Gebeliğe Hazırlık Reglime 5 gün kala ovülasyon pik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

sevgiiinur

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2023
1.617
711
28
reglime 5 gün var ovülasyon testi elime geçti denemek amaçlı yaptım pik çıktı 🫠 burda ovülasyonla gebelik öğrenenleri çok okudum acabaaaaa mı dediiiim 🙃
Sonra prodoctor yaptım tertemiz negatif 🥴 tekrardan mı yumurtladım acaba yaklaşık 10 gündür ovülasyon denemedim bugün yaptım 🤭

Eklentiler

• IMG_1625.jpeg
    IMG_1625.jpeg
    69,1 KB · Görüntüleme: 266
  • IMG_1626.jpeg
    IMG_1626.jpeg
    61,9 KB · Görüntüleme: 264
reglime 5 gün var ovülasyon testi elime geçti denemek amaçlı yaptım pik çıktı 🫠 burda ovülasyonla gebelik öğrenenleri çok okudum acabaaaaa mı dediiiim 🙃
Sonra prodoctor yaptım tertemiz negatif 🥴 tekrardan mı yumurtladım acaba yaklaşık 10 gündür ovülasyon denemedim bugün yaptım 🤭
Merhaba bende ovulasyon testiyle farketmiştim aynı gün çook silik bir çizgi vardı hcg testinde de ☺️
Ama eğer yoksa 2. Yumurtluyor olabilirsiniz yada pcos hastalarında da sürekli pik çıkıyor diye biliyorum

Merhaba bende ovulasyon testiyle farketmiştim aynı gün çook silik bir çizgi vardı hcg testinde de ☺️
Ama eğer yoksa 2. Yumurtluyor olabilirsiniz yada pcos hastalarında da sürekli pik çıkıyor diye biliyorum
Merhaba canım bende pcosum. Ama ben hep normal silik görüyorum T yi. ve pik günü tam piki görüp sonradan silikleşiyor çatlayınca . İdrarım inanılmaz koyu bu ay normalde 3,5 lt su içerim. Ama HCG negatif çıktı. Birde erken gebelik testiydi reglime 5 gün var . Yarınki testte bakalım ne çıkacak 🫠

Merhaba canım bende pcosum. Ama ben hep normal silik görüyorum T yi. ve pik günü tam piki görüp sonradan silikleşiyor çatlayınca . İdrarım inanılmaz koyu bu ay normalde 3,5 lt su içerim. Ama HCG negatif çıktı. Birde erken gebelik testiydi reglime 5 gün var . Yarınki testte bakalım ne çıkacak 🫠
Bir kaç gün sonra tekrarlayın bakalım lh testi de pik çıkmaya devam edecek mi 😊 benim o günden sonra lh testi her gün pik çıktı
İnşallah pozitif görürsünüz 🙏🏻☺️

Siz öyle hamile kaldığınızı mı öğrendiniz 🥲
Evet şu an 6+3 üm, yumurtlamanın 9. Günü tekrar pik çıkınca şüphelendim hcg testi yaptım ve pozitif çıktı sonra pik çıkmaya devam etti hep ovulasyon testlerimi ekliyorum, ilk 3 ünde farketmiştim pike yakın çıkmasından ☺️

Eklentiler

• IMG_3168.jpeg
    IMG_3168.jpeg
    125,7 KB · Görüntüleme: 247
Evet şu an 6+3 üm, yumurtlamanın 9. Günü tekrar pik çıkınca şüphelendim hcg testi yaptım ve pozitif çıktı sonra pik çıkmaya devam etti hep ovulasyon testlerimi ekliyorum, ilk 3 ünde farketmiştim pike yakın çıkmasından ☺️
canim bu hangi app ? bende indirmek istiyorum

Ayyy sizin baya baya git gide koyulaşmış 🫠 maşAllah sağlıkla ilerlesin içimden bi ses yok diyor ama nasip 🌺

Normalde her ay adet görüyormusunuz ?
Pcos beni bir ara sürekli ağır Cubur yediğim dönemlerde mahvetti .Evet hatta mart ayından beri sağlıklı besleniyorum önceden 35-40 a giden adetim bu 4 aydır maşAllah 28 e düştü fix ya 1 gün önce ya 1 gün sonra 4 aydır da döngümün 14 de yumurtlamam oluyor . Ben hatırladığım kadarıyla 14-15-16 yı değerlendirdim 17 si tam yumurtlama günümdü ama maalesef misafirlikte ve düğün evinde olduğumuz içim 1 hafta ayrı uyuduk eşimle. Ordayken inanılmaz yeşil akıntım oldu enfeksiyondu sanırım . Bu ihtimal biraz gebelik şansımı düşürüyor gibi hissediyorum.

X