Gebeliğe Hazırlık Reglim 1 gün geçti ikinci çizgi silik hamile miyim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim Günaydın 🌸🌸dun dr aradi tahliller cikmis hormonlar iyi cikmis fakat cok cokta istedigim gibi değil dedi. Bu yuzden yine klomen ve progestan veriyorum dedi. Klomeni bugun (adetin 5.gunu) itibariyle gunde 2 tane kullanicam 5 gun. Progestani da 15 inde kullanmaya baslicam. Ya ama onun icin vajinadan dedi. Bundan once agizdan almistim. Simdi vajinadan nasil olacagini da bilmiyorum. Yapamam ben onu yaa. O anda da cok musait bir yerde degildim konusmak icin. Oyuzden bikac gun sonra direk dr un yanina gidip sorcam fitil olarak kullanmasam olur mu diye. İnşallah bu ay olur. Allah kimsenin emeğini bosa cikarmasin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Merhaba canım amin İnşallah, Allah sana ve isteyen herkese hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin 🤲 progestanin ben de şuan tablet olanını kullanıyorum ama fitil olarak kullanan da çok, denk geliyorum sürekli yorumlarda falan. Gece yatmadan yapıyorlarmış vücut ihtiyacı kadarini alıp kalanını geri dışarıya atıyormuş 🙄 ama dediğin gibi tablet olsa daha iyi olurmuş fitil olayi zor biraz. Acaba ne farkı var da tablet yerine fitil yazmış ki😏 İnşallah bu ay çok güzel haberler almayı ve vermeyi nasip etsin Allahim sana arkadaşım 🙏🙏🙏

X