Renkli Nemlendiriciler

kızlar clinique fiyatı nedir
ben body shopa sordum kız yok dedi
baktı yüzüme garip garip
öle bişi yok ki die:S

50-60 civari birşey olması lazım... taksitle aldığım için tam hatırlayamıyorum...

ben hamilton mat yüz kremi aldım
30 faktör koruması var renkli nemlendiricidir 75 ml dir
45 lira beyaz tenliyim pudra fondöten gibi değil ama güzel yani
eczaneden aldım

ben de u ürünü aldım ama ben güneş koruması için almıştım. renkli nemlendirici olduğunu kullanınca anladım. ben her zaman pudra kullanırdım gözenekler yüzünden. parlama da oluyo bende. bir kere pudrasız sadece bu ürünle çıktım dışarı bir de allık sürdüm üstüne.ben çok beğendim tabiiki bir fondöten kapatıcılığı sağlamıyor ama gözenekleri doldurup bütünlük sağlıyor yüzde. yaz için ideal. hem de güneş koruması sağlıyor. pudra falan kullanırsanız üstüne makyajı da çok güsel tutup sabitliyor.

canım netten avonun onlıne kastoluguna bak orda ılk sayfalarda sanırım yenı bır fondotenden bahsedıyor sanıyosun ama degıl hafıf renk veren bır urun budur

bende renkli nemlendirici almak istiyorum çünkü cildime fondöten sürmekten bıktım artk cildimde sivilceler var ama derdim onları kapatmak değil ne yapsam geçmiyolar üzerine fondöten sürünce daha bi yapay duruyolar sanki bu yüzden sadece cildime renk vermek ve fondötenin zararlarından birazda olsa kurtulmak için önerebilceğiniz bi renkli nemlendirici arıyorum öneride bulunabileceğiniz bir ürün var mı ?

clinique kullanıyorum..güneş korumalı olması ve fondoten kadar zararlı olmaması artıları ama fondoten kadar kapatıcılık sağlamıyor...

clinique kullanıyorum..güneş korumalı olması ve fondoten kadar zararlı olmaması artıları ama fondoten kadar kapatıcılık sağlamıyor...

benim için kapatması çok önemli değil cildime güzel renk versin yeter ama hassas bir cildim var kullandıktan sonra cildinde herhangi bi sorun oluştu mu ? zaten sivilceli bi cildim var daha da kötüye gitsin istemiyorum.

canım benimde cildim hassastır herhangi bir sorunum olmadı..ama sivilcelerin olduğunu söylüyorsun benim cildim kuru yağlı ciltte nasıl etki yapar bilmiyorum :sm_confused:

evet cildim yağlı bu şekilde renkli nemlendirici kullanmamda bi problem olur mu acaba :uhm:

Renkli nemlendiricilerinde,yağlı ciltlere uygun hafif,su bazlı olanları var.
Onlardan kullanmalısın.

Renkli nemlendiriciler hep bronzlaştırıcı etki mi yapar? Beyazlatanları yok mu bunların?

Kızlar bende mi alsam acabaa CADIARZU
zarar veriyomu peki cilde hani fondoten gibi falan :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…