Regli tarihi 21 22 nisan olanlar belirtilerimiz...beklentilerimiz...dualarımız..

Dua ediyorum KokoshCat inan, her duamda kendimden önce buradakilere ve tanıdıklarıma ediyorum. Belki ilerde bebeğimiz olduğunda (inşaallah) "iyi ki o zaman olmamış, şimdi olmuş" diyeceğiz. Ama insanoğlu sabırsız işte... Ne kadar zamandır istiyorsunuz? Bizim yakl. 1,5 yıl oldu korunmasız. 9 ay da tedavi gördüm, iki aydır ara verdim.

Neyse kızlar, size Allah sağlıklı hayırlı evlatlar verir inşaallah bu ay. Ben mayıs anne adaylarının yanına kaçayım ufak ufak :gitme:

Doğru diyosun, ben de dayanamadım yok sabah idrarı falan, yaptım. Ama ya varsa ve sen sırf şimdi yaptığın için bunu göremezsen??? Öyle düşün bence.

Belli olmaz sonuçta daha geçmedi sanırım reglin. Çok da üzülme bak sonra benim gibi tıkır tıkır regli olan biri gibi acayip acayip regl olmaya başlarsın. Benim de moralim bozuk, ev hırsız girmiş gibi, her yer her yerde ama ben bilgisayarın başına oturdum çekirdek yiyorum. Vardır bir hayır ama biz bilmiyoruz. Doğuracağımız bebek de bir insan ve bir ay sonra doğsa bambaşka bir kaderi olacak belki de... Böyle düşünmek lazım sanırım.

Belli olmaz sonuçta daha geçmedi sanırım reglin. Çok da üzülme bak sonra benim gibi tıkır tıkır regli olan biri gibi acayip acayip regl olmaya başlarsın. Benim de moralim bozuk, ev hırsız girmiş gibi, her yer her yerde ama ben bilgisayarın başına oturdum çekirdek yiyorum. Vardır bir hayır ama biz bilmiyoruz. Doğuracağımız bebek de bir insan ve bir ay sonra doğsa bambaşka bir kaderi olacak belki de... Böyle düşünmek lazım sanırım.

HAKLSN CNM AMA HAMİLE DİİLİM EMN OLDUM BUNA:1no2: YA ZATEN EŞİMDE GİDİCEK ASKERE O GİDENE KADARDA KALMAM BEN:1closedeyes:mafoldumben

En iyisi başka işlerle meşgul olmak böyle zamanlarda galiba. Ben de kalkayım şu ortalığı toplayayım. Sen de çok kafana takma boşveeer! Tarla bizim değil mi, Allah'ın izniyle elbet bir gün hasatı toplarız :)

merhaba kızlar
benimde adet tarihim 20 nisan ama malum polistık over var
yumurta takibi görüyorum doktorum 22 nisanda test yaptır dedi
bakalım bu ay kısmetimizde varmı
adet olacakmışım gibi belirtilerim var ama hayırlısı gebeliktede aynı belirtiler oluyor diyorlar
inanmak istediğime inanıyorum işte
yoruldum artık

En iyisi başka işlerle meşgul olmak böyle zamanlarda galiba. Ben de kalkayım şu ortalığı toplayayım. Sen de çok kafana takma boşveeer! Tarla bizim değil mi, Allah'ın izniyle elbet bir gün hasatı toplarız :)
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 KIZZZ GÜLDÜRDÜN BENİ AMANN VALLLAA TARLA BİZİM SU DÖKENDE VAR HEMkaydirigubbakcemile3 BİGÜN BİZİM ARPALAR YEŞERİCEKkaydirigubbakcemile3
merhaba kızlar
benimde adet tarihim 20 nisan ama malum polistık over var
yumurta takibi görüyorum doktorum 22 nisanda test yaptır dedi
bakalım bu ay kısmetimizde varmı
adet olacakmışım gibi belirtilerim var ama hayırlısı gebeliktede aynı belirtiler oluyor diyorlar
inanmak istediğime inanıyorum işte
yoruldum artık

CNM İNŞALLAH HAMİLESİNDİR İNŞALLAH İLAÇ KULLANDINMI

Kizlar sizler tedavi goruyordunuz saniyorum oyle mi? Ben tedavi gormedim, yeni korunmamaya basladik hatta bu ilk denememiz evlendigimizden beri diyebilirim. Yuregim agizimda bekliyorum regl olmamak icin.

Dua ediyorum KokoshCat inan, her duamda kendimden önce buradakilere ve tanıdıklarıma ediyorum. Belki ilerde bebeğimiz olduğunda (inşaallah) "iyi ki o zaman olmamış, şimdi olmuş" diyeceğiz. Ama insanoğlu sabırsız işte... Ne kadar zamandır istiyorsunuz? Bizim yakl. 1,5 yıl oldu korunmasız. 9 ay da tedavi gördüm, iki aydır ara verdim.

Burada bebislerimiz kac kilo, ne giydiriyoruz falan konusacagiz Insallah hepimiz! Yurekten inaniyorum

kaydirigubbakcemile2

X