regli yaklaşan geciken ve kasığı ağrıyan arkadaşlar tam olarak neresi ağrıo?

sağolun kızlar ya iyiki varsınız zaten böyle destek alıyorum, adana çok sağol canım duaların için ben de duama başlarken hep sitedeki arkadaşlarım içinde hepiniz için ediyorum Rabbim hayırlısıyla kabul etsin inşallah:Saruboceq:

tebrikler..... benimde öle kasıklarım sağ sol iki tarafta çok şiddetli ağrıyor... dün akşam çok şiddetli idi ve akıntım çok fazla olcam sandım ama yok senin kaçıncı günün.. benimde düzensizde...

kıslar ben dün kanda baktırdım negatiff hala hastada olmadım bugun ovulasyondan sonrakı 15 yada 16.gün ateşim 36.7 kasıklarım hala ağrıo arada çok hafif karnımın alt kısmına hasta olacakmısım ağrı gelip gidio başka hiç bir belirti yok göğüsler kafayı yedii kolumun altına vuruo ağrısı biran önce olayımda kurtulayım ne zormuş yaa gecikince gerilio vücudum 27.gunde bı oluodum geç yumurtladım bu ay 33. gün bugun bu ay umutlanmıştım ılk defa gecikti belirtilerini yaşıorum diye ama fos çıktı kıslar...

mrb kızlar.benimde 12 gün geçti adetim ama hala bişe yok.idrar testi yaptım negatif .
kan da yaptırmadım daha korkuyorum
negatif çıkacak diye
eeeee hamiş yok mu aramızzda herkesin günü geçmişti
ne oldu haber verin kızlarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…