Reglim 4 gün gecikti bakar mısınız??

Maviege16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2022
143
30
26
Merhaba reglim 4 gün gecikti ilk geciktigi gün ve 3.gunu test yaptım ama idrar da negatif fazla belirtim yok ama adet belirtim de yok 2 gündür sadece kasiklarimda değişik bi ağrılar var yürürken fln iğne batar gibi kısa kısa ağrılar giriyor dün yatağa yattimda sanki rahmim kasılır gibi agri oldu şuan da mesela yine kasık ağrım var ve midem bulanıyor aşırı derece de sabah da aynısı olmuştu açlıktan diye düşündüm ama yardımcı olur musunuz yarın kan testi vereyim mi sağlık ocağında Bi

Bı kaç gün sonra tekrar test yap bende 7 haftalık olunca hep neqativ çıkar

2 3 gün daha bekleyin derim. bi de mevsim geçişi ondan gecikmiş de olabilir

Ümit etmiyorm aslında hayal kırıklığı yaşamıyim diye de sürekli negatif artık görmek istemiyor insan çocuk isterken sadece markette çalıştığımdan risk almayayım diye de kan vermek istiyorum varsa öğreneyim ki ona göre dikkatli çalışırım

Sonucuna nedir

Merhaba bende bu ay yumurtalama günümde geri çekilme ile ilişki yaşadım birde 4 gün önce geri çekilme ile yaşadım adetim 3 gün gecikti daha adet olmadim dün test yaptim idrar testim negatif çıktı belim ağrıyor ara ara da kasiklarim ağrıyor ama ne akinti nede kanama yok idrar testi negatif çıkıp hamile olan var mı benim gibi olupta kan vermiyorum esim kızıyor yoktur diyip ne zaman tekrar yapayım idrar testini

Kızlar regl günüm altı gün geçti aradan olmadım test yaptım ama pek fazla anlamadım sonucu tam olarak ne acaba yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• IMG_20221202_162950.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 127
Kizlar merhaba regl 1 gün gecikti çok merak ettiğim için kan testi verdim hcg 1.20 çıktı bugün 3. Günüm halen regl olmadim sizce var mıdır bir şeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…