Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

teşekkür ederim cevabın için.Araştırdım herkes farklı söyüyor canım. O yüzden kafam karıştı.Yapacak bir şey yok herzaman ki gibi bekleyeceğiz.

tatlım bişe sorucam belki bilgin vardır normalde kan tahlilni ben özelde yaptırdım hep 30 milyona sigortamız yok çünkü acaba devlet hastanesine gitsem orda nekadar ücretler

Canım bilmiyorum ki hiç ne kadar ücretleri ama özel kadar değildir tabiikide daha azdır diye tahmin ediyorum...

teşekkür ederim cevabın için.Araştırdım herkes farklı söyüyor canım. O yüzden kafam karıştı.Yapacak bir şey yok herzaman ki gibi bekleyeceğiz.

ben senin için bi doktora sorabilirim belkide canım...

kızlar bir bekleme haberide benden 14 ünde regl olmam gerekiyor benimde..gerçi benim daha çok beklemem lazım..:)ama inşallah hepimiz hayırlı haberler alırız..

selincim sen ne yaptın...?
özlem,kuzey varmı gelişme canım sizlerde...?

canım ben de daha bir şey yok.aksi gibi normalde göğüslerim fln şişer adetten önce o da yok :) sadece arada kasıklarıma ağrı giriyor ama kısa süreli bir de akşam saatlerinden yatana kadar midem çok bulanıyor. istifra etmemek için kendimi zor tutuyorum.büyük ihtimalle pisikolojik. ayın 4ünde olmam gerekiyor bakalım ne olcak gerçi dün evde test yaptım kocaman bir tek çizgi çıktı:KK1:

kızlar bir bekleme haberide benden 14 ünde regl olmam gerekiyor benimde..gerçi benim daha çok beklemem lazım..:)ama inşallah hepimiz hayırlı haberler alırız..

hadi bakalım inşallah.aramıza bir kişi daha katıldı En Büyük KK

Günaydın kızlar...
Selincim üzülme canım benim.
Belki bir kaç gün sonra belli olur..
Olmazsa bile daha zamanımız var,takma kafana lütfen..

günaydınlar....
selincim üzülme önümüzdeki aya inşallah....
esra'cım nasılsın....?

gunaydın herkese,,,
selinciim üzülme öbur aya inşllhh hayırlısıyla olsun....berre senden nebaer var mı bişey ???

Tekrar günaydın kızlar:)
Berree iyiyim ben canım,sen nasılsın?
Heyecan doruktadır bugün:)

Tekrar günaydın kızlar:)
Berree iyiyim ben canım,sen nasılsın?
Heyecan doruktadır bugün:)

evet canım çok heycanlıyım ...
ama bugünde yaptım negatif...:KK43:
hiç bu kadar geçikmezdi anlamadım ne oldu:KK43:

evet canım çok heycanlıyım ...
ama bugünde yaptım negatif...:KK43:
hiç bu kadar geçikmezdi anlamadım ne oldu:KK43:

aa gerçekten şaşırtıcı..insan daha da heyecanlanıyor böyle olunca..
bakalım bugün kan testinde tam sonuç belli olur
inşallah zihninin bir aldatmacası değildir bu.

aa gerçekten şaşırtıcı..insan daha da heyecanlanıyor böyle olunca..
bakalım bugün kan testinde tam sonuç belli olur
inşallah zihninin bir aldatmacası değildir bu.

inşallah canım gerçekten çok kaptırdım kendimi...eşimde öyle ümitlenmiyelim diyoruz ama insan yinede gecikince meraklanıyor...:KK43:
dün gündüz kahverengi akıntı geldi 1 damla kadar ıslaklık hissettimde gittim oldum zannettim:KK43:ama bidaha gelmedi sadece 1 damla....:KK43:

inşallah canım gerçekten çok kaptırdım kendimi...eşimde öyle ümitlenmiyelim diyoruz ama insan yinede gecikince meraklanıyor...:KK43:
dün gündüz kahverengi akıntı geldi 1 damla kadar ıslaklık hissettimde gittim oldum zannettim:KK43:ama bidaha gelmedi sadece 1 damla....:KK43:

acaba yerleşme kanaması mı?
offf bu bekleme süreci çok stresli geçer kesin,tahmin edebiliyorum canım.
Pekii belirtilern var mı?

Günaydın kızlar..Berree çok merak ediyorum seni..inşallah o bahsettiğğin akıntı yerleşme kanamasıdır..

X