Mutfak Dekorasyonu Resimdeki mutfak ara taşı sizce nasıl??

Daymomm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2019
10
4
31
2288487

İyi akşamlar arkadaşlar yeni mutfak dolabı yaptırıyoruz kremli sütlü kahveli olucak mutfak ara taşı olarak ortadaki güllü kremli taş sizce nasıl olur taş mat dolaplarda mat olucak

Bence düz renk yaptırın daha şık daha asil durur bence benim herkes siyah Beyaz dolaplarimda murdum beyaz düz çok kibar güllü desenli bana çok kötü geliyor biraz yaşlı işi gibi ama zevkler ve renkler tartışılmaz

Ara taşı tezgahın devamı yapıyorlar o da çok güzel oluyor.

Bunlardan biri olacaksa sütlü kahve olan daha iyi

Mesela güllü olduğunu düşünün. Mutfağınıza çizgili veya farklı desenlerde eşyalar seçerseniz çok karışık olur göz yorar. Daha farklı desenler seçin derim 😊😊

Dolaplar düz olduğu için ara taşı biraz hareketli olsun dedim kötümü durur acaba kafam karıştı
Zevk meselesi bu aslinda siz sevdiyseniz ve böyle hoşunuza gidecekse kullanin

Dolapta düz olsa bile çicekli bir ara taş mutfakta nasıl olur bilemedim

Ara taşı tezgahın devamı yapıyorlar o da çok güzel oluyor.

Bunlardan biri olacaksa sütlü kahve olan daha iyi
Tezgah çimstone olucak hepsi düz düz olunca orta taş birax desenli olsun dedim ama kararsız kaldım baktığım diğer taşlarda çok parlaktı beğenemedim

Tezgah çimstone olucak hepsi düz düz olunca orta taş birax desenli olsun dedim ama kararsız kaldım baktığım diğer taşlarda çok parlaktı beğenemedim
Güller de sıkabilir galiba zamanla.Şimdi bana senin ara taşın nasıl deme de :KK70: ufacık ufacık kalebodur gibi krem , bi de çiçek var.Bakınca moralim bozuluyor :KK70: 10 sene önce seçilmiş ellemedim ben de ,bizim değil

Güller çok iri kaba kaba göz yoruyor bence, ama siz begendiyseniz yaptırın herkesin zevki farklıdır.

bende pek anlamıyorum bu işlerden aslında o an bu daha hoşuma gitti sanki diğer modellerde fazla çeşit yoktu ufak ufak kareliler vardı kahvenin bikaç tonu vardı hoşuma gitmedi ilerde pişman olur muyum bilemem 😂

X