Reglye 4 gün kala ovülasyon testi silik çizgi olup hamile kalan var mı

kestane12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2020
79
12
26
Kızlar herkese merhaba reglye 4 gün var ama ovülasyon testim silik çizgi çıktı hatta kırmızıya bir tık yakın sizce hamilelik var mıdır böyle silik çizgi çıkıp hamile olduğunu öğrenen var mı yardımcı olursanız çok sevinirim testin görüntüsünü ekliyorum

Eklentiler

• AB723D9A-7205-4D2C-B0F5-1996403B39B2.jpeg
    85,4 KB · Görüntüleme: 84
Kızlar yardımcı olacak biri var mı acaba

Lh dalgalanan bir hormon regl öncesi de böyle çıkabiliyor. Hamile olabilirsiniz tabi ama bunun ovülasyon testiyle ilgisi olduğunu sanmıyorum

Tabiki ama 3 gün önce yaptığım ovülasyon testleri gün gün koyulaşmaya başlayınca bi sormak istedim birde ben geçen ay aynı şeyi yaşadım reglye 2 gün kala ovülasyon testi yaptım silik çizgi çıkmıştı ve hamileydim fakat daha sonra kimyasal gebelik yaşadığımı öğrendim gün gün 3 gündür yaptığım testlerin görselini ekliyim bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_9215.jpeg
    208,4 KB · Görüntüleme: 77
Lh dalgalanan bir hormon regl öncesi de böyle çıkabiliyor. Hamile olabilirsiniz tabi ama bunun ovülasyon testiyle ilgisi olduğunu sanmıyorum
Geçen ay kimyasal gebelik yaşadığım reglye 2 gün kala yaptığım ovülasyon testi de bu şekildeydi görselini ekliyorum

Eklentiler

• 9e29a9df-45fc-40ff-9e74-a02d29d4e054.jpeg
    21 KB · Görüntüleme: 75
Geçen ay kimyasal gebelik yaşadığım reglye 2 gün kala yaptığım ovülasyon testi de bu şekildeydi görselini ekliyorum
Ya şöyle ben çok uzun aylar bu testi yaptım ve regl öncesi genelde böyle çıkıyordu ve negatifti. Yani geçen ay yaşadığınız gebelikle yine bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum :/

Umarım sizin çocuğunuz var mı acaba
Yok malesef 1 senedir uğraşıyoruz bizde. Eşim yeni sperm testi verdi onda biraz sorunlar çıktı. Bende bi rahim filmine gireyim dedim ihtimal artıyor diye bi baktık doğuştan sağ tüpüm yokmuş rahim yarım 3-4 ay daha deneyeceğiz olmazsa aşılama ya da tüp bebek. Saldım artık siz ne zamandır deniyorsunuz

Anladım umarım en kısa süre de hamile kalırsınız Allah tüm evlat sahibi olmak isteyen anne babaların kucağını boş bırakmasın inşallah biz de 1 senedir evliyiz 3 aydır deniyoruz daha yeni işte dediğim gibi geçen ay silik testle hastaneye gittim ve değerim 50 çıktı sonra gün gün düşmeye başladı ve kimyasal gebelik yaşadığımı öğrendim çok üzüldüm ama her işte vardır bir hayır dedik inşallah bebeklerimiz bizi çok bekletmeden gelir

İnş canım çok yeni başlamışsınız zaten dememeye üzücü bir şey ama yine de hamile kalabiliyorsun bu da önemli bir şey bence en kısa zamanda inş

T taraf daha koyu ve hemen çıkıyorsa hamile olman daha yüksek ben adetten iki gün önce böyle öğrendim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…