Reglye 2 gün kala ovülasyon testi çift çizgi sizce hamilelik var mıdır

kestane12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2020
77
11
26
Merhaba arkadaşlar çarşamba günü regl günüm ovülasyon testini bugün bi denemek istedim çift çizgi çıktı böyle olup hamile olduğunu anlayan var mı acaba görüntüyü medyaya ekliyorum

Eklentiler

• 4F6D3ED8-AC35-4E24-B6A3-75C1FF29E9C6.jpeg
    4F6D3ED8-AC35-4E24-B6A3-75C1FF29E9C6.jpeg
    19,6 KB · Görüntüleme: 142
Merhaba arkadaşlar çarşamba günü regl günüm ovülasyon testini bugün bi denemek istedim çift çizgi çıktı böyle olup hamile olduğunu anlayan var mı acaba görüntüyü medyaya ekliyorum
Hamilelik olunce 2. Cizgi cok cok koyu cikiyor, boyle degil yani

İkinci kez yumurtluyor olabilirsin. Gebelik testi yap istersen negatif çıkarsa bu günü değerlendir yine de

İkinci kez yumurtluyor olabilirsin. Gebelik testi yap istersen negatif çıkarsa bu günü değerlendir yine de
Gebelik testini sabah yapmıştım ikinci çizgi silik çıkmıştı canım bir ovülasyon testini de deneyeyim dedim gebelik testinin resmini de alta bırakayım

Eklentiler

• IMG_7400.png
    IMG_7400.png
    150,1 KB · Görüntüleme: 128
Kan verdiniz mi sonuç ne acaba benimde adetim geçti ovulasyon testim sizin gibi çıktı o yüzden merak ettim

Merhaba kan verdim pazartesi günü sonuç negatifti fakat 3 gün sonra karın ağrısıyla hastaneye gittiğimde kimyasal gebelik geçirdiğimi öğrendim değerlerim gittikçe düştü

Merhaba kan verdim pazartesi günü sonuç negatifti fakat 3 gün sonra karın ağrısıyla hastaneye gittiğimde kimyasal gebelik geçirdiğimi öğrendim değerlerim gittikçe düştü
Geçmiş olsun İnşallah hayırlı bir şekilde en kısa zamanda pozitif olup kucağınıza alırsınız

X