Jinekoloji Reglin 5.gunu bitirmek icin

sprusormakicinuye

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2022
165
-39
Merhaba herkese. Yarına reglimin bitmesi gerekiyor herhangi bir hapla vs mümkün mü? Regl öncesinde başlananlari biliyorum ama şu lekelenme sürecini geçirecek bir çözüm var mı bilmiyorum.
Normalde ilk 3 gün yoğun kanama+ ağrı olur. 4.gun bitmiş gibi hafif geçer gün içinde tek sefer kanama oluyor öyle söyleyim. 5. Ve 6.gun tekrar başlamış gibi kanama lekelenme olup bitiyor.

Kekik cayi icebilirsiniz. Ayrica vucudunuzun sistemini disardan degistirmeye calismamanizi öneririm. Sisteminiz bu vücut en mükemmel sekliyle işliyor.

Yarın özel bir gün diye mi bitmesini istiyorsunuz yoksa her ay bu durumu önlemek mi istiyorsunuz? Bence çoğu kişide olan bir durum bu ve normal. Kesmek için tarçın tüketebilirsiniz. Her ay bu durum için hap kullanmanızı tavsiye etmem.

Adet söktürücüler var ama erken bitirmek için bişey var mı hiç duymadım

Adet söktürücüler var ama erken bitirmek için bişey var mı hiç duymadım
Doğum kontrol hapları da engelliyor aslında ben normalde de kullandığım için tatile gideceğim dönem sırasını değiştirerek günümü ertelemiştim ama sağlıklı bir şey değil tabii ki ben de sadece bir kere yapmıştım, keyfi bu tarz şeyler yapılmamalı.

Ben duş alınca kanamamın hele de son günüyse kesiliyor tamamen. Bilmem sizde işe yarar mı?

Merhaba kizlar bende adetimin suan 1.gunundeyim ve ozel bir gunumden dolayi adetimin 4.gunu adetim bitmesi gerekli. Dogum kontrol ilacina basladim bu arada. Bu adeti 4. Gun gelmemesi icin nasil kesebilirim? Tecrubeli olanlar paylasabilirmi lutfen. Dogal yontemle ne yapabilirim yada ilac vs ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…