göz altı kapatıcısı almayı planlıyorumhihoyyyt

canım bodyshopta o istediğin vanilya kokusundan bulabilirsin,çok kalıcı ve güzel bi vanilya kokusu, fiyatıda 30ytl civarında yalnız biraz miktar az gibi geldi bana, göz jeline bakarken onada bakıverirsin :kahve:

bodyshop 3al 2 ödeye yetişebilirsem almayı düşündüklerim :nazar:
22121ys0.png
_
22125th2.png
_
22124xk5.png

aksesuar olarak da
22122ra5.png
_
22123uh6.png
_
22126ft4.png

nars lipglossların fiyatlarını bilen var mı kıslar sephorada var bu nars ama standı iğrenç cacık duruo nedense bakasım bile gelmio