Regliye 9 gün kala göğüs şişliği-hassasiyeti ve damar belirginleşmesi

utopya06

Guru
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2011
16.912
27
Biraz fazla erken geleblir size ama daha rglime 9 gün var ama göğüslerim davul gibi oldu (önceden regliye 3-4 gün kala olurdu). yumurtlama dönemindir diyebilirsiniz ama ovulasyon testi yaptım ve yumurtlama günüm 10uydu. ki zaten yumurtlama dönemimde asla böyle şişmez göğüslerim.
nyese işin özü göğüslerim şiş hassas ve bugün çıkan damarlar var
hamileysem bu kadar erken belirti verebilir mi acaba?
bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

benimde adetime 1 haftadan fazla bir süre varken göğüslerim şişmişti ve bazı belirtilerimde vardı.ama maalesef adet oldum. artık şuna inanıyorum adet günü geçmeden hamilelik belirtileri adet belirtisiyle karıştırılabilir. fazla umutlanma İnşallah hamilesindir ama önce adetin geçmesini bekle... çünkü sonrası büyük hüsran oluyor.

Son düzenleme:

çok teşekkür ediyorum cevabın için
aslında hiç ümitlenmiyordum ve belirti de aramıyordum
ama ilk kez böyle bişey olunca acaba mı dedim

neyse beklemeye devam o halde
fazla kaptırmayayım kendimi

Merhaba :)
Sen sorunu sormuşsun;verilebilecek cevapların da önünü kapatmışsın;bilinçli birine benziyorsun bu hoşuma gitti!:)
1.si her zaman söylenidiği gibi psikolojik olabilr
2.si sonuçta Allah yazdıysa her kadın hamileliği tadacaktır!O ay bu ay neden olmasın
3.sü akıntın ovulasyondna sonra kesilmediyse bunu da artı hanene yazabilirsin!(Tabi geömiş aylarda sürekli akıntısı olan biriysen bu belirtiyi değerlendirme dışında tutmalısın!:)

İnşallah hamilesindir :)
Benim de 9 günüm kaldı;hakkımzıda hayırlısı...

cevap verdiğin için teşekkürler
akıntıyı hiç takip etmedim diyebilirim günlük ped kullandığım için dikkatimi çekmemiş ama bakarım artık :)
valla bu göğüs şişmesi şu an kesinlikle psikolojik olamaz çünkü canıma okudu
ama kendimi hamile sanma ihtimalim elbetteki psikolojik olabilir
birden ani bir hevese kapıldım işte yoksa bu kadar erken belrti vermesi beklenemez elbetteki farkındayım

erken regli olacak olabilirim o halde
hayırlısı diyip beklemeye devam

siz ne kadrdır deniyosunz
ilk çocuk mu olcak

bende aynı durumdayım yumurtlama dönemimden bu yana gögüslerim şiş ve sızlıyor uçlarına kadar ilk defa 4 yılda ilk defa yumurtlama dönemimde gögüslerim şişti ve acıyor.
her zaman adetime 3 4 gün kala şişer.
ben akıntıyı takip etmiyorum çünkü daha önceleri adet günüme kadar su gibi akıntımda oldu çok kuru dönemimde oldu sonuç hep aynıydı ben gebe değilim.....
o yüzden parmakla rahmimi kontrol ediyorum adetimden 2 gün önce aşağı iniyor işte o zaman anlıyorum adet olacağımı gerci düzenli adetlerim 28 gün arayla oluyorum son 1 haftam kaldı ama ben bu yöntemle 2 gün önceden anlayıp idrar testi falan yapmaya kalkışmıyorum ve psikolojik bi durumda kalmadığı için tam günümde adetimi görüyorum gecikme falan yaşamıyorum.

Son düzenleme:
ferhat85,basligi acali bir haftaya yakin bir zaman gecmis
hayirli bir haber varmi diye sormak istedim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…