Makyaj Ürünleri (Resimli) Almayı Düşündüklerimiz ...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tn29122009279.jpg

tn29122009281.jpg

Canım kusura bakma biraz geç oldu resimleri yüklemem ...
Diorshow 258 numara saks mavisi beyaz zemin üzerinde çektimki rengini daha iyi göstersin die 2. resimdeki fırçanın ucundaki nokta kendi rengi rimelin....
Aklında olsun sakın waterproof alma çıkartırken 4-5 kirpiğini feda ediyorsun...

tn29122009279.jpg

tn29122009281.jpg

Canım kusura bakma biraz geç oldu resimleri yüklemem ...
Diorshow 258 numara saks mavisi beyaz zemin üzerinde çektimki rengini daha iyi göstersin die 2. resimdeki fırçanın ucundaki nokta kendi rengi rimelin....
Aklında olsun sakın waterproof alma çıkartırken 4-5 kirpiğini feda ediyorsun...

tamam canim benim cok tsk ederimm wterproff sanirim denize girerken falan iyi olur:))

TERRA-TRIO-EYESHADOW_01.jpg

1744_buyuk.jpg

1764_buyuk.jpg

kızlar bunları almayı düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum..eyelinerlardan kahverengiyi almak istiyorum renk veriyor mu nasıl sizce ? bir de gözaltı kapatıcısında kararsızım kaliteli midir ne dersiniz?

kızlarrrrrr far paleti almak istiyorum şu palete bayıldıım

thumbcaw1qq2b.jpg

ama makeupally de yorumlar iç açıcı değildi fiyatıda uygun olmadığı için şimdilik vazgeçtim

pupa markamı alıyım yoksa cameleon mu karar veremedim çilekten alcam sizce hangisi daha iyi
puparv.jpg
bu fena diil sanki sizce?

(pupa)
39pupa.jpg

pupa

4050r.jpg

cameleon

bir haftadır karar veremedim yamafoldumbenmafoldumben

kızlar bunları almayı düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum..eyelinerlardan kahverengiyi almak istiyorum renk veriyor mu nasıl sizce ? bir de gözaltı kapatıcısında kararsızım kaliteli midir ne dersiniz?

cnm gözaltı kapatıcısı hic tavsiye etmem
cok cbk bozuluyor daha bitmeden yarısı dururken bozuldu içi beyazlastı
sürmeside bi zor bitürlü cilde yediremiyorsun
meybiline alabilirsin bikere al bayagı gidiyor
ondanda daha iyi fena değil yani

yerimseniben yerimseniben yerimseniben

cnm gözaltı kapatıcısı hic tavsiye etmem
cok cbk bozuluyor daha bitmeden yarısı dururken bozuldu içi beyazlastı
sürmeside bi zor bitürlü cilde yediremiyorsun
meybiline alabilirsin bikere al bayagı gidiyor
ondanda daha iyi fena değil yani

yerimseniben yerimseniben yerimseniben
saol canım iyiki söyledin teşekkür ederim..peki kahverengi eyeliner ile far için ne diyorsun canım ? flormarın terakotta farları gece makyajı gibi durmaz dimi gündüz ?
aslında renkli bir eyeliner istiyorum mavi-lacivert tonlarında başka önerileriniz var mı kızlar?

saol canım iyiki söyledin teşekkür ederim..peki kahverengi eyeliner ile far için ne diyorsun canım ? flormarın terakotta farları gece makyajı gibi durmaz dimi gündüz ?
aslında renkli bir eyeliner istiyorum mavi-lacivert tonlarında başka önerileriniz var mı kızlar?

canım ben she nin mavi eyelinerını almıştım.

hoş duruyor.böööle bol simli:lepi:

she nin kalemleri bende yeşilini almıstım simli 6.75 olması lazzım

P173728_hero.jpg

kizlar eyeliner kalem seklinde olanlardan hangi markayi onerirsiniz
canım ben dün flormarınkini aldım gayet güzel, simsiyah hem de..fiyatı da 4,5 tl gibi birşey..ben de renklilerindan almak istiyorum ama flormarda yokmuş mavisi falan..bir de flormarın simli kalemleri çıkmış onun da lacivertini aldım çok hoş..

canım ben dün flormarınkini aldım gayet güzel, simsiyah hem de..fiyatı da 4,5 tl gibi birşey..ben de renklilerindan almak istiyorum ama flormarda yokmuş mavisi falan..bir de flormarın simli kalemleri çıkmış onun da lacivertini aldım çok hoş..

gule gule kullan tatlimm
bende bakiyimm bi sekercim

kıslar
Benefitin dudak kalemi ve krem farını kullanan varmı??

09492300202.jpg

09488000202.jpg

almayı düşünüyorum sizce nasıl?