Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

Pekii o kadar gün kanaman sürünce nasıl oluyor hayatım?
Halsizlik falan olmuyor mu?

valla canım bundan bi kaç ay önce regl oldum durmadı ve tam 16 gün sürdü ve çok yoğun yani günde 2 ped değiştiriyodum en az...sonra baktım olmıcak gittim doktora ultrason felan derken kist varmış ondan durmamış iğne verdi 3 tane bunların biri bile durdurmaya yeter ama eğer durmazsa kutuyu bitir dedi ben kutuyu bitirdim...:KK59:anca durdu çünkü...bu arada kan hapı felan verdi çünkü ben beyaz tenliyim ve beni kansız zannetti ama ben kansız değilim fazla benim kanım:)
hiç halsizlik felanda olmadı çok şükür...sonra tekrar gittim bi daha ki regl zamnımda patlamıştı...çok şükür...:KK16:

iğneden mi bilmiyorum patlamışmı diye kontrole gittiğimde yumurtaların çok büyük diye şaşırmıştı doktor...:KK53:

Canım ben bugün de erken çıkacağım.
Annemlere gideceğiz gene,babam balık almış da söylemesi ayıp:KK17:
Yarın da sabah yokum ama gün içinde girerim mutlaka..

aa bizde gidiyoruz annemlere....:KK64:
tamam canım yarın görüşürüz o zamn kendine ii bak tatlım...:KK54:

ne güzel...hepimiz annelerimizdeyiz...:KK53:

ayy bu kk yı seviyorum ne derdim varsa döküyorum..
benim de reglime az kaldı 24 ünde .. ilk kez bu ay deniyoruz ve ben her denemeden sonra wcye koşturdum,duramadım öyle kımıl kımıl.. basınç oluyo yahu..

bir de şu ptesiden beri depresyon belirtilerim var.. uyuyup duruyorum.. kendimi çok kötü hissediyorum.. hamile kadınlar mutlu olurlar diyor Nevzat Tarhan bir kitabında demekki tutmamış.. zaten çok ilişki yaşadık tutması mümkünatsız fakat ya bu ay tutsa iyi olurdu eşime test sonucumu yılbaşında gösterirdim,hediye şeklinde verirdim..
gerçi 1 şubatta da evlilik yıldönümümüz o zamanda olur.. müthiş sürprizli olmalı..

ama insanın rreglisini beklemesi ne zormuş..ben bu hayatta herşeyi çok uzun süre bekledim umarım bu da öyle olmaz.. beni üzmeden geliverir...
reglimi beklerken ya hamileysem diye davranıyorum,normalde pek giyinmem dışarı çıkarken kendimi kolluyorum.. geçenlerde çok feci başım ağrıdı..hamileyim diye içmedim .. yine sınav sonrası stresten kustum yine ilaç almadım.. eşim arada sert davranıyor , oynaşırken.. çok kızıyorum.. ama hiçbir hamilelik belirtim yok..
mide bulantım benim her sabah olur,aşermem her reglimde olur :)) heralde hamile kaldıgımı biz anlayamaycağız önceden.. ancak gecikmede anlaşılır...

çeneme vurmuş... 8 gün kaldı reglime.. sizi de sıkmayayım arkadaşlar :)) döktüm içimi rahatladım

ayy bu kk yı seviyorum ne derdim varsa döküyorum..
benim de reglime az kaldı 24 ünde .. ilk kez bu ay deniyoruz ve ben her denemeden sonra wcye koşturdum,duramadım öyle kımıl kımıl.. basınç oluyo yahu..

bir de şu ptesiden beri depresyon belirtilerim var.. uyuyup duruyorum.. kendimi çok kötü hissediyorum.. hamile kadınlar mutlu olurlar diyor Nevzat Tarhan bir kitabında demekki tutmamış.. zaten çok ilişki yaşadık tutması mümkünatsız fakat ya bu ay tutsa iyi olurdu eşime test sonucumu yılbaşında gösterirdim,hediye şeklinde verirdim..
gerçi 1 şubatta da evlilik yıldönümümüz o zamanda olur.. müthiş sürprizli olmalı..

ama insanın rreglisini beklemesi ne zormuş..ben bu hayatta herşeyi çok uzun süre bekledim umarım bu da öyle olmaz.. beni üzmeden geliverir...
reglimi beklerken ya hamileysem diye davranıyorum,normalde pek giyinmem dışarı çıkarken kendimi kolluyorum.. geçenlerde çok feci başım ağrıdı..hamileyim diye içmedim .. yine sınav sonrası stresten kustum yine ilaç almadım.. eşim arada sert davranıyor , oynaşırken.. çok kızıyorum.. ama hiçbir hamilelik belirtim yok..
mide bulantım benim her sabah olur,aşermem her reglimde olur :)) heralde hamile kaldıgımı biz anlayamaycağız önceden.. ancak gecikmede anlaşılır...

çeneme vurmuş... 8 gün kaldı reglime.. sizi de sıkmayayım arkadaşlar :)) döktüm içimi rahatladım

Canım şu anda belirti vermeyebilir. Benim de 7-8 gün önceden kasık ağrısı aslında batması diyebiliriz, birde göğüs uçlarında batma vardır.

Sakın erkenden test yapma adetini bekle mutlaka.Umarım istediğin gibi olur herşey...

uuuvvvvv burda çok fecii yağmur var kızlaarrrr:18:
az önce elektrikler de gitti:KK53:
eşimle oturduk cam kenarında yağmuru izledik,çok keyifliydi:KK69:

GÜNAYDINNN kızlar....

esra'cım bizim burdada yağmur yağıyo ama çok değil azıcık...:)
ohh ne güzel keyifini çıkarın:KK24:

X