Resimdeki gibi silik gorup kan pozitif cikan veya silik koyulasan var mi 💜

Amin canım inşallah
Bak benim kan sonuçlarım da böyle.. Yarın yine vericem. Umarım ikimizin de yükselir. 1 Marttı benim BAT.. Bekliyorum ve sabretmek çok zor. Dualarımdasın..

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-04-13-29-25-291_com.intsig.camscanner.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 43
Bak benim kan sonuçlarım da böyle.. Yarın yine vericem. Umarım ikimizin de yükselir. 1 Marttı benim BAT.. Bekliyorum ve sabretmek çok zor. Dualarımdasın..

Kuzum benimde ilk tahlilimdi bende artış takip edeceğim. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah bu güzel günde senin de benim de katlanarak artsın inşallah değerlerimiz sende diğer arkadaslarimda dualarimdasiniz canım bende 89 luyum yasımız da yakın sanırım tekrar kan verince atarım sana folik asit ne verdi canım doktorun ben bulamadım eczanede akşam yazdı bana Yarın bakacağım

Amin canım inşallah ya. Benim 3 kaybım var kan pıhtılaşmasından dolayı. Umarım bu sefer sağlıklı ilerler. Folik asit zaten kullanıyordum progestan verdi fitil onu kullanıyorum şimdilik. Yarın daha da netleşir herhalde durum kimyasal olmasından korkuyorum. Bakalım kısmet

Folik asit FOLBİOL kullanıyorum

Allah korusun canim sağlıkla
İlerler inşallah kuzum Dr un kan sulandırıci verdi mi bence istesen keşke

Allah korusun canim sağlıkla
İlerler inşallah kuzum Dr un kan sulandırıci verdi mi bence istesen keşke
İğne kullanacağım bundan önceki gebelikte de kullandım iğne ama yine kaybettim. Bu defa iğnenin dozunu arttıracak doktor ama öncelikle şu kan sonuçlarının netleşmesini bekliyor. Yarın katlama yaparsa verir herhalde, bilmiyorum birşey demedi daha. Öncelik sağlıklı bir gebelik olup olmadığını anlamak şu an.

Umarım sağlıklıdır kuzum üzülme lütfen güzel düşünelim karın ağrın var mi veya bir belirtin benim karnım bir garip

Umarım sağlıklıdır kuzum üzülme lütfen güzel düşünelim karın ağrın var mi veya bir belirtin benim karnım bir garip
Karın ağrısı adet gününden önceki günlerde oldu az az.. Adet ağrısı gibi.. Şimdi daha çok sol kasıkta sancı oluyor ara ara.. Göğüslerim şiş, bir de beyaz akıntım yoğun.

Kizlar kacinci günde pozitif gördünüz? Benimde 4 günüm kaldi yarin yapsam aceba cikar mi

Karın ağrısı adet gününden önceki günlerde oldu az az.. Adet ağrısı gibi.. Şimdi daha çok sol kasıkta sancı oluyor ara ara.. Göğüslerim şiş, bir de beyaz akıntım yoğun.
İnsan hemen 3 4 aylık olsun istiyor di mi geçsin şu surecler istiyor. Hayırlısı ile güzel sağlıkla geçirelim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…