Reglim gecikti

aktuyybss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2024
42
2
24
Hanımlar merhaba, regli tarihim düzenlidir bir iki gün oynar ama bu ay takvime göre 4-5 gün gecikmem var, 6 ekimde olmam gerekiyordu. Erken gebelik testi yaptım bugün fakat negatif çıktı belirtilerim kasıklarıma arada ağrı giriyor özellikle sol tarafıma , göğüslerim çok dolgun sert bir de gece yatağa girdiğim zaman dikkat ettim idrara 10 dk bir çıkıyorum ve rengi su içmeme rağmen çok koyu geldi kan vermeye de açıkçası korkuyorum negatif çıkar diye başına gelen var mı acaba , şimdiden teşekkürler 🤩

Ben de sizinle aynı durumdayım 7 Ekim regl gunumdu ama geciktim. 2 tane kaset test yaptım negatif. Biz 2 yıldır deniyoruz 2 ay aşılama yaptırdık tutmadı. Kasımda tüp bebek deneyecektik. Ama inşallah hamileyizdir :KK43:
Sizin belirtiniz var mı benim dediklerime ek göğüslerim ara ara sızlıyor sanki iğne batıyor gibi

Ben de hayatımda belki ilk defa gecikme yaşadım o da gebelik beklediğim döneme denk geldi. Ama maalesef bugün adet oldum🥹 baya da araştırdım umutlandığım için ama gecikmede silik soluk bir çizgi bile çıkmadıysa gebelik ihtimali çok düşük oluyor. Geç döllenme gibi istisnai durumlar var tabi de onu genelde döngüsü düzensiz kişiler yaşıyor

Sabah test yaptım bazı arkadaşlardan gördüm rengi böyle yapınca çizgi varsa gözüküyor dediler , nasıl umutlandıysam artık rengi böyle yaptım sizce gözüküyor mu bir şey

Eklentiler

• IMG_1441.jpeg
    IMG_1441.jpeg
    78,9 KB · Görüntüleme: 43
Ben de hayatımda belki ilk defa gecikme yaşadım o da gebelik beklediğim döneme denk geldi. Ama maalesef bugün adet oldum🥹 baya da araştırdım umutlandığım için ama gecikmede silik soluk bir çizgi bile çıkmadıysa gebelik ihtimali çok düşük oluyor. Geç döllenme gibi istisnai durumlar var tabi de onu genelde döngüsü düzensiz kişiler yaşıyor
Yaaa inşallah en kısa sürede sağlıklı bebişlerimiz olur bizim gerçek anlamda düzenli şekilde ilk denememiz dk tutuyorum mesel lavaboya çıkıyorum su içmeyerek denedim 15 dk sonra tekrar geliyor

Bende gördüm sanki ama bilmiyorum rengi böyle yapınca görünüyor çizgi hamile gibi hissediyorum kendimi mesela sağa sola yatınca sol tarafım acıyor bir de göbeğim çok kaşınıyor bununla alakası var mı bilmiyorum ama
Kamerada gözükmese efekt yapsanız da görünmez zaten normal hali nasıl

X