Göz Makyajı renkli rımeller

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

kivilcim

Guru
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2007
2.390
19
kızlar siyah renk dışında kullandığınız farklı renklerderımeller varmı? özelliklede kahverengi rımeli çok merak ediyorum nasıl duruyor kullanan varmı..hep siyah kullandım şimdiye kadar ve artık değişik bir renk kullanmak istiyorum ve en çok da kahverengiyi merak ettim..nasıl duruyor sizce? bana güzel bir kahverengi rımel markası önerebilirmisiniz?

yokmu yani aranızda renkli rımel kullanan ya kızlar kahverengi rımel alıcam yorumlarınızı bekliyorum hala :çok üzgünüm:

Kıvılcım, çok esmer değilsen kahverengi rimel kahverengi kalem ile çok doğal duruyor. Ben bir süre kullanmıştım. Rimel olarak bourjois marka kahverengi rimeli tavsiye edebilirim.

ben kahverengi rimel kullanıyorum.max factor masterpiece max.
şimdiye kadar hiç bir rimelden bundan kaldığım kadar memnun kalmadığımı söyleyebilirim.gerçekten çok doğal duruyor.tavsiye ederim canımsengözlerimebaksanab
bir de benim bir arkadaşım lacivert rimel kullanıyor.bazen çok hoş duruyor bazen de çok sırıtıyor gözünde,kullandığı kalemin farın rengiyle belli ediyor kendini.açıkçası ben o kadar tutmadım,doğallık her zaman daha ilgi çekici ve güzel derim ben

çok sağolun kızlar hep merak ediyordum doğal dururmu diye vallahi çok sağolun..zen esmer değilim canım evet kumralım açık tenliyim ozaman daha iyi yakışır sanırım..rımelim bitmişti yeni rımel almayı düşünüyordum sayenizde kahverengiye karar verdim kıslarrr:))

ben kahverengi değilde mavı kullandım ama beğenmedım çok sırıttı bende belkı de mavı gözlü olmadığımdandır.

ben turkuaz rimel kullanıyorum avondan almıştım mükkemmel duruyor herkes hayran kalıyor tabi turkuaz rimeli göz renginz koyuysa kullanın.

siyah ve kahverengi haricinde mürdüm(bordo) çok hoş ve doğal duruyor..mavi dediğiniz gibi sırıtıyor...

canım bana mürdüm renginde rimeli olan bi marka önerebilir misin?renkli rimel arıyorum ama hiç bi yerde bulamıyorum bildiğim kadarıyla bordo ve koyu yeşil olanları da varmış ama hiç bir yerde bulamadım ben bu konuda bir fikri olan varsa paylaşırsa çok sevinirim yerimseniben

Avonun mor renkli rimelini almıştım bir zamanlar ama hayal kırıklığına uğradım , rimel kirpiklerimi tam kaplamıyordu ve ancak ışıkta rengi biraz anlaşılıyordu.

geçenlerde denedim kahverengi rımeli satan biryerde ama hiç belli olmadı gözümde ya niye öyle oldu anlamadım...fazla vaktim yoktu o yüzden diğer markalara da bakamadım markasını unuttum ama sanırım markasından kaynaklandı belli olmaması..

ben mor gibi bir renk almıştım bir zamanlar çok cart bir renk değildi sadece güneş altında belli oluyordu normal bakan siyah sanıyordu
bence gizem katıyorrrrrrrrrrrr
NOT:mor dediysem kimseniin aklına cart birşey gelmesin gerçekten öyle değil Şeniz

mmm...
mavi ve mürdüm favori renklerimdir...
çok yakıştığını söylerler...
mürdümü daha yeni oriflameden sipariş ettim...
hatta dayanamayıp yeşil de sipariş ettim...
güzel görünüyo ama bakalım...

Avonun mor renkli rimelini almıştım bir zamanlar ama hayal kırıklığına uğradım , rimel kirpiklerimi tam kaplamıyordu ve ancak ışıkta rengi biraz anlaşılıyordu.

bnde almştım avondan mor ,benımkıde aksine acaip cart bi renkti :1shok:
çok belli oluodu,bende saç maskarasaı yapmştm..tutam tutam saçımı boyuyodum süper oluodu :icecream:

canım sen dedikten sonra oriflame katoloğuna baktım mart ayı katoloğuydu sanırım ama mürdüm rengi rimel bulamadım ben yeşil vardı bir tarafı göz kalemi bir tarafı rimel olan bir üründü o da çok koyu geldi resimde, belli olmaz diye almadım ama mürdümü hiç görmedim yani :1no2: sen hangi ayın katoloğundan sipariş etmiştin ?

geçenlerde avondan kahverengi rimel aldım çok beğendim.sarışınım kahverengi rimeli sürünce çok doğal hoş durdu.sarışın bayanlara öneriorum

ben maybellin'in mor rimelini kullandım.güneşte çok hoş duruyor

kızlar kumral tenli ela gözlüyüm sizce hangi renk rimel kullanmalıyım siyahtan sıkıldım artık kahve mi mavi mi mürdüm mü yazılanları okuyunca daha da aklım karıstı

:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…