regli yaklaşan geciken ve kasığı ağrıyan arkadaşlar tam olarak neresi ağrıo?

Merhaba arkadaŞalr ugÜn benİm regl gÜnÜm ama yok bİŞİcekler ama kasık aĞĞrıdsı felnada yokk acaba hamİle olabİlİrmİyİm yaa

canım bazılarında hiç belirti olmazmıss kısıden kısıye değişiomuşş yarın sabah ılk ıdrarınla bı test yap cnm gec yumurtlamadıysan cıkar mutlaka hadıı hayırlısı...:

Bayanlar herkese merhabalar. Ben 2 senedir evliyim. Çocuk istiyoruz. Daha yeni çalışmalara başladık :) Jinekolog yumurtalıklarımın çok iyi çalıştığını ve hemen gebe kalabileceğimi söylemişti. Son adet tarihim 11 aralık, 20 aralıkta ilişki oldu ama sadece 1 kez. Daha sonra eşim iş için yurtdışına çıktığı bu yüzden bir kere ilişkiye girebildik. Tam yumurtlama günümdü. Adet günüm hiç şaşmaz. Bugün yarın bekliyordum ancak karnımda adet sancısından çok batma gibi bir ağrı oluyor. Arada baş dönmeleri oluyor. Belim ve bacaklarım çok ağrıyor. Acaba hemen ilk denemede gebe kalmış olabilir miyim? Bu kadar erken yaşıyanınız varmı?Cevaplarınızı merakla bekliyorum. Yarın teste gidicez ama dayanamadığımdan yazdım görüşlerinizi almak için....

masal canım ilk idrar değil ama 2. idararımda baktım tek çizgi ama hala adet değilim acaba teste çıkmamıs olabilirmi yaa

pufidik ya umarım hamilesidir canım ya allah herkese versin benimde gün geçti ama karınımda ağrı falan yok göğüslerim şiş o kadar başka bişi yok test yaptım tek çizgi hayırlısı eğer olmazsam bi kaç gün kan tahlili yaptırcam vbakalım

Selamlar..bende heyacanla hamile kalacağım günü bekliyorum ama 8.aydan beri uğraşmamıza rağmen henüz tık yok aslında tamda calışamadık... en iyi çalığtığımız geçen aydı... bakalım son adetim 9.aralık tı... bugun yarın bekliyorum ...belkide gelmez ama...??pek ümitli değilim.
Bende ki belitiler aynı adet öncesi belitileri ama daha önce adet olmadan önce karnım ağrımazdı.. bu sefer dün ve bugün sürekli bir karın ağrısı var... bide sizde de olurmu bilemiyorum ama adet geleceği zaman alt tarafta (rahım ağzı sanırım) aynı adet gibi bir sulanma ve açılma hissediyorum .... şimdi de aynı durumdayım ve bu yüzden hiç ümidim de kalmadı.. göğüsler falan büyüyormuş ama bende onlarda diğer aylara göre hiç büyümedı aksıne bir de sanki küçüldü sindi gibi geldi...
başka erken belirtiler, kasık ve bacak ağrısı imiş ama o da yok... sadece göbek deliğimin altında kalan kısım ağrıyor orası bana göre karın ...kasık yanlar olsa gerek :))) off iyice karıştım bi biyoloji araştırması yapmalıyım belki de :)) bakalım kısmet....
ben veya bir başkası kim istiyorsa Allahım ona hayırlısını versin inşallah.

masal canım ilk idrar değil ama 2. idararımda baktım tek çizgi ama hala adet değilim acaba teste çıkmamıs olabilirmi yaa

canımm belki geç yumurtlamışşsın unutma kırmızılar gelene kadar umut devam eder yarı n ılk ıdrarınla yıne dene bende yapıcam yarın bakalım benım cuma olacak beklenmeyen regl normalde p.tesıydı ama gec yumurtladığım için 5 gun gec olucak ınsallah olmaz :)senınde bebiş senınledır ınsallh cnm

Selamlar..bende heyacanla hamile kalacağım günü bekliyorum ama 8.aydan beri uğraşmamıza rağmen henüz tık yok aslında tamda calışamadık... en iyi çalığtığımız geçen aydı... bakalım son adetim 9.aralık tı... bugun yarın bekliyorum ...belkide gelmez ama...??pek ümitli değilim.
Bende ki belitiler aynı adet öncesi belitileri ama daha önce adet olmadan önce karnım ağrımazdı.. bu sefer dün ve bugün sürekli bir karın ağrısı var... bide sizde de olurmu bilemiyorum ama adet geleceği zaman alt tarafta (rahım ağzı sanırım) aynı adet gibi bir sulanma ve açılma hissediyorum .... şimdi de aynı durumdayım ve bu yüzden hiç ümidim de kalmadı.. göğüsler falan büyüyormuş ama bende onlarda diğer aylara göre hiç büyümedı aksıne bir de sanki küçüldü sindi gibi geldi...
başka erken belirtiler, kasık ve bacak ağrısı imiş ama o da yok... sadece göbek deliğimin altında kalan kısım ağrıyor orası bana göre karın ...kasık yanlar olsa gerek :))) off iyice karıştım bi biyoloji araştırması yapmalıyım belki de :)) bakalım kısmet....
ben veya bir başkası kim istiyorsa Allahım ona hayırlısını versin inşallah.

canımm bazı kımselerde hiç belirti vermezmiş bellı olmaz cnm belkıı hamilesındır yaa ben hep soyle dusunuorum ben yumurtladığım surece esımınde 5 mılyon kadar spermı olduğu taktırde gecde olsa rabbım nasıp edecek ya asılama ya tup bebek ya normal yolla ama rabbım gonulden dıleyene verırmışş yakararana verırımıs sen çok dıle cok dua et canım dıleerım rabbım en yakınn zamanda bebısı yoollar sana..

Bayanlar herkese merhabalar. Ben 2 senedir evliyim. Çocuk istiyoruz. Daha yeni çalışmalara başladık :) Jinekolog yumurtalıklarımın çok iyi çalıştığını ve hemen gebe kalabileceğimi söylemişti. Son adet tarihim 11 aralık, 20 aralıkta ilişki oldu ama sadece 1 kez. Daha sonra eşim iş için yurtdışına çıktığı bu yüzden bir kere ilişkiye girebildik. Tam yumurtlama günümdü. Adet günüm hiç şaşmaz. Bugün yarın bekliyordum ancak karnımda adet sancısından çok batma gibi bir ağrı oluyor. Arada baş dönmeleri oluyor. Belim ve bacaklarım çok ağrıyor. Acaba hemen ilk denemede gebe kalmış olabilir miyim? Bu kadar erken yaşıyanınız varmı?Cevaplarınızı merakla bekliyorum. Yarın teste gidicez ama dayanamadığımdan yazdım görüşlerinizi almak için....

pufidik canım bı kez yetıo zaten çok çalışmakla doğru orantılı değil maalesef yumurtlama gununde bırlıkte olmussanız dollenme ıcın yeterlıı iştee test sonucunu paylasırsan sevınırızz canımm

Kızlarrr ben az önce medismart isimli testten yaptım. erken sonuç veriyormuş ilişkiden 10 gün sonra felan yazıyor. Negatif çıktı :KK43: Kesin sonuç bu mudur sizce?? Bugün benim 27günüm. Yarın adet olmam gerek hiş şaşmaz. Ama hissederdim yarın olucak olsam sadece göğüslerim şiş arada karnımda batmalar oluyor ve bacaklarım sırtım sızlıyor. Kırmızılar gelicek gibi deil ama. Bide normal bi test aldım. Sabahın ilk idrarıyla yapıcam yarınnn..

canımm bazı kımselerde hiç belirti vermezmiş bellı olmaz cnm belkıı hamilesındır yaa ben hep soyle dusunuorum ben yumurtladığım surece esımınde 5 mılyon kadar spermı olduğu taktırde gecde olsa rabbım nasıp edecek ya asılama ya tup bebek ya normal yolla ama rabbım gonulden dıleyene verırmışş yakararana verırımıs sen çok dıle cok dua et canım dıleerım rabbım en yakınn zamanda bebısı yoollar sana..

sağol güzel düşüncelerin için.... inşalah öyleyimdir... bu arada hala hasta olmadım... regl tarihlerim düzenli değildi ama bugune kadar çoktan olmalıydım.. akşam eve giderken bir test alacağım ve yapacağım.... sonucu sizinle paylaşırıım :))

bizde 5 yıldan sonra bebek yapmaya karar verdik bende 12 aralıkta regli olmuştu reglim 19 unda bitti sonra çalışmalara devam ettik yalnız yumurtlama zamanı falan bilmediğim için 2-3 gün aralayla çalıştık,şimdide kasıklarımda hafif hafif ağrı sızlama var,göğüslerim ağırlaştı,hafifden belim sızlıyor ama ben regli olurkende bu belirtiler olur.pufidik senin yazısını alıntı almamın nedeni test yaptın mı zamanlarımız yaklaşık aynı ben cumartesi günü falan yapayım diyorum ama hayal kırıklığına uğramak istemiyorum içimden bir sesde yap yap diyor offffff

bizde 5 yıldan sonra bebek yapmaya karar verdik bende 12 aralıkta regli olmuştu reglim 19 unda bitti sonra çalışmalara devam ettik yalnız yumurtlama zamanı falan bilmediğim için 2-3 gün aralayla çalıştık,şimdide kasıklarımda hafif hafif ağrı sızlama var,göğüslerim ağırlaştı,hafifden belim sızlıyor ama ben regli olurkende bu belirtiler olur.pufidik senin yazısını alıntı almamın nedeni test yaptın mı zamanlarımız yaklaşık aynı ben cumartesi günü falan yapayım diyorum ama hayal kırıklığına uğramak istemiyorum içimden bir sesde yap yap diyor offffff

canim benimde son adetim 12 aralik ama bendede yaklasik 15 gundur gogus acisi mide sisikinligi var bide belki 10 gundur belim kasiklarim agriyor bakalim ne zaman hastalancaz yada hastalanmicaz senle gunumuz ayri lutfen beni haberdar et sevgiler

bnmde adet günüm 15 ocak bnmde gogüslerm cok fena siti yumrtlamdan beri sis ve sızlıyolar resmen kasık agrısı degilde yumrtalıklarımda agrı oluyo sanki hadi hayırlısı alh gönlünüze göre versnn

bnmde adet günüm 15 ocak bnmde gogüslerm cok fena siti yumrtlamdan beri sis ve sızlıyolar resmen kasık agrısı degilde yumrtalıklarımda agrı oluyo sanki hadi hayırlısı alh gönlünüze göre versnn

hayirlisi olur insallah goguslerim ole aciyoki gece esime diyorum arkani don yat taaa 15 gundur ama kasiklarimda agiryor beyazda akinti anlamadim ama umidim yok 5 aydir biktim

canim benimde son adetim 12 aralik ama bendede yaklasik 15 gundur gogus acisi mide sisikinligi var bide belki 10 gundur belim kasiklarim agriyor bakalim ne zaman hastalancaz yada hastalanmicaz senle gunumuz ayri lutfen beni haberdar et sevgiler

tamam veririm,cumartesi gününr kadar dayanacağım test yapmayacağım eğer regli olmazsam cumartesi günü idrar testi yapacağım.sende bana haber veririsen sevinirim işte benim dediğim gibi normalde regli olurkende aynı durumları yaşıyorum,ne diyelim hayırlısı eğer biz anne baba olarak çocuğa hayırlı olacaksak,bebek de bizim için hayırlı evlat olacaksa olsun değil mi:emir_bebek:

canm umit oladan olmaz umut edeceksin ki olacak

kıslar herkese mrb ben bugun test yaptım sabah negatif tabii dost olduk artık o bensız yapamıo :))))))normalde 27.gun olurdum gec yumurtlayınca kaydıı işte yarın yenı regl gunum ama felakat sinirliyim okulda çocoukları öldüresim gelio okadar yanii genelde gebelık varsa sinir olmuo diye biliorumda bende akıntı yok sadece vajina ıslak gögüslerin hasta olmadan oncekı kadar ağrıo cok umutlu degiğlim ateşimde bugun36.7 gunlerdır bole bı tek eskı regl gunumde 27.gun arttı 36.8 olmustu hayırlısı bakalım

kıslar ortalama hamilelrın yazdıklarından kafamda şu sonuç olustu
en belirgin gebelik belirtileri

1. kasıklarda ve yumurtalıkta ağrı batma gerginlik,
bacaklarda ve belde ağrı
2. gögüste reglden önceki ağrıya nazaran daha şidetli rahatsız edici agrı ,büyüme

3. yumurtlama gününde yaklasık 7-8 gunden sonra gelen kahverengi-pembe akıntı (yerleşme akıntısı)

4. mide bulantısı ozellıkle bazı yiyeceklerden tiksinme kokuya karşi hassaslık( herkeste olmayabilio)yada iştahın birdan çok fazla artmas
ı
5. regl sancısı gibi karnın alt kısmında regl olacakmıssın gibi ağrıı..

6. bolca akıntı sıks ık idrara gitme ve idrarda koku renginde koyulukk.

kıslar en belirgın olanları bunlar kımının kırpığı dolaşırmıs falan fılan ama bunlar hem bılımsel hem gebe bayanların bir coğunun soylediği belirtiler... bakın bakim bunlardan kaçı uyuo size..

Son düzenleme:

Canım, benim bugün adet olmam gerekiyordu. Hiç olacak gibi değilim. Sabah test yaptım negatif çıktı :KK43: Üzüldüm gerçekten. O yüzden bence bikaç gün bekle. Gerçekten reglin gecikirse yap. Benm günü hiç şaşmaz.. Psiskolojik belkide anlamadım...

pufidik senle ben aynı durumdayız bugun yarın benımde adet olamam gerekıyor ama ben olmadım belırtıde yok bı kacgun önce sıddetlı bacagıma vuran kasık agrılarım vardı bugun tık yok of sabah test yaptım negatıf ilişkinin 13.gunu bugun ıdrarda hemen cıkmazmı acaba

X