Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

ben de inanılmaz sabırsızlanıyorummmmm:)

insan bu arada ne kadar çok şey kuruyo demi? birbirimize destek olalım...zaten aynı günlerimizde...diğer arkadaşlarında hemen hemen aynı günlerde...

insan bu arada ne kadar çok şey kuruyo demi? birbirimize destek olalım...zaten aynı günlerimizde...diğer arkadaşlarında hemen hemen aynı günlerde...

inş canım kaç yaşındasın ne kadarlık evlisin?

evet...bi yandan ümitlenmemek için elimden geleni yapıyorum,bi yandan da bir sürü hayal kuruyorum..
evet destek olalım..inşallah sonunda da güzel haberleri alırız.
ben 24 yaşındayım canım
5,5 aylık evliyiz..
daha bu ay karar verdik bebeğe ve ilk denememizdi..
sen pekii?

hemen hemen herşeyimiz aynı:)
bende 23 yaşındayım 4,5 aylık evliyim..denemede 2. olucak:):)

kızlar negzl daha çk yensnz bende 24 yaşndaym 1.5 yıllık evliym 1 yıldan beri uğrşyrz

gittik cnm rahm filmi kaldı ama korkudn ona gdemyrm eşim stres yapıyrsn diyor blyrsnz ki stres çok etklyr aman kızlar kendinizi rahat bırakn sakn benm gibi stres yapmayn

kızlar negzl daha çk yensnz bende 24 yaşndaym 1.5 yıllık evliym 1 yıldan beri uğrşyrz

ayy ahsen sankim sen çok eskimissin heee sende çok yenisin canımm benim...sabredelim olucak inşallah...

gittik cnm rahm filmi kaldı ama korkudn ona gdemyrm eşim stres yapıyrsn diyor blyrsnz ki stres çok etklyr aman kızlar kendinizi rahat bırakn sakn benm gibi stres yapmayn

ondanda korkma canım benim bi arkadaşım çekilmişti korkulacak bişey yok diyolar...

o stres faktörü bende çok var ya..
normalde zaten öyleyim,bir de çocuk konusu olunca deliriyorum resmen

ne dertleşecek biri var ne halimden anlayacak biri dktrlarda kendi havasnda ne soru sorablyrsn ne bişi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…