Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

çok teşekkür ederim hiç aklıma gelmemişti genelde bilinçliyimdir aslında
evet haklısınız biraz bekleyeyim olmadı dra giderim..
rica ederim,bilgi ve deneyimleri paylaşmak için buradayız :)
eğer beklerken olurda hamile kalırsan tedavin zorlaşır.hani o dönemlerde ilaç kullanmak sakıncalı ya... sen bilirsin tabii

rica ederim,bilgi ve deneyimleri paylaşmak için buradayız :)
eğer beklerken olurda hamile kalırsan tedavin zorlaşır.hani o dönemlerde ilaç kullanmak sakıncalı ya... sen bilirsin tabii

tamamen haklsın belkide bana öyle geliyordur
biraz bekleyim yoksa hemen dra...

Günaydın kızlar? nasılsınız bugün? ben hala regl olmadım ama dün kan testi yaptırdım maalesef bir şey yok..berreecim aynı kaderi paylaşıyoruz seninle.

Günaydın kızlar? nasılsınız bugün? ben hala regl olmadım ama dün kan testi yaptırdım maalesef bir şey yok..berreecim aynı kaderi paylaşıyoruz seninle.

günaydınnn...
takma kafana canım valla ne geliyosa başımıza strest yaptığımız için geliyo kasıyoruz kendimizi...:18:
bidahaki aya artık umutlarımız daha çok genciz canım....dimi ama..?

günaydınnn...
takma kafana canım valla ne geliyosa başımıza strest yaptığımız için geliyo kasıyoruz kendimizi...:18:
bidahaki aya artık umutlarımız daha çok genciz canım....dimi ama..?

canım bu ay gerçekten hiç umudum yoktu.çünkü eşim yurtdışındaydı 15 gün önce geldi.yani böyle rahatken bu gecikme niye anlamadım.hayırlısı her şeyin. yılmak yok yola devam..önümüzdeki maçlara bakıcaz da önce bi adet olmam lazım

valla canım insanın aklına herşey geliyo....
benim tam 7 gün geçikti nerdeyse,tam olarak dün başladı regl ve dün akşam avucumun yarısı kadar büyüklüğünde felan sanki parçalar düştü...çok korktum
ama eğer test yaptırmasaydım başka şey düşünücektim (Allah korusun)
sanırım kist oldu o yüzden geç oldum ve yine sanırım ki patladı o yüzden parçalar geldi...(çok şükür patladı...)çokda sancım oldu...

olabilir canım.ben de bir doktora gitmeyi düşünüyorum.benim karın ağrılarım geçti.sanki adetim bitmiş gibi.ama karnım çok gergin ve rahatsız birde bu gece göğüs ağrısından uyuyamadım. dün akşam da canım bir sürü şey istedi hani tes yaptırmasam hamileyim dicem

merhaba hanımlar kafamda sürekli hamile miyim düşüncesi var belki akşama kadar düşünüyorum.Bu ay yine yumurtlama günümde bi beraberliğimiz oldu tabi sonrasındada ilişki sonrasında ayaklarımı havaya kaldırıp bir saate yakın bekledim.Her ay oldu gibi bu ayda migde bulantılarım var ama bu ay karnımda tam karnımda degil daha aşağılarda sürekli bi agrı ve gece sıkıntılar basıyor uyuyamıyorum ve bunun dışında bi halsizlik ve bazen hiç olmucak zamanlarda uykum gelio ve daha sonra 10 15 dk sonra kayboluyor.Hamilelik belirtisi midir psikolojik midir bilmiyorum of offf:18:nolur cevap verin lütfen:26:

bencede canım bi git hem için rahatlar...neden geçiktiğini öğrenmiş olursun...yoksa kilo alcan hee..

bencede canım bi git hem için rahatlar...neden geçiktiğini öğrenmiş olursun...yoksa kilo alcan hee..

Di mi :)

Ah canım başımıza gelen şeylerden dolayı görüyorum ki bu gerçek bir hamilelik belirtisi de olabilir ama eğer kafana çok takıyorsan psikolojik de olabilir. en iyisi düşünmemeye çalış.biliyorum zor ama maalesef en doğru sonuç bir zaman sonra belli oluyor. dilerim ki allah gönlüne göre verir ve inşallah hamilesindir.

canım inşallah psikolojik değildir...
Ama beynimizi çok yorduğumuz için bizi yanıltabiliyo bazen inş psikolojik değilirve hamilesindir...
Ne zamndan beri istiyosunuz canımm....?

Günaydınlar kızlaarrrrrr
Sabah eşim gittikten sonra kitap okudum biraz,sonra gene dalmışım
Nasılsınız bakalım bugün?
Burda harika bir gün vargüneş sıcacıııkkkkk

Berree tekrar çok teşekkür ederim canım benim,harikaydı sürprizin

uykucu seniii....:)
ne güzel buldun güzel hava uyu tabiii bizim birazcık soğuk burası hafta sonu kar yağıcakmış....:)
rica edrim canımmm ne demek....bende çok beğendimmm...

günaydııııııınnnnnlar buraya yeni katılıyorum darısı başımıza inşallah kızlar inşallah bu yıla müjdeli haberlerle başlarız hepimizin gönlüne göre verir inşallah...

uykucu seniii....:)
ne güzel buldun güzel hava uyu tabiii bizim birazcık soğuk burası hafta sonu kar yağıcakmış....:)
rica edrim canımmm ne demek....bende çok beğendimmm...

Yok uykucu değil,8de uyandım da sonra acıcıkk dalmışım
Biz daha soğuk göremedik buralarda ya,çok ilginç:44:
Bu arada neyle ısınıyorsunuz,klima mı soba mı?

günaydııııııınnnnnlar buraya yeni katılıyorum darısı başımıza inşallah kızlar inşallah bu yıla müjdeli haberlerle başlarız hepimizin gönlüne göre verir inşallah...

Günaydın hoşgeldin
İnşallah inşallah inşallahhh

Yok uykucu değil,8de uyandım da sonra acıcıkk dalmışım
Biz daha soğuk göremedik buralarda ya,çok ilginç
Bu arada neyle ısınıyorsunuz,klima mı soba mı?

valla canım ilginç bizimde hava çok sıcaktı dünden beri soğk çok şükür mevsim normallerinin dışındayız...:26:
şuanda klima yetiyo bize canım zaten sadece akşamları evde olduğumuz için....

hoşgeldin canımm inşallahhh...

Hımm evet canım doğru.
Bizde de klima var,henüz çalıştırmadık ama yeter bize fazlasıyla..
Zaten salon çok güzel güneş alıyor,sıcacıkk

Hımm evet canım doğru.
Bizde de klima var,henüz çalıştırmadık ama yeter bize fazlasıyla..
Zaten salon çok güzel güneş alıyor,sıcacıkk

:)bizimde evin bütün odaları güneş alıyo tam cadde üstünde sabahve öğleden sonra görüyo odalar klima yeter diyoruz bakalım...
bide antalya sıcak şehir zaten çok aşırı soğuk olmaz diye düşünüyorum ölemii...?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…