regli yaklaşan geciken ve kasığı ağrıyan arkadaşlar tam olarak neresi ağrıo?

masal01

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
342
3
arkadaşlar açıkça olduu ama ben merak edıorum kasık derken nersii benım bazen yumurtalıkların olduğu yer bazen bacagımla vajınanınrası hatta ozellıkle bu ağrı bacağıma vuruo.. sizde paylaşın ağrı merkezlerini yorumlamaya çalısalım hamıle arkadslar yazarsa dahada ii olurr...

bide arkadaşlar regl tarihlerini yazalım ben başlayım aslında beklenen tarih dundu ama 5 gun gec yumurtladım (doktor ultrasonla çatladığını gördü)cumaya kaydıı artıkk bugun idrar testi yaptım negatif..ama dollenem olmussa 11.gun olacagı ıcın daha ancak kanda çıkmıitır dıye dusunuorum sizin durumunuz nedır..

kıslar bı doluu başlık goruorum aynı konuda ama bu baslık altında toplanalım ıstedım yanı aslında ben seyı merak edıorum neresı agrıyınca kıst neresı agrıyınca usutme ve neresı agrıyınca bebeğe işaret bunun bi ayrımı vardır kendı kendımıze dusunecegımıze burdan dısımızdan konusalım ...

canım öncelikle inşallah hamişsindir:)
canım benim de günüm 7 ocak ama kasık ağrım var ve aynı adet öncesi gibi hissediyorum o yüzden hamiş olduğumu sanmam

masal merhaba benim bir kızım var 11yaşında tam kasıgının ortasına elini koy 4parmagını isaret parmagının altına gelen yer uzun oldu ama benim ılk hamılelıgımde pıt pıt aradaatmıstı ozaman anlam verememıstım uzun bır ara verdim 38 yasındayım ocak 15 adetgunum ınsaallah adet olmam o heyecanı tekrar yasamak ıstıyorum hep beraber arkadasım

catdog sanada selam eger hamılelık olasılıgın varsa ne olur bır yere uzanma bıraz yavas hareket et hic belli olmaz 2010 müjdelerle gelsin ınsaallah inan bana hemen hemen her gün siteye bakıyorum herkese dua ediyorumallahım tüm isteyenlere nasip etsin

Aynı soruyu bende sormak istiyordum, tam aradığım başlık işte buyrunnnnnnnnn ben bu kasık ağrısını hiç bilmiyorum, çünkü benim adet olurken kasığım değil karnım ağrır, neresi bu kasık yahu sengözlerimebaksanab

masalcım bır sorum var sende daha önce kistmi vardı

evet canım hayatımda ilk defa ıkı ay once şiddetli kasık ağrısı şikayetıyle dokotra gıttım oda yumurta catladıktan sonra gerıye kalan sarı cısım kıstleşmıs ama reggle atılacak dedı ve reglden sonra yok oldu hiç kistım olmamamıstı daha once şimdi diorum yıne aynı kısttenmı oldu acaba ama bu defa bıras daha farklı gıbı atesım yuksek bayağı ateş basıo arada o sırada olcuorum 37 cıkıo bacağımla vajına arasında kalan yer arada sızlıo gıbı 5-6 kes yokluo geçio sonra yumurtalıklarımın orda ağrı hıssedıorum en çok sağda ama soldada oluo arada yanı psıkılojık desem yılbası gecesı tam eğlenırken basladı aklımda yoktu bişi eve geldık apar topar son olarak ozellıkle yumurtlamadan 7-8. gunlerde daha şiddetliydi yanıı yerleşmede ogunlerde oluo aayyy ne bılımm esım varıkoslden 2 ay once ameliyat oldu hemen duzelmısmıdır kıı..

Aynı soruyu bende sormak istiyordum, tam aradığım başlık işte buyrunnnnnnnnn ben bu kasık ağrısını hiç bilmiyorum, çünkü benim adet olurken kasığım değil karnım ağrır, neresi bu kasık yahu sengözlerimebaksanab

nell83 ayneen benımde hiç kasık ağrısnı bılmezdım ben regl olurken karnım bıde bacaklar ağrırdı canımm

kızlar benim yengemin de ağrıları var.11 gündür günü geçiyor.bi hafta önce kahverengi lekelenmesi de oldu.ama bugünkü kan testi negatifti.adet düzensizliği vardı.sebebi ne olabilir sizce? kan testini tekrarlasın mı acaba?

kızlar benim yengemin de ağrıları var.11 gündür günü geçiyor.bi hafta önce kahverengi lekelenmesi de oldu.ama bugünkü kan testi negatifti.adet düzensizliği vardı.sebebi ne olabilir sizce? kan testini tekrarlasın mı acaba?

canımm 11 gun gunu geçmişse buyuk ıhtımmalle test doğrudur zaten adet düzensizliğide varmışş ama bazen laboratuvarlarda sorun olabılıo aklında soru işaretı varsa yenılesın baska bı yerde insallah hamıledır ıstıosa cnm..

masalcım inşallah hamilesindir, bu kasık ağrıları hayradır inşallah
ayna canım inşallah sen de 11 yıl sonra yeniden bu mutluluğa kavuşursun arkadaşım
ben de hergün dua ediyorum sitedeki tüm arkadaşlaşlarımıza Rabbim kabul etsin inşallah

Merhaba arkadaŞalr ugÜn benım regl gÜnÜm ama yok bıŞıcekler ama kasık aĞĞrıdsı felnada yokk acaba hamıle olabılırmıyım yaa

ayla merhaba üzmek istemem ama ben ömrümde adet gecikmesi bilmem bundan 5 ay once kahverengı lleke geldı bırdaha zınk diye kesıldı veeee4 ay adet olmadım dr kist var dedi 2kutu ferlutuale banamısın demedi 4ay sonra lutfettı geldı baska dr a gittim kıst bu arada 5cm olmus cyclo-progynova verdi adetin 5 gunu ıcmeye basla dk degıl ama hormon hapı 2cıye adet ol bitince gel dedı kıst hala varsa ameliyatla alacak hamile de kalabilme ihtimalim varmıs bence yengen hemen dr gitsin kıst olacak diye birsey ama .varsada buyumesın oldumu kuzucuk

bence battaniyeni al hiiiiç yorulma bol bol dinlen follugu sıcak tut bebısım

rabbim isteyen herkese sağlıkla bebişlerini kucaklarına almayı nasip eylesin.

masalcım inşallah hamilesindir, bu kasık ağrıları hayradır inşallah
ayna canım inşallah sen de 11 yıl sonra yeniden bu mutluluğa kavuşursun arkadaşım
ben de hergün dua ediyorum sitedeki tüm arkadaşlaşlarımıza Rabbim kabul etsin inşallah

saol cnm guzel dualrın ıcın hadıı bakalımm az kaldıı cumayaa

X