RESİMLERLE DOĞUM içiniz kaldırmaya bilir

• Konu Sahibi cimcimebenim
ayyy çok korktum her ikiside ürkütücü gözüküyor ben sezeryanı alayım :1shok::1shok:

arkadaşlar hiçde korkulcak bir şey yok zaten dogum anında düşünülen tek şey biran önce kollarınızın arasına almak istiyorsunuz bebeginizi. ben normal dogum yaptım resimdeki gibi kocaman bir kesigim var 5 sene oldu ama en ufak bir üşütmede kabariyor çok acı veriyor bana ama olsun annelik acılara katlanmak degilmi sadce kesikle kalsa iyi rahmim parçalanmış içariden sayısız dikiş atıldı kaburgalarım ezildi tansiyonum yükseldi 7.50 dogum yaptım ögleden sonra 3 taburcu ettiler.zannetiler hastanede ölicem başları derde giricek diye olsun yine olsa yine aynı acıları yaşamaya razıyım annelik çok güzel arkadaşlar.

ben sezeryan olacağım kesin olduğu için önce ona baktım korktum ama normal olana bakınca daha çok korktum.. hiç olmazsa sezeryanda hiç birşeyin farkında olmuyorsunuz .. öbürüde sağlık açısından daha iyi ama korkutucu işde...)

ben bu resimlere hamileyken baktım sadece bunlara degil bide epizyotomi yi nasıl actıklarına baktım ama gittim gene normal dogum yaptım jeyyar
o an bunları düşünmüyosun bile o yuzden korkmayın hamişleriim
gozuktugu kadar ürkütücü degil.
Herşeyin bi zorlugu var sonucuysa mükemmmeeeeeeeel...ŞenizŞeniz

ayyyy
bunları yaşamış olanlar geçmiş olsun bakalım bizede nasip
valla anaların ayakları öpülesi olması bundanda olması lazım

ıyyy çok kotuuu ama yapçaz napak:)

bende fena oldum. yaa ben fena tırstım gerçekden zor yaaa. normal doğumdan korkuyordum, sezeryan deseniz aynı, bana en güzeli uyutarak yapacaklar :roflol:

ben bunu daha once gormustum ama normal dogumdu...o zaman hamile degildim simdi elimden geldigince dogum resimlerine bakmamaya calisiyorum....cunku baktigim zaman hep ben nasil doguracagim stresine giriyorum....

normal doğum daha güel görünüyor daha insani yanii ve bana sevimli geldi ehhe

her ikisindende kokuyorum normal yinede tercihim ama bilmiyorummm yaa annem bakma öyle şeylere kafan karışır korkarsın diyor ve galiba haklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…