Regliyi gerdek gecesine getirmek

elif1887

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2023
15
-3
27
Arkadaşlar çekiniyorum uc sene erkek arkadasimla ic camasirlarimiz varken surtunme yasadik ciplak degildik ikimizde 2 saat sonra eve gittigimde yuvarlak kan vardi onada soyleyrmedim şuan nişanlandik aralikta dugunum var doktora gitmedim bu yasima kadar kimseylede iliski yasamadim yinede bozuldumu diye korkuyorum bende her ihtimale karsi reglimi gerdek grcesine getirmek istiyorum yasmin diye dogum kontrol hapi ne zaman baslamam gerekiyor adet olamadigim bir ara kullanmistim 3 ay kesilmeden adet oldum.simdi tekrar oyle olsun istiyorum yardimci olurmusunuz ?

Ic camasiri varken surtunme yasandi ve kanadi mi? Giris olmadan zedelenme olmasi icin baya bi zorlanmaniz gerekiyor. Yani bu kaydirakli havuzlari bilirsiniz asiri basinc vardir ve korkulur cocuklara zarari var mi diye, kaydiginizda bile kizlik zari bozulmuyor camasir varken nasil olmus olabilir neden konusmadiniz sevgilinizle gordugunuz kani? Bence oyunlar oynamayin soyleyin direkt. Size bu konuda inanmayacak biri degildir evlendiginize gore. Tane tane anlatin zamaninda korkmus saklamistim simdi yine korktum ve saklayamadim deyin.

Inanmaz tam birlesme yasamadik diye o yuzden korkuyorum bende

Ay saçmalama adet kanı ile o bir mi ? Başka zaman adet görmeyince adam sormayacak mi ? Madem bir halt yediniz karşı tarafa yalan söylemeyin.

Simdi konusamam kabul etmez sakladim diye huyunu bildigim icin konuyu acmak istemiyorum o an surtununce kan yoktu eve gittigimde gelmisti

Böyle salak salak hareketlerle adamın aklında olmayanı da aklına sokacaksınız

Ayrıca regl iken ilişkiye girersen enfeksiyon kalabilirsiniz.Ve günah diye biliyorum.

gerek yok o ateşle farkinda olmaz tuvalete koşarsın aktı bitti dersin. korkma. o başka kandır . illa zar yırtılması olacak diye birşey yok. esnekte olabilir kanama olmaz.
Evet aslinda utaniyorum boyle bir konuyu actigim icin bende her ihtimale karsi dogum kontrol hapi kullansammi diyr dusunuyorum yasmin ilaci hic kesmeden kan getiriyor

Inanmaz tam birlesme yasamadik diye o yuzden korkuyorum bende
Peki bunları yaşayıpta erkek arkadaşınızın başkalarıyla ilişki yaşayıp yaşamadığına siz nasıl emin olabiliyorsunuz? Kendisini kanıtlaması gereken neden siz oluyorsunuz ya da neden kanıtlama çabasına giriyorsunuz?

Ay saçmalama adet kanı ile o bir mi ? Başka zaman adet görmeyince adam sormayacak mi ? Madem bir halt yediniz karşı tarafa yalan söylemeyin.
Anlamaz o kimseyle iliski yasamamis zaten yani bende yasamadim ama uc sene onceki olaydan folayi kan gelmezse diye korkuyorum simdi anlatsam hic inanmicak

Yahu bana bu konu çok civcivli geldi.
Konu sahibinin kadın olduğunu da pek düşünmüyorum açıkçası
Ben düşündüm çünkü bu kafaları gerçek hayatta da gördüm yani insan regl kanı ile normal kanı ayırt eder diyosun ama yok bunu bizzat yiyen erkek gördü bu gözler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…