Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
913.jpg

kızlar bunu almayı düşünüyorum yaz için kullanan varsa paylasabilirmi

09128980501.jpg

elanortiwele blogumda ücretsiz birkaç parça ürün koydum
ihtiyacı olan bakabilir

sakın alma canım zaten görrüsün bu ürüne bakmaya gittiğinde su gibi renk desen siyah değil resmen ya

EVET TATLIM eyeliner için bende varda ordan biliyorum akannehirakannehir

iyi ki payLaştım yaaa çok hoşuma gidiyodu ama elime alıp da bakmamıştım hani :gitme:

üzüLdüm şimdii ... neyse başka markalara bakıcamm o zman önerebiliceğin bi marka var mı peki cicimm ? vereliniortak

canım ben cecile kullanıyorum memnunum ama o da çok çabuk kurudu yaaafff birde maybelline var o da çüpeerrr zemuszemus

evet TazeYumurtacım, renkli pudraları sevmiyorum, transparan pudra niyetine, bir de bunun yapısı biraz daha yoğun daha aydınlık bir görünüm olur diye düşünüyorum, inşallah umduğum gibi çıkar

ben flormarınkini aldım gayet memnunum bir de ona bak istersen :)

tatLım bende onu kuLLanıyorum şuan ama daha kaLiteLi bişey istedimm ..

Çünkü terLeyince feLan akıyorr bi süre sonra ..

akMasın istiyoruumm :umursamaz:

tatLım bende onu kuLLanıyorum şuan ama daha kaLiteLi bişey istedimm ..

Çünkü terLeyince feLan akıyorr bi süre sonra ..

akMasın istiyoruumm :umursamaz:

OOOOO maşallahın var canım senin sen baya ilerlemişin ben arada kullanıom ama sorun yaşamadı henüz :)

OOOOO maşallahın var canım senin sen baya ilerlemişin ben arada kullanıom ama sorun yaşamadı henüz :)

kız sseenii yiriimmmm opuyorumnanaktan

yok iLerLemedim dahaa sırnaşık şey

buLucam daha iyisinii .. Avon'unkini deniyim diyorumm acaba nasıldır :umursamaz:

kız sseenii yiriimmmm opuyorumnanaktan

yok iLerLemedim dahaa sırnaşık şey

buLucam daha iyisinii .. Avon'unkini deniyim diyorumm acaba nasıldır :umursamaz:

canım özellikle göz ve cilt temizleme ürünlerinde daha kaliteli markalar dene derim ben:hulya: