Regliyi gerdek gecesine getirmek

Evet biliyorum bir kere yapicam yani kan gelmezse her ihtimale karsi diyorum
Sen erkek olsaydın biri seni böyle kandirsaydi.Belki sürtünme olurken zedelenme olmuştur.Kan gelir bazı kızlık zarlarinda kanama olmuyor muş ki.Hem içine almamışsin sürtünme kocanın ki tam girecek bozulacak

Mecbur beklicek cunku ben ona onceden anlattim onun iyilesmesi lazim 1 hafta iliski olmaz dedim tamam bilmiyordum dedi
Eee yasmin bu konuda neye yariycak? Hadi o gun adet oldunuz seks yapmadiniz, sonra adet bitti denediniz kan gelmedi eee yasmin ne ise yaradi bu durumda? Ay ben bi mental cokus yasadim az once de kafam basmiyo mu acaba su an

Evet ben hayatimda kimseyle iliski yasamadim o gun ikimizde ciplak degildik ama eve gidince yuvarlak kocaman kan gordugumde şok oldum o zamanlar anlatmadim bisey sevgilime simdi hic anlatamam is isten gecti arkadasim aklima soktu bisey oldugunu sanmiyorum kizligina ama bende dogum kontrol hapi kullandim gerdekte adettim cok az kan geliyodu kocam anlamadi demisti

Eee yasmin bu konuda neye yariycak? Hadi o gun adet oldunuz seks yapmadiniz, sonra adet bitti denediniz kan gelmedi eee yasmin ne ise yaradi bu durumda? Ay ben bi mental cokus yasadim az once de kafam basmiyo mu acaba su an
Yasmini zaten ben onceden adet olamadigim icin kullandim 3 ay adetim surekli geldi biraktim simdi yine adet duzensizligi yasiyorum yani esilmeden adetim geliyo kullandigim zaman bende dugune yakin kullanayim diyorum iliski yasamadigim haldr ne durumlara dustum gercekten

Bu sacma fikir ilk kimden çıktı acaba.
Yani koca düğünü nasıl regl son gününe denk getireceksin.son güne denk gelmese ertesi günlerde devam eden kanamaları nasıl açıklamayı düşünüyorsunuz?
Ne saçma şeyler.

Anlamaz o kimseyle iliski yasamamis zaten yani bende yasamadim ama uc sene onceki olaydan folayi kan gelmezse diye korkuyorum simdi anlatsam hic inanmicak
Bencede suan anlatmaniz yersiz ve demekki bi korkusu var demek olur o an ona donupte bakacak degildir... ayrica bazi insanlarda bakire olduklari halde hic kanama olmayabiliyor napacaklar yani kolunu kesip yatagami akitsin

Sacmalamayin birseyin bozuldugu yok bosuna boyle oyunlar oynamayin. Ayrica zariniz esnekte olabilir kanda gelmeyebilir bunu sorgulayacak biriyle evlenmeyin.

Dogum kontrol hapini biraktigim an benim reglim gelmiyor zaten gerdek gecesine kadar kullanicam diyorum bilmiyorum arkadasim oyle yapmis su andada adet duzensizligi yasiyorum yasmini kullamdigim zamanlar 3 ay kesilmeden adet oldum

Evet aslinda utaniyorum boyle bir konuyu actigim icin bende her ihtimale karsi dogum kontrol hapi kullansammi diyr dusunuyorum yasmin ilaci hic kesmeden kan getiriyor
Hiç ilişkiye girmeyen biri olarak ne kadar da bilgilisiniz doğum kontrol hapı konusunda. Kaldı ki huyunu bildiğiniz, sonradan sıkıntı çıkaracak adama, sonradan kanı görünce söylememek de bana pek inandırıcı gelmedi.

Bencede suan anlatmaniz yersiz ve demekki bi korkusu var demek olur o an ona donupte bakacak degildir... ayrica bazi insanlarda bakire olduklari halde hic kanama olmayabiliyor napacaklar yani kolunu kesip yatagami akitsin
Evet gecti artik kimseyle iliski yasamadim sirf o gun kan geldiye korkuyorum ciplak bile degildik bugun yine aklima geldi kizlik zarima bakayim dedim onuda anlamadim ikininca bir delik buyuyo kenarlari bitisik et yigini gibi kucuk parmagim kadar delik aciliyo sanirim ben cok takiyorum

arkadasiniz da masallah anasinin gozuymus. Test yaptirin boyle sacma seylerle bi de anlarsa rezil olursunuz

Evet diyemedim bence desem bile iliski yasamadik baska kandir dicekti onun kafasinda iliski girmezsek kan gelmez seyi var yani inandiramam

Dogum kontrol hapini biraktigim an benim reglim gelmiyor zaten gerdek gecesine kadar kullanicam diyorum bilmiyorum arkadasim oyle yapmis su andada adet duzensizligi yasiyorum yasmini kullamdigim zamanlar 3 ay kesilmeden adet oldum
Dogum kontrol hapi kullanildigi surece adet yapmaz ki biraktiginda uc dort gun sonra adet olunur. Sizinki bir acayip kullanirken mi adet oluyorsunuz?

Al birini vur ötekine

Dogum kontrol hapi kullanildigi surece adet yapmaz ki biraktiginda uc dort gun sonra adet olunur. Sizinki bir acayip kullanirken mi adet oluyorsunuz?
Evet kullanirken ikinci ucuncu gunu adetim basliyor 3 ay adet oldum hic kesilmeden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…