Resimlerde ne görüyorsunuz?

tesekkürler hülyacimm hersey var resimlerin icinde degisik birseyy

en alttakinde kocaman bir kurt kafası görüyorum.4at bir tay görüyorum.ağaçlarda kocaman bir geyik görüyorum.adamın burnu oturan bir kadın.köpeği görüyorum kafasını yere eğmiş.kocaman fareler ve insan yüzleri görüyorum.solda kanatlı bir kadın bir hayvan ,kanatlı bir çocuk,arkada yarasaya benzer bir hayvan görüyorum.soldaki resimde koç,keçi,kurt,ayı vs. hayvan kafaları var.vallaha üzgün bir at görüyorum ilk resimde deee at kafası kurt kafası arkada bir kadın hayali,bulutlarda ayı,kuş,yarım bir balık,suda kedigillerden bir hayvan :))çok güzel yaaa.iyi de bu ne anlama geliyorki yoksa ben deli miyim

Hayır görmen gerekenler bunlar zaten:) Vallahi ben köpeği göremedim hala bakıyorum:) Tebrikler.

Hulya canim harika resimler neler saklanmis bayildim superdi emeklerine saglik, paylastigin icin tesekkur ediyorum sevgilerimle

resim yapan biri olarak çok harika buldum süper ve resimlerdeki tüm ayrıntıları görebildimmmm

aay cok guzeller yaa kopek konusunda kararsızdım evet gordum sey dogruymus. boyle resımler benı nedense bıraz urkutuyor kızlar yaaa bana katılan var mı aranızda....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…