Kontakt Lens Renkli lens konusunda ki sorunlarım ve yardım

Peki doğallığı nasıl ? Yani zümrüt yeşilini sormuştum optikciye bana size olmaz acik kahveye daha doğal durur demisti

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Peki doğallığı nasıl ? Yani zümrüt yeşilini sormuştum optikciye bana size olmaz acik kahveye daha doğal durur demisti

Kimse anlamiyor canim benim bide tenimde esmer yani basbas lensim ben diye bagirmasi lazim. Ama kimi insanlara lens oldugunu inandiramiyorum o derece. Bide ustune benim gozlerim fazla iri normalden yani birazda bana kucuk geliyor lensler ona ragmen

Canim ben sana elegance gialloyu oneririm koyu kahve benim gozlerim harika durdu gozlerimde asiri dogal bazisi kendi rengim sandi.Elamsi yesilimsi duruyor.Resim vardi hatta atabilirim

Su yorumundan sonra koşup alasim geldi aynı benim gözlerimi tarif ediyorsun. Büyük ve koyu 😂😂 yarın gidip hemen alsam mı bunu ya

Canim ben sana elegance gialloyu oneririm koyu kahve benim gozlerim harika durdu gozlerimde asiri dogal bazisi kendi rengim sandi.Elamsi yesilimsi duruyor.Resim vardi hatta atabilirim

Rainbow un degıl mı giallo sanki oyle bisi okumuştum burada ama koyu gelmişti o renk bana. Benim gözler bayağı koyu cunku

Bi de elegancein grisi var o da hos onu da kullanmistim.Benimki rainbow degildi canim elegancedi

Su yorumundan sonra koşup alasim geldi aynı benim gözlerimi tarif ediyorsun. Büyük ve koyu 😂😂 yarın gidip hemen alsam mı bunu ya

:))) walla bende bi okudum goren freshlookta calisiyorum sanir:)) ay nerdeee:)) saka bi yana yardimci olabildiysem sevindim. Bende nazar bile cekiyor hatta bazen millet of gozlerin cok guzel diyo bende lens demiyorum ertesi gun gozum portluyor acamiyorum sislikten soylemedigim zamanlarda:))

Süpermis. Quartzo nasıl durdu kahve gözde peki

Mavi durmadı daha çok yeşilimsi duruyor quartzo. Adriana Lima'nın göz rengine benziyor diyorlar genelde nette yorumlarda.
Zaten googleda arattığında az çok rengi hakkında bilgi edinebilirsin canım.

Rainbow un degıl mı giallo sanki oyle bisi okumuştum burada ama koyu gelmişti o renk bana. Benim gözler bayağı koyu cunku

Ilki giallo digeri de gri.Benim gozlerim de baya koyu kahverengi :)

Eklentiler

• $1404254654517.jpg
    7,4 KB · Görüntüleme: 110
  • $1404254674276.jpg
    6,4 KB · Görüntüleme: 103

Cunkum neden? Goz yapında güzeldir ondandir o masallah diyelim dur 💙

Mavi durmadı daha çok yeşilimsi duruyor quartzo. Adriana Lima'nın göz rengine benziyor diyorlar genelde nette yorumlarda.
Zaten googleda arattığında az çok rengi hakkında bilgi edinebilirsin canım.

Yarın üstte ki arkadas atacak kendininkini denemek icin beğenirsem alayım diyordum bende. Adriana daha acik mı oluyor cidden ya.

Cunkum neden? Goz yapında güzeldir ondandir o masallah diyelim dur 💙

Sagol canim seninkide iriyse bide lens takcaksan ustune sanada masallah diyim ben simdiden:))

Sagol canim seninkide iriyse bide lens takcaksan ustune sanada masallah diyim ben simdiden:))

Cok tisikkurler alıp takicam sonuc guzel olursa ilk sana yazicam 😘

Hanımlar bana da siyah lens markası söyleyebilir misiniz? :44: Kahverengi gözlüyüm, kopkoyu olmasını istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…