Reglisine 10 gün kalanlar(belirtiler)

selam kızlar..
biz de bu ay ilk denememizi yaptık.
sat 2 ekimdi,regl tarihimi da 29 ya da 30 kasım gibi hesaplıyorum.
10-15 kasım arası yumurtlama olabilir diye düşündük ve gün aşırı ilişkiye girdik ama benden hiiçççç belirti falan yok:KK50:
yaklaşık 5-6gün var..hayırlısı diyoruz bakalım..

aynı durumdayız bizimde ilk denememiz benimde sat 3 ekimdi aynı günler çalısmısız:KK1: bende de hiç belirti yok yalnız 10 gündür c bel ağrım varr

ilk denemede acayip kendimi dinlemiştim. ikinci denemde tutmamıştır yine sekiyordur diyordum ki hamile olduğumu öğrendim (3gün önce)

tek belirti adet gününe yakın ağrım olurdu olmadı,
ekstradan... üşüme ve yumurtalıklarımda sancıma oldu ara ara...
birde çok dikkatsiz dalgın birşey oldum :)

darısı tüm isteyenlerin bekleyenlerin başına.
kızlar ben yumurtlama günlerimde ilişkiye gün aşırı girdim ve keçiboynuzu özü sabah akşam eşimle ikimizde içtik :) biliginize...

Son düzenleme:
ilk denemede acayip kendimi dinlemiştim. ikinci denemde tutmamıştır yine sekiyordur diyordum ki hamile olduğumu öğrendim (3gün önce)

kızlar ben yumurtlama günlerimde ilişkiye gün aşırı girdim ve keçiboynuzu özü sabah akşam eşimle ikimizde içtik :) biliginize...

tebrikler canımmm çok sevindim senin adına bizimde ikinci deneme ilk ay bende çok dinledim bu ay öyle olmamaya çalışıyorum bakalım hayırlısı 5 günüm kaldı regl olmama inş olmam:KK61:

teşekkür ederim canım.

inşallah regli olmazsın müjdeyi alırız senden de ..
ama olursan da üzülme umutlar tükenmiyor. moral çok önemli

teşekkür ederim canım.

inşallah regli olmazsın müjdeyi alırız senden de ..
ama olursan da üzülme umutlar tükenmiyor. moral çok önemli

evet canım haklısın sende bizi yanlız bırakma belirtilerini felan paylaşırsın artık:KK61:

evet canım haklısın sende bizi yanlız bırakma belirtilerini felan paylaşırsın artık:KK61:

elbette canım.

burada hepberaber paylaşıp birbirimizden fikir alıcaz yardımlaşıcaz. zaten ilk hamileliğim bende çok cahilim bakalım forumlardan öğrenicez.

elbette canım.

burada hepberaber paylaşıp birbirimizden fikir alıcaz yardımlaşıcaz. zaten ilk hamileliğim bende çok cahilim bakalım forumlardan öğrenicez.

tmm canım ben çıkıyorum yarın görüşürüz öptm byby

tbrk ederim cnm allah tamamını erdirsin inşlllllahhh..bugun itibariyle 8 gün kaldı sayılır regl ye :KK70: sabah hasta olckmıs gibi sıkıntı veren bişey oldu kasıklarımda yumurtlama tarihi değildi ama valla belki şaşmıstır dıe uyandırdım eşimi :KK14:
eger değilsede 8 gün önceden sancı olmaz dıe dusunyrm amann hersey olblr işte

günaydınlarrrrr arkadaşlarrrrr benimde bu ay2. denemem reglimee tam 7 gün var 3gün önce yani 10 varken beta hcg yaptırdım 0.1 çıktı ama sanırım erken yaptırdığımdan bi doğru bi sonuç değil gibi geldi herkesde ölediyoo ya sizceeee yoksa bebem buaydamı yok:26:

günaydınlarrrrr arkadaşlarrrrr benimde bu ay2. denemem reglimee tam 7 gün var 3gün önce yani 10 varken beta hcg yaptırdım 0.1 çıktı ama sanırım erken yaptırdığımdan bi doğru bi sonuç değil gibi geldi herkesde ölediyoo ya sizceeee yoksa bebem buaydamı yok:26:

canım belki erken diye çıkmamıştır sabret bakalım ne olucak...olmazsada üzülme daha 2. erken benimde 2. beklicez bakalım hayırlısı pes etmek yok...birbirimize destek olucaz....:118:

erken erken yaptıgın tarihte döllenmişse bile kana karısması için zaman ister bende haftaya düşünüyordum ama reglme 2-3 gün kala beklicem

Günaydıın.. Ben 7 aylık evliyim. bu ay ilk defa bebek düşündük. yumurtlama dönemine denk getirmek için hesapladığım tarihten 3 gün öncesinden itibaren hergün denememiz oluyor. Aralığa kadar devam edicez inşallah. 10 aralık regl günüm. daha 15 gün olmasına rağmen kasıklarımda ve belimde dün adet ağrısı gibi ağrım başladı. ve çok üşüyorum ayaklarımı ısıtamıyorum bitürlü. Acaba hamilelik belirtisi midir, belirtiler için çok mu erken yoksa?

aynı durumdayız bizimde ilk denememiz benimde sat 3 ekimdi aynı günler çalısmısız:KK1: bende de hiç belirti yok yalnız 10 gündür c bel ağrım varr

hımm evet aynı günlermiş :KK1:
kendimi dinlemeyeyim diyorum ama dünden beri hafif hafif kasık ağrılarım oluyor.
belirti değildir diye geçiştiriyorum.
umutlanmak istemiyorum..

günaydın herkese..
benimde 10 gün kaldı. 6 aralık benimde.
ama hiçbir belirti yokkk
varmı dır yok mudurrrr:KK43:

kuzey'cim nasılsın? kasık ağrıların nasıl oldu?

X