Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

olsun be canım demekki psikolojik olarak da etkilenmiyosun ne güzel...kafana takma olur allahın izniyle...kaç yaşındasın canım.? Ne kadralık evlisin?:26:

Ya hep duyuyorum aklımızdan çıkarırsak oluyormuş herkes umursamamış o ay hamile kalmışlar, ben aklımdan hiç atamıyorum ki her anımda hep aklımda. bide çalışıyorum çalışmasam heralde düşünce üzerine kitap yazıcak konuma geliceğim:KK52: ben 3 yıllık evliyim 6-7 aydırda korunmuyoruz. doktora falanda gitmedim inşallah gerek de kalmaz. İnşallah Allah hepimizin gönlüne göre verir canım ya.

Ya hep duyuyorum aklımızdan çıkarırsak oluyormuş herkes umursamamış o ay hamile kalmışlar, ben aklımdan hiç atamıyorum ki her anımda hep aklımda. bide çalışıyorum çalışmasam heralde düşünce üzerine kitap yazıcak konuma geliceğim:KK52: ben 3 yıllık evliyim 6-7 aydırda korunmuyoruz. doktora falanda gitmedim inşallah gerek de kalmaz. İnşallah Allah hepimizin gönlüne göre verir canım ya.

İNŞALLAH CANIM ...ZATEN DOKTORLAR 1 SENE GEÇMEDEN BEK İLGİLENMİYOLAR SANIRIM...rABBİM İNŞALLAH YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRSÜN...:KK5:

evet canım yaparsın sen mağrifetli gelinsin maşallah...:21:

Ya ben böle sobanın üstünde ekmek kızartıp kahvaltı yapmak istiyorum yaa yarın:KK43:
bursa'ya gel canım seni götüreyim severmisin öyle ...?:26:

Sağol canım benim:KK17:
Ayy soba kurdunuz mu,ben de bayılırım..
Kayınvalidemlerde var soba,bayılıyorum orda zaman geçirmeye:21:

Sağol canım benim:KK17:
Ayy soba kurdunuz mu,ben de bayılırım..
Kayınvalidemlerde var soba,bayılıyorum orda zaman geçirmeye:21:

geldinn...:)
canım benimde kayınvalidemlerde soba var:)
bilmiyom kurmak istiyorum ama ev yeni eşye yeni gerçi kira ama eşyalarım patar diye korkuyorum...:18:

Hımm evet haftasonu geldi,ne kadar güzel:KK61:
Bu arada yılbaşı planlarınız belli oldu mu kızlar,neler yapacaksınız?
only smile,sen bebeğinle birlikte gireceksin,ne kadar güzel:KK61:

Canım yılbaşında Bursa'da olucaz büyük ihtimalle. Umarım hayırlı haberler alırım bebişten de mutlu girerim yeni yıla..

geldinn...:)
canım benimde kayınvalidemlerde soba var:)
bilmiyom kurmak istiyorum ama ev yeni eşye yeni gerçi kira ama eşyalarım patar diye korkuyorum...:18:

Geldim canım,yemekle uğraşıyorum,dolma yapıyorum da:KK56:
Hımm anladım canım,gerek yok bence senin kurmana.
Zaten kayınvaliden yakın,orda duruyorsunuz genelde.
Evde de klima yeter.
İnşallah çocuk olursa kurarsınız önümüzdeki yıl:emir_bebek:

Geldim canım,yemekle uğraşıyorum,dolma yapıyorum da:KK56:
Hımm anladım canım,gerek yok bence senin kurmana.
Zaten kayınvaliden yakın,orda duruyorsunuz genelde.
Evde de klima yeter.
İnşallah çocuk olursa kurarsınız önümüzdeki yıl:emir_bebek:

Dolma mı yapıyorsun :KK43:

Ben 3 yıllık evlilik hayatım boyunca hiç yapmadım,vakit yokkiiii...

oyy oyyy reglime2 gnümkaldı (19da) ama belim kopcek sankimmm he bide üstümde silikon var gibi hissediyorum. :KK68:
geçenlerde kanda baktırmıstım btg 0.100 cıkmıştı( geçenler dediğim ayın 4 üydü :kk77: ) 2 gün önce idrar da yaptım 2. cizgisilik çıktı. aşırı uykuhalim var :KK31: bir de ateşlenme ve midemde yanma böle açııyorum yiyimdiom bu sefer midem kalkıo:KK30:
diorum acaba?....

sizler ne diyorsunuz kızlar:KK43::KK69:ahh ahhh

oyy oyyy reglime2 gnümkaldı (19da) ama belim kopcek sankimmm he bide üstümde silikon var gibi hissediyorum. :KK68:
geçenlerde kanda baktırmıstım btg 0.100 cıkmıştı( geçenler dediğim ayın 4 üydü :kk77: ) 2 gün önce idrar da yaptım 2. cizgisilik çıktı. aşırı uykuhalim var :KK31: bir de ateşlenme ve midemde yanma böle açııyorum yiyimdiom bu sefer midem kalkıo:KK30:
diorum acaba?....

merhaba,

ne zamandir cocuk istiyorsunuz?

benim de reglim 18 ya da 19 unda. daha hic test filan yapmadim ben

hicbir belirtim de yok gerci

sadece asiri gaz ve siskinlik var 3-4 gundur ???

:21: ben bildim bileli istiyorumda nasip işte.
amabelirtilere inanaıp hayal kırıklıgı yaşamak istemiyorum geçmez artık 2 gün :KK36:

sen ne zamandır istiyorsun jnm

:21: ben bildim bileli istiyorumda nasip işte.
amabelirtilere inanaıp hayal kırıklıgı yaşamak istemiyorum geçmez artık 2 gün :KK36:

sen ne zamandır istiyorsun jnm

biz daha yeni basladik.
o yuzden fazla bir beklentiye girmiyorum ben de.

ama yine de bir merak bir heyecan var acaba olabilir mi diye.

bakalim, hepimiz icin hayirlisi artik...

diorum acaba?....

Benim de reglim 20 Aralık. O gün olmazsam kan testi yaptırmayı düşünüyorum. Perşembe sabahı silik çizgiyi gördüm. Bu sabah bir daha yaptım dünkine nazaran biraz daha silikti ama görülebilen bir çizgi vardı. İdrar testleri beni tatmin etmedi. Kan testi yaptırmayı bekliyorum sabırsızlıkla. Bende de uyku hali var, bugün şiddetli baş ağrım vardı ve sabah midem ağrıyordu, öğleden sonra bulanmaya başladı. Şimdi geçti ama en belirgin belirtilerim bunlar. Hafif olarak da göğüslerimde hassasiyet hissediyorum.

Umarım birkaç güne kadar iyi haberler alırız. Allah dileyen herkese nasip etsin.

Son düzenleme:
benim de reglim 20 aralık. O gün olmazsam kan testi yaptırmayı düşünüyorum. Perşembe sabahı silik çizgiyi gördüm. Bu sabah bir daha yaptım dünkine nazaran biraz daha silikti ama görülebilen bir çizgi vardı. Idrar testleri beni tatmin etmedi. Kan testi yaptırmayı bekliyorum sabırsızlıkla. Bende de uyku hali var, bugün şiddetli baş ağrım vardı ve sabah midem ağrıyordu, öğleden sonra bulanmaya başladı. şimdi geçti ama en belirgin belirtilerim bunlar. Hafif olarak da göğüslerimde hassasiyet hissediyorum.

Umarım birkaç güne kadar iyi haberler alırız. Allah dileyen herkese nasip etsin.

amin canım inşallah...
Yeni yıla bebişin müjdesi ile girersiniz...:):KK16:

X