Kontakt Lens Renkli Lens Alacağım Fakat Karar Veremedim

Nikitab

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2014
3
0
25
FreshLook marka renkli lens almayı düşünüyorum maddi olarak daha uygun çünkü. Saçlarım kumral bir renk ve gözlerimde saçlarımla uyumlu açık kahverengi, saçlarımla uyumlu olacak bir renk istiyorum ama hala karar veremedim yardımcı olur musunuz? Ayrıca hareli mi haresiz mi bilgi almak istedim 10599518_830268876984588_1408356472493982454_n.jpg

Yeşil ve tonu düşünüyorum, birde piyasada freshlook gibi fiyatı olup farklı marka var mı önerdiğiniz?

freshlook fiyatında olanlar freshlooktan daha iyi değil araştırmalarıma göre. bence o fiyat aralığında freshlook haresiz yeşil az da olsa tatmin eder .

Freshlook hareli yeşil canm iki yildir kullanıyorum benimle bütünleşti kimse lens demiyor

Eklentiler

• CYMERA_20131202_225703.jpg
    CYMERA_20131202_225703.jpg
    535,6 KB · Görüntüleme: 311
  • IMG_20140119_140345.jpg
    IMG_20140119_140345.jpg
    2,6 MB · Görüntüleme: 569
Hareli lens gün ışığında koyu mu yoksa açık renk mi gözüküyor? ve hareli haresiz arasındaki fark nedir :ı

FreshLook marka renkli lens almayı düşünüyorum maddi olarak daha uygun çünkü. Saçlarım kumral bir renk ve gözlerimde saçlarımla uyumlu açık kahverengi, saçlarımla uyumlu olacak bir renk istiyorum ama hala karar veremedim yardımcı olur musunuz? Ayrıca hareli mi haresiz mi bilgi almak istedimEki Görüntüle 1285822
Canım göz bu hiç maceraya girme güvenilen yer güvenilen marka

benim gözlerim kahverengi ... en doğal yeşil olur diğerleri sırıtır diye ilk lensimi yeşil almışttım. dogruda bir karar

gözler koyu olunca alınan renk katologdaki gibi durmaz bulanıklaşır bunu bilin
ben lens alırken doktora marka önermesini istemiştim önermemişti ... internetten bak bak hepsi aynı ....
en son gittiğim doktor farklıydı airoptix colors önerdi oksijen geçirgenliği fazla dedi. tabiki güvenmedim ... araştırdım öyle imiş gerçekten .....
bunun yanında hareli lensler haresizlerden daha doğal gözüküyor bu gerçek ... alacağınız marka içerisinde hareli varsa öyle alın.
bulanıklaşma olayına gelince bence bulanıklık lens eskidikçe oluşuyor ... yani bulanıklaşınca değişin ...
reçetesiz lens almayın önce doktora gidip gözlerinizi mutlaka ölçtürün zaten demiyorum.

bunun yanında ben şuan airoptix colors numarasız kullanıyorum . zümrüt yeşili rengi . .. iddaalı bir renk evet . ancak gözlerim koyu olduğu için o iddaasını kırıyor. . sırıtmıyor bence ... ancak açık renk taksaydım alttan gözrengim çıkardı hoş gözükmezdi .
herkes kendi için en iyisini bilir ... önce sağlık diyorum .

X