Resimdeki gibi silik gorup kan pozitif cikan veya silik koyulasan var mi 💜

Perlitik

.
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2017
3.846
4.789
Merhaba kızlar konu açtıkça zamaninizdan çalıyor gibi hissediyorum ama burası kız kardeş sayfası gibi kimseyle konusamadiklarimizi konuşuyoruz ve tecrubelerden yararlanmak cok guzel oluyor
Herkese hayırlı kandiller öncelikle
Resimdeki gibi bir durum yaşayıp çizgisi koyulasan veya kan verip sonuç alan oldu mu
Batim normalde 11 martta erken yumurtladim sanırım 7 8 mart olacak

Eklentiler

• 20230306_070957.jpg
    73,8 KB · Görüntüleme: 79
  • 20230306_070031.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 81
  • 20230306_065948.jpg
    100,9 KB · Görüntüleme: 79
Gayet ben buradayım diyor kuzum hiç sıkıntı yapma lütfen

Kuzum yakın arkadaşım gebe ya o da böyle stres yapmıştı ilk demistim.kizim deli misin testinde baya belli ama cidden insan teste guvenemiyormus umarım öyledir darısı hepimizin başına Amin

Kuzum yakın arkadaşım gebe ya o da böyle stres yapmıştı ilk demistim.kizim deli misin testinde baya belli ama cidden insan teste guvenemiyormus umarım öyledir darısı hepimizin başına Amin
Amin amin inşallah haklısın ben de yapardım

Aynı test.. Daha silik haliyle öğrendim pozitifi. Hayırlı olsun bence net hamilesin. Kan ver

Aynı test.. Daha silik haliyle öğrendim pozitifi. Hayırlı olsun bence net hamilesin. Kan ver

Yaaaa sağlıkla kucağına al inşallah canım içim rahatladı biraz verdim kan sonuç bekliyorum regline kaç gün kala yaptirmistin kan degerin kaç cikmisti

Canim tebrik ederim Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin darisi bizlerin basina

Kızlar ben adet gunumdeyim yaptım negatifti yani hamile olsam en azından silikte olsa çıkması gerekmez miydi

Amin canim kan sonucunu görmeden sevinmiyorum umarım güzel bir değer çıkar Amin Rabbim yipratmadan herkese nasip etsin
Amin canim.. kan verdin mi? Ve belirtilerin varmiydi dogal yolla mi yoksa catla ignesi vs birsey yaptin mi bizlerde belki bi umut olur bende bekliyorum 4 günüm kaldi rabbim hayirlisini versin

Amin canim.. kan verdin mi? Ve belirtilerin varmiydi dogal yolla mi yoksa catla ignesi vs birsey yaptin mi bizlerde belki bi umut olur bende bekliyorum 4 günüm kaldi rabbim hayirlisini versin

Kuzum ocak ayında klomen kullandım şubat ayında vitamin dışında birsey kullanmadim ama Dr a yumurta takibi yaptırdım 4 5 kere gittim Dr a. Yumurtlama zamanları verdiği ilişki günlerinde gynoseed jel kullandım ama kan sonucum daha çıkmadı testler üzebiliuor o yüzden sevinemiyorum bile. 1 haftadır inanılmaz ağrım vardı ama böyle regl olacakmışım gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…