Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

aaa bursada karmı yağdııı negüsellllll yılbaşında bizde ordayızzzz:21::21: ayyy kıyamam sanaa akşama azkaldı ama canımcım akşam evinde bol bol dinlenirsinnn:KK16: bende evdeyim sıkıntıdan patlıomm ölesoğuk yağmurlu bi hava varki fırtına uçuruyoo resmenn

bekleriz canım yeşil değil artık beyaz bursamıza dicemde kar yağdı ama durdu... bu akşamda yağıcakmış sanırım meteorolojinin tahmini:):)
kayınvalidenemi gelceksiniz...:):26:
valla akşama misafrimde var böle hava da soğuk hafta sonu full evdeyim inş hiç evden çıkmayı düşünmüyorum...:):KK31:

arkadaşlar benimde 2. denemem 1 senelik ewliyim geçen ay karar werdik. geçen ay yumurtlama dönemlerimde şehir dışında olduğumuz için çalışma yapamadık. bu ay yapıyoruz inşallah tutar . benim regl tarihim biraz şaştı geçen ay 7 gün geç oldu. bu ay nasıl olur bilemiyorum. yani 20 sinde filan olmam lazım inşallah olmam. size sorum 1 haftadır başım dönüyo ve denge kaybım war.belim ve göğüslerimin alt tarafı ağrıyor. acaba erken adet mi olacağım yoksa hamilelik belirtisi bu kadar erken olabilir mi?

arkadaşlar benimde 2. denemem 1 senelik ewliyim geçen ay karar werdik. geçen ay yumurtlama dönemlerimde şehir dışında olduğumuz için çalışma yapamadık. bu ay yapıyoruz inşallah tutar . benim regl tarihim biraz şaştı geçen ay 7 gün geç oldu. bu ay nasıl olur bilemiyorum. yani 20 sinde filan olmam lazım inşallah olmam. size sorum 1 haftadır başım dönüyo ve denge kaybım war.belim ve göğüslerimin alt tarafı ağrıyor. acaba erken adet mi olacağım yoksa hamilelik belirtisi bu kadar erken olabilir mi?

hamilelik belirtisi bu kadar erken olmazda gecen ay gecikti diyosun belki üstüne görmüşsündür nasıl oldu reglin yogunmuydu kaç gün sürdü?

bekleriz canım yeşil değil artık beyaz bursamıza dicemde kar yağdı ama durdu... bu akşamda yağıcakmış sanırım meteorolojinin tahmini:):)
kayınvalidenemi gelceksiniz...:):26:
valla akşama misafrimde var böle hava da soğuk hafta sonu full evdeyim inş hiç evden çıkmayı düşünmüyorum...:):KK31:

tatlımmm kusura bakma nete bişeler oldu bizim burda giremedimmmm cevapda veremedimmm.. bursaya yılbaşında kutlama yapmak için gelicez canım yani kayınvaldeye değill:KK55::KK55::KK55:

günaydın kızlar nasılsınız ?
bugün evdeyim hava soğuk ve kar yağıyo keyfini çıkarıyorum...:):KK53:
evde olmayı özlemişim valla..:KK17:

günaydın nn canım benimm oh tadını çıkar nispet mi yapıon kız :KK70: ya benim problemim var yaf... adetimin ilk günü 9 aralıkta incir kürü die kuru incir aldım. ben onu kür haline getirmeden yedim bi güzel. adetimde 1,5 gün sürdü.. neden kii yaa

Günaydın kızlarrrr:KK3:
Nasılsınız:KK61:
Burda da çok fena yağmur var:KK52:
Berree sen nasıl girdin canım nete:26:

Günaydın kızlarrrr:KK3:
Nasılsınız:KK61:
Burda da çok fena yağmur var:KK52:
Berree sen nasıl girdin canım nete:26:

slm canımm...
evdeyim kaynımdan laptopu aldım ordan girdim tatlımm:)
burdada kar yağıyo çok güzel...:21:

angelim senin niye öyle az sürdüki...:KK23:normalde kaç gün sürüyodu ...:KK34:

canım 3/4 gün sürerdi bu ay 1,5 gün sürdü bende onu araştırıyom şimdi bilmiyorum ki ya kistten kaynaklansa bile hiç kist belirtisi olmadı siyah kanama ağrı filan.. sadece kasık ağrısı bel ağrısı oldu bende üşüttüm diye geçiştirdim hayırlısı bakalım stresten filan heralde ya biliyosun işte durumları

arkadaşlar merhaba,
sayfaların hepsini okudum. bende kendimden birşeyleri paylaşmak istedim. benim adet günüm 19-20 aralık. yumurtlama dönemimde çalışmada yaptık. fakat geçen ay çok beklenti içindeydim ve 8 gün erken adet oldum. bu ay hiç umut taşımıyorum hiç belirtimde yok. sadece minik bir detay var. ama onunlada alakası olduğunu sanmıyorum da afedersinizde idrarımda renk koyuluğu var ama bu erken gebelik belirtilerinin arasında mevcut değil sanırım. hep dua ederken buluyorum kendimi.. an gibi aklımda yani.. hepimiz için herşeyin hayırlısını diliyorum Yaradan'dan.

reglime ortalama 8 günüm var klasik adet belirtileri var şuanda.göğüs şişliği acısı,bel ağrısı yine bu ay bişi yok belliki pufffffffffff:18::18::18::18::18:

benım de adetime 8 gün var belim çok ağrıyor.göğüslerim hafif şişti ama bilmiyom var mı bişi

Ne akşamı kız,gece yarısı oldu:KK1:
Ben de buralardaydım canım ama karşılaşamadık ne yazık ki:26:
yarın görüşürüz artık:)

X