Kontakt Lens Renkli lens konusunda ki sorunlarım ve yardım

Neslihan90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2013
548
54
Selam kızlar. Uzun zamandır renkli lens meraklısı biriyim. Araştırdım uğraştım. Buradaki her sayfayı okudum. Diyeceksiniz ki eee sorun ne?

Sorun su. Benim bulunduğum sehirde deneme yapacagım bir optikci yok. Ve gecen ay ilk basta buradaki okuduklarımın etkisiyle "pure hazel" aldım. Ama koyu kahve gözlerimde hic belli olmadı.

Daha sonra freshlook grey aldım. Bu keza daha belli olmasına rağmen yine de uzaktan anlaşılmıyor. Üstelik rahatsız ediyor gözlerimi

Solotica konusunda cok farklı konular var. Kimisi kullanışi zor diyor. Kimisi mükemmel diyor. Rainbow icin cok kotu yorum okumadım. Ama sorunum su.

Ben koyu kahve goze sahip olaraktan ela ve yesilimsi hatta gri de olurama acik renk ve belli olan, doğal bir lens istiyorum. Aynı zamanda bu lensin gözümde rahat durmasını :)
Deneyimlerinize güveniyorum. Kullananlar ve özellikle koyu kahve rengi gozu olanlar ne önerir?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canm öncelikle gözlerim yeşil ama lens kullanmayı seviyorum sürekli olmasada arada bi takyrm gözlerimi iri yani gözbebeğmi byuk gsterio herkes kizio gzlern gzl die ama hsma gidio freshlook gümüş gri hep kullandm bi renk fiyatida 30 35 tl renk süper bende mavimsi duruyo ama ablamda kullanydu onn gzleri kahve ondada ck belli oluyodu tavsye ederm

Ben 6 yıldır Bosch &lamb kullandım ama yaklaşık 6 aydır eleganse baby blue kullanıyorum lens olduğu belli oluyor gözümde :₺

Ya gümüş gri acıyor mu peki gozu? Hani ablanizin ki oyleymis ya. Normal gri den daha mı acıyor acaba? Birde haresiz gri kullanan var mı?

Ben 6 yıldır Bosch &lamb kullandım ama yaklaşık 6 aydır eleganse baby blue kullanıyorum lens olduğu belli oluyor gözümde :₺

Peki b&l rahat miydi?

Ya gümüş gri acıyor mu peki gozu? Hani ablanizin ki oyleymis ya. Normal gri den daha mı acıyor acaba? Birde haresiz gri kullanan var mı?

Hareli haresiz gri farketmiyor pek belli dgl benm gozum.yesil olmasna rağmen bende fark olmadi yok gbi ama gümüş gri tavsye ederm kesnlkle bu arada aciyor demissnz ellernizi yikamadan taktysanz.acir batar bazen bendede oluyo ve suyunu sürekli dgsrtmniz gerek bunlar olmdgnda acima batma yanma yapar

Fiyat önemli değil diyorsan solotica quartzo öneririm..
Veya gri rengini önerebilirim.
Fiyatı 200 tl civarı,1 yıllık lens.

Cok teşekkür ederim. Gümüş griye bir daha bakacağım netten. Peki rainbow kullandınız mı hic?

Renkli lensleri artık dnemek yasak diye biliyorum. Ben uzun yıllar önce renkli kullanıyordum freshlook hareli yeşil gibi bişeydi yanılmıyorsam. Benim gözlerim siyah buna rağmen belli oluyordu baya.

Şimdi şeffaf lens kullanıyorum. Duydun mu bilmiyorum ama lensmarket diye bir site var. 3 yıldır bu siteden yapıyorum lens alışverişimi ve çok memnunum. İstediğim özelliklerde bir lens bulana kadar deneme ürünü gönderdiler bana tamamen ücretsiz. Renklilere bakmadım ama numaralılar neredeyse yarı fiyatına. Üye olup bir mesaj at istersen, muhtemelen ellerinde varsa istediğin ürünü denemen için gönderirler. Bunu beğenmedim dediğinde bir de şunu deneyin diye başka bişey gönderiyorlar.

Fiyat önemli değil diyorsan solotica quartzo öneririm..
Veya gri rengini önerebilirim.
Fiyatı 200 tl civarı,1 yıllık lens.

Fiyat konusunda sorun yok ama bu lensi nasıl alacağım sorunu var :) baktığım yerlerde bir ay içerisinde gelir gibi bir ibare gordum. Bilmiyorum nereden temin ediliyor. Kullandınız mı solotica rahat bir lens mı?

Hareli yesil gercekten belirgin duruyorsa bayağı sevinirim bu duruma. Dediğiniz siteye hemen bakıyorum simdi. Cok teşekkür ederim ayrıca 😘

Elimde arzu hnm dan aldığım tek gözünü bir kere denediğim solotica quartzolarım var. En dogal duran lens kesinlikle soloticadır ama renk bana yakısmadı. Uygun fiyata satabilirim

Canım bana özelden yazar mısın denemek icin alabilirim

Ben kullandım sanırım mert optiğin sitesinden almıştım canım.. Benimde gözlerim koyu kahverengi.
Quartzo aldım güzel açtı. Ama bir daha alsam gri rengini almak isterdim. İkisi de doğal duruyor ama yeşillikten çok grilik seviyorum sanırım^^
Bana 1 ayda gelmedi 1 haftada geldi:)

Son düzenleme:
bende bılgı almak ıstıyorum bu konuda. benımde çok hosuma gıdıyo renklı lensler gozlerım koyu kahve

Süpermis. Quartzo nasıl durdu kahve gözde peki

Bn 7 senedr freslook kullanyrm kizlar cokta nemnunum simdiye kadr bi sorumn yok lens oldugunuda cok nadir anliyolar:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim fresh look zumrut yesili kullaniyorum gozlerim koyu kahve gayet burdayim diyor renk 4 senedir bunu kullaniyorum. Bide deneme imkanin zaten olamaz yasak cunku saglik bakanligindan. Ancak satin alman gerek

Bn 7 senedr freslook kullanyrm kizlar cokta nemnunum simdiye kadr bi sorumn yok lens oldugunuda cok nadir anliyolar:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hangi renk acaba ve gözlerinizin gercek rengi nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…