Renkli Nemlendiriciler

falanist

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2007
1.284
7
arkadaşlar bu renkli nemlendiri tam olarak nedir? kullanan var mı, nasıl uygulanır?

nasıl renkli nemlendirici? mesela dove un bronzlaştırıcısı gibi mi?

tam olarak bronzlaştırıcı değil, makyaj öncesi kullanıldığı gibi makyaj olmadan da sürülebiliyor, renk tonu düzgünleştirici nemlendirici krem

bende duydum ve arıyorum, kapatıcı kadar yogun değil fondoten kadar ağır değil pudra gibi yüzeysel değil krem ve fondoten karısımı bır sey, bronzlastırmıyor kalıcı degıl
evde kendım fondotenı sürerken kremle karıstırdım sürdüm aynı fondoten etkısını yaratmadı ama, bence o da onnun gıbı bır seydır cok işe yarar oldugunu sanmıyorum. sadece bır fıkır.

the body shop da var bahsettiğiniz tarzda ürünler. ışıltılısıvar şeffafı var. fiyatlarda uygunbi bakın isterseniz.

bugün oriflame dan aldım renkli nemlendirici, şimdilik memnunum, bakalım:)

Ben bunu hep yapıyorum. Çok da memnunum.

ben pudralı fondotenli makyaj yapmak istemediğim zaman kullanmak için aldım, en azından pudraya gerek kalmadan renk farklarını biraz kapatıyor.

ben bi yerde denedim çook kötü oldu....fondoten sürülcekse fontoten sürmek en iyisi...gerek yok bence ..nemlendiriciye fln...başarılı değidli...

kız bu ne bilmece gibi yazmış ağzı var dili yok ayağı var kolu yok nedir bil bakalım :roflol:

arkadaşlar ben de renkli nemlendirici almak istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz başarılı ürünler var mı? bir de fiyatlarıyla yazarsanız çok makbule geçer, çünkü uygun bişi alabilirim ancak, bütçe sınırlı :1rolleyes: şu kardeşinize bi yardım ediverin yahu yerimseniben

ben oriflame dan 13.90a aldım memnunum ama piyasada daha iyi olanlarını denemek istiyorum, tam içime sindiremedim çünkü

yaa bende çok merak ediyorum bazı kızların yuzunde hafif simli bi ışıltı oluyo ama pudra falan değil renkli nemlendirici mi acep:uhm:

kızlar benim parfumum ( she ) bunu kullanırım hepte setini alırım içinde hep simli kremi olur tene surunce simler ışıkta hafif hafif parlar ....

bende çok istiyorum bu renkli nemlendiriciden pazar günü gittim bodyshopa baktım. ben esmer olduğum içim hiç bişi belli olmadaı yüzümde açık tenlilere olabilir belki ama bnim gibi karalara olmuyor.oriflameden alacaktım şimdi bodyshoptaki böyle çıkınca onada cesaret edemiyom denemeden boşa para vermeyelim.

Nivea `nin yeni bir renkli nemlendiricisi cikmis bende onu denemek istiyorum, ama su an fondötenim daha yeni almam ne kadar dogru bilmiyorum

clinique city block var benim kullandığım, hem renkli nemlendirici hem de güneş koruması sağlıyor ve yağlı değil. Renkli nemlendiricinin bir olayı yoktur fazla kapatıcı değildir, cilde canlılık verir hafifçe.. Ancak sıcak yaz günlerinde ağır fondotenler kullanmaktansa renkli nemlendiriciler tercih edilebilir - ki bence önemli birşey bu. Ve ya makyaj altına sürülecek bir renkli nemlendirici makyajı daha güzel gösterebilir. ben bu sebepler için kullanıyorum..

evet makyaj altı baz olarak da kullanılabiliyor renkli nemlendiriciler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…