Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

selincim sen ne yaptın...?
özlem,kuzey varmı gelişme canım sizlerde...?

tatlım ben reglimi bekliyorum bugun işte sancılarım çok var ama dünkü yaptığım testde çizgi çıkmamıştı zaman geçtikden sonra ikinci çizgi silik bi şekilde çıktı ama bu sabah yaptığımda bişe yokdu yani karışığım artık beklicem bakalım:KK25:

tatlım ben reglimi bekliyorum bugun işte sancılarım çok var ama dünkü yaptığım testde çizgi çıkmamıştı zaman geçtikden sonra ikinci çizgi silik bi şekilde çıktı ama bu sabah yaptığımda bişe yokdu yani karışığım artık beklicem bakalım:KK25:

bekle canım biraz bi kaç gün geçerse kan testi yaptırırsın...
bende geçen ay yapmıştım tek çizgi çıktı sonra akşamıda kasıklarım ağrıyo diye gittim kan testi yaptırdım yine negatifti eve geldim regl olmuştum...:KK14:

bekle canım biraz bi kaç gün geçerse kan testi yaptırırsın...
bende geçen ay yapmıştım tek çizgi çıktı sonra akşamıda kasıklarım ağrıyo diye gittim kan testi yaptırdım yine negatifti eve geldim regl olmuştum...:KK14:

offfff ne dert valla artık sinirlerm bozuldu yanı kendımı cıddı anlamda yedim artık hayırlısı hakkımızda tatlıımmm:nazar:

anladım canım yerleşme kanaması olabilirmi acaba

ay nebiliiimm bır rahatszılk veren durum iççamasırıma gelen bişey yok su 4 aralık gelsinde olmazsam doktora en azından reglm gecti diimm gögüslerimde ayıptır söylemesi taş gibii:KK17: ee dudagımın kenarinda da bi sivilce cıktı :KK53: cok cekirdektendir belkii :nazar:

offfff ne dert valla artık sinirlerm bozuldu yanı kendımı cıddı anlamda yedim artık hayırlısı hakkımızda tatlıımmm:nazar:

amin canım...çok etkileniyoruz gerçekten...gece rüyamda bile görüyorum devamlı...:KK14:

Merhaba herkese:)
İlkgünden itibaren yazdıklarınızı keyifle takip ettim..ben de sizlerle aynı dertten muzdaripim..
herkese sevgiler:)

ay nebiliiimm bır rahatszılk veren durum iççamasırıma gelen bişey yok su 4 aralık gelsinde olmazsam doktora en azından reglm gecti diimm gögüslerimde ayıptır söylemesi taş gibii:KK17: ee dudagımın kenarinda da bi sivilce cıktı :KK53: cok cekirdektendir belkii :nazar:

inşllah vardır canım bişeyler zaten yerleşme kanaması çok gelmezmiş...
benim hiç gelmedi renkli biakıntım...:26:

inşllah vardır canım bişeyler zaten yerleşme kanaması çok gelmezmiş...
benim hiç gelmedi renkli biakıntım...:26:

cok erken diimii regl gununu gecirmeme 2 gün var ...bende muayene ettim de farkettim ama...

merhaba kızlar,
ben de yazdıklarınızı takip ediyorum çünkü bugün yarın benim de adet olmam gerekiyor(olmam inşallah).Sizin belirtilerinizi takip ediyorum ben de hiç bir belirti yok herhalde yine olmadı.,

Kızlar aranızda klomen kullanan var mı? Herhalde yoktur, hepiniz yeni evlisiniz çünkü.Klomen adet gecikmesi yapıyor mu bilen var mı?

bugun yatakdan çıkmıorum vallaa öle gıcık bi tpim yaaaaaaaaa:KK36::KK36: bi yandan kasıklarımda fena bi ağrı bi yandan fena mide bulantısı pöfffffff:KK68::KK68: aramıza yeni gelen arkadaşlar hoşgeldinizzzzz

bugun yatakdan çıkmıorum vallaa öle gıcık bi tpim yaaaaaaaaa:KK36::KK36: bi yandan kasıklarımda fena bi ağrı bi yandan fena mide bulantısı pöfffffff:KK68::KK68: aramıza yeni gelen arkadaşlar hoşgeldinizzzzz

zaten canım kasıklarda ağrı olurmuş...
ama miden bu kadar bulanmaması lazım daha çok yeni değilmi...:26: eğer varsa...
ben bu kadar hasta olsam çoktan gitmiştim acile...
hemen git tatlım bence:KK20:

zaten canım kasıklarda ağrı olurmuş...
ama miden bu kadar bulanmaması lazım daha çok yeni değilmi...:26: eğer varsa...
ben bu kadar hasta olsam çoktan gitmiştim acile...
hemen git tatlım bence:KK20:
bencede tatlım kocişim erken gelirse beraber gidicem akşam yada yarın kesin bende çok rahatsızım buhalimden . bende öle biliyorum bulantılar erken die ama 10 gün öncesindede 3 gün kusma yaşamıştım bakalım neolcak bi akşam olsunda :kk77:

bencede tatlım kocişim erken gelirse beraber gidicem akşam yada yarın kesin bende çok rahatsızım buhalimden . bende öle biliyorum bulantılar erken die ama 10 gün öncesindede 3 gün kusma yaşamıştım bakalım neolcak bi akşam olsunda :kk77:

düne göredaha ii gördüm canım seni...morel bakımından...:KK34:

merhaba kızlar,
ben de yazdıklarınızı takip ediyorum çünkü bugün yarın benim de adet olmam gerekiyor(olmam inşallah).Sizin belirtilerinizi takip ediyorum ben de hiç bir belirti yok herhalde yine olmadı.,

Kızlar aranızda klomen kullanan var mı? Herhalde yoktur, hepiniz yeni evlisiniz çünkü.Klomen adet gecikmesi yapıyor mu bilen var mı?

inş olmazsın canım regl...
klomen hiç kullanmadım canım o yüzden geçiktirirmi bilmiyorum...netten araştır istersen...

düne göredaha ii gördüm canım seni...morel bakımından...:KK34:

evet canım bugun iyiyim çünkü eşim hatasını anlıyıp dün gönlümü aldı telafi etti benimde içim rahatladı valla:21: şimdide aradım böle böle rahatsızım ben ben dr götür işten erken gel dedim tamam dedi çünkü kustum kusucam yediğimde bi simit yedim mide bulantılarım başladıı yaaa umarım midemde bi hastalık yokdur ya korkuyorummmmmmmmm:KK59:

evet canım bugun iyiyim çünkü eşim hatasını anlıyıp dün gönlümü aldı telafi etti benimde içim rahatladı valla:21: şimdide aradım böle böle rahatsızım ben ben dr götür işten erken gel dedim tamam dedi çünkü kustum kusucam yediğimde bi simit yedim mide bulantılarım başladıı yaaa umarım midemde bi hastalık yokdur ya korkuyorummmmmmmmm:KK59:

Aranızın düzelmesine çok sevindim canım...
inş hamilesindir...değilsende üzülme bi daha ki aya inş...
üşütmüşsündür belkide korkma ...:2:

Aranızın düzelmesine çok sevindim canım...
inş hamilesindir...değilsende üzülme bi daha ki aya inş...
üşütmüşsündür belkide korkma ...:2:

tatlım bişe sorucam belki bilgin vardır normalde kan tahlilni ben özelde yaptırdım hep 30 milyona sigortamız yok çünkü acaba devlet hastanesine gitsem orda nekadar ücretler

X