Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım sahte bu..bourjois allık gibi yapmışlar,flormar yazmışlar,alma sakın ne olduğu belirsizkaydirigubbakcemile

oyy ne biçim bir Bourjois-Flormar karışımı yapmışlar ya çok saçma...kaydirigubbakcemile3

benimde rimelim bitti:kedi:diorshow ile lancome hypnose arasında kaldım..sevilde indirim ve kampanyalar başlamış kızlar bir bakın istersenizzopuyorumnanaktan
maybelline rimelim hemen kurudu benim akannehir

LO-28115400_b.jpg
neyapıyım??fisfisfis

lancome hypnose kesinlikle mükemmell

ben
dior blackout diyorum
başkada bişe demiyorum
başka rimellerimde var
emme en çok onu seviyom
bide suya dayanıklı olmasa daha güzel olcak
çıkarırken canım cıkıyo :p

lancome hypnose bence iyi bi rimel değil
kirpikleri çok sertleştiriyo diken diken yapıyo, tavsiye etmem

Kızlar kapatıcı almak istiyorum ama bu markalardan ürünlerden hiç anlamam benim ihtiyacım olan yüzümdeki tek tük sivilce izlerini dışarı çıkarken kapatabileceğim bi ürün olsun bi de uygun fiyatlı bişey istiyorum (çok mu şey istiyorum :KK70:) bu topice yazmam doğru mu bilmiyorum ama her neyse tavsiyelerinizi bekliyorum :)

canım çok gzlmiş bu ürünü nerden bulabilirm acaba daha önce hiç görmedim?

canim ben yurtdisinda yasiyorum ben burda parfümcülerde kozmetikcilerde ve büyük magazalarin kozmetik böylümünde satiliyor.. Douglas diye bir parümcü sinciri var istanbuldada bi subesi mevcut orda büyük ihtimal satiliyordur

canım yeşilini kullanıyorum...herkes bayılıyo bakan bi daha bakıyo ne sürdün diye...ama siyahın yerini tutmuyo diyenler de çıkıyo tabi...ama ufak bi değişiklik için güzel oluyo renkli rimel...şuan gözlerimde tavsiye ederiiim...:1hug:

renkli rimeller pek dolgun göstermiyor kirpikleri ama vazgeçemiyorum bende arada bir hoşluk oluyo.. bende dolgun dursun diye bir yöntem seçtim kendime önce siyah rimelimi sürüyorum ardından renkli rimelimi sadece kirpik uçlarına sürüyorum çok güzel duruyo tavsiye ederim :lepi:

bende bu ürünü almayı düşünüyorum clinique all about eyes concealer

Eklentiler

• $418131_fpx.jpg
    $418131_fpx.jpg
    6 KB · Görüntüleme: 63
kızlar bende güzel bir pudra istiyorum ama simli yardımcı olurmusunuz